Jump to content

Moto Zajednica

MZ ETZ 251 Streetfighter

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

e ne volim ga vise! haha razbio sam nogu 2 dana trajao otok..omakla mi noga sa kurble tako da cu da ga prodajem,ova tema ostaje da se vidi sta je sve radjeno na njemu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

MZ se pali iz stojeceg polozaja!! samo neki mogu iz sedeceg(moj.. 1zvizduk.gif),a to oni koji su perfektno ustelovani(paljenje)!! 0takoje.gif

 

nije problem na mom paljenje,msm veliki broj kurblanja da bi upalio..sad po ovom minusu 2-3 puta max...nego bile patike od snega cega vec,klizavo i omakla se noga...resio sam da ga prodam i gotovo :) ,postavio sam oglas u delu "prodajem"....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

I treba da ga prodas, nisi ti za njega, primetio je on to pa hoce da te se resi !

 

izgleda da je tako....ali treba da uspem da ga prodam,ako ne teram dalje..i ovako mi kuca na uzvisenju malom pa mogu i u brzinu da palim....jes bre! eto resenja za kurblu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

malopre sam morao da vozim po kisi....upalio...ja nzm nikad bolje..ne ide mu se izgleda...neka ostanu ovi oglasi posto me mrzi da ih brisem,al mz ne ide nigde! :)

ovako samo sednem i vozim..a da uzmem nesto drugo,pa da opet jurim registracije prenose..da mu klip kosta ko pola mz-a...neka 'fala! sad mi jos lik prica da na mz-u odlazi treca,neka viljuska u menjacu,pa odu i zupcanici..i da sve to kosta 100 i kusur evra....al za japanca toliko kosta samo klip!

kao sto rekoh mz ne ide nigde! a ja odoh da brisem oglase :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

nije 100e! ;) 50e ceo menjač! ;) i viljuske 20-tak.. ;)

 

to bre! poslao sam ti poruku u vezi sa rezonantnim auspuhom..mada bih voleo da cujem vise misljenja al pitao sam tebe posto ga imas vec.....

znaci za ostale,ko zna i hoce da odg..koliko se menja potrosnja i smanjuju performanse sa rez auspuhom..ako nije nesto mnogo..msm ako je litar-litar i po na 100km,dobro je!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

...a ja odoh da brisem oglase :D

 

Oglas ti nemožeš da brišeš, to rade moderatori.

 

Postavljanje oglasa je jako ozbiljna stvar i jedan od najvećih prekršaja je davanje lažnih oglasa ili postavljanje oglasa radi utvrđivanja cene, identifikacija mogućih kupaca i sl. Takvi izgredi se ne tretiraju oštro zato što je to hir moderatora nego što se time na prvom mestu štite članovi a onda i ozbiljnost oglasnog dela BJB-a.

 

Da li si razmišljao o tome kako bi neko stvarno želeo da kupi motor? Koliko je lepo igrati se sa takvim čovekom?

 

Ovde ljudi daju ličnu preporuku za tuđe motore, stavljaju svoj obraz u izlog da bi podigli kredibilitet prodavca iako od toga nemaju materijalnog interesa. Ali žele da pomognu prijatelja koji motor prodaje, znaju da motor valja i time pomažu i kupca jer svojim autoritetom otklanjaju nedoumice kojih uvek ima kada se motor kupuje.

 

O disciplinskim merama ovako nekorektnog postupka prema članovima Foruma odlučivaće drugi, to nije u mojoj nadležnosti. Ono što jeste uradio sam: obrisao sam temu u kojoj se procenjuje materijalna vrednost tuđih motora iako nisu u ponudi. A i da jesu opet bi bio prekršaj jer bilo ko ko nije na strani ponude ili potražnje nema šta da traži u kupoprodajnim odnosima. Odakle pravo i moral bilo kome da procenjuje koliko čiji motor vredi?

 

I taj nekorektan čin je naravno za disciplinsku meru ali pošto niko od pomenutih ali i nepomenutih članova MZ Svet-a nije uložio prigovor onda će sve ostati na ovoj javnoj opomeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

ok,jbg...nego kad su poceli da mi nude kompjutere i telefone tada sam rekao da necu da ga prodam uopste...ja sam tel i kompjuter zbog njega i prodao..a brisao sam oglase na drugim sajtovima,ne ovde....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

Idemo dalje. ;)

 

zamolio bih te za uslugu ako je izvodljivo...promenio bih ime teme...jedino sto bih promenio je umesto "MZ ETZ 251(monster energy)" da pise "MZ ETZ 251 Streetfighter" jer ga u fajtera i prepravljam....unapred hvala ako moze da se to uradi.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

Rešeno. ;)

 

hvala puno..sutra stize rezonantni auspuh pa cu malo da osvezim slike..motorce polako dobija svoj zamisljeni izgled... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

probaj da nadjes drugo crevo za prednju kocnicu, tj krace... ovo ce da pukne ako stoji duze u tom polozaju (meni se to desilo)...

 

i skinu tu gumu sa prednjeg blatobrana, ne ide uz ovaj izgled nikako... ako mozes stavi i neki agresivniji blatobran...

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

pokusacu za blatobran,ako nadjem..a guma se skida sigurno,treba mi samo preko zime posto prska ko ludo...za leto skidam obavezno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

emza otisla danas u Belu Crkvu....kad je covek probao motor prvi put sam i cuo njen zvuk a da je ne vozim ja :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja