Jump to content

Moto Zajednica

Pa kaže...

Recommended Posts

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Trenutno radim u PC "Ušće", u firmi Secut koja pruža HTO i FTO usluge, radno mesto OnajŠtoGuraMašinuKojaPerePodove :)

 

U firmi sam dve godine, uslovi nisu baš sjajni pa bih voleo da promenim posao.

 

Završio sam TŠ "Zmaj" u Zemunu, smer mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje. Radio bih dosta toga, voljan sam da naučim nešto novo. Ono što mi je bitno da je plata redovna i posao stabilan, ne bih da dam otkaz u ovoj firmi pa da izvisim. Pa ako znate nekoga ko zna nekoga da zna nekoga ko zna nekoga... :) Trenutno sam na godišnjem (još nekih nedelju dana) tako da sam slobodan 24/7.

 

Hvala :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

A bre, sad se zovemo SIOM-Invest. Ne znaš bre ni gde radiš :nanana:

 

OT, Srećno sa nalaženjem posla. I ja jedno godinu i neki mesec tražim bolji posao...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Trenutno radim u PC "Ušće", u firmi Secut koja pruža HTO i FTO usluge, radno mesto OnajŠtoGuraMašinuKojaPerePodove :)

 

U firmi sam dve godine, uslovi nisu baš sjajni pa bih voleo da promenim posao.

 

Završio sam TŠ "Zmaj" u Zemunu, smer mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje. Radio bih dosta toga, voljan sam da naučim nešto novo. Ono što mi je bitno da je plata redovna i posao stabilan, ne bih da dam otkaz u ovoj firmi pa da izvisim. Pa ako znate nekoga ko zna nekoga da zna nekoga ko zna nekoga... :) Trenutno sam na godišnjem (još nekih nedelju dana) tako da sam slobodan 24/7.

 

Hvala :takoje:

 

 

Zaboravih da kažem da engleski koristim odlično, jako dobro poznajem rad u MS Office-u, Photoshop-u, AutoCad-u (manje - više), Solid Works tu i tamo... Vozačka A2 i B kategorije. Volim da pravim, popravljam, učim nove stvari...

 

Trenutno nemam posao pa bih radio bilo šta (osim nemoralnih stvari :lol: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Umka
  • Motocikl: Sprint Challenger 250 cc

majko... nemoj se ljutis, ali bratac... promeni profilku, ako zelis da navatas neki posao, ili navataj nekog starijeg da te malo pogura ovde, i takodje motherthumper ti neide uopste u prilog. Siguran sam da si ok, ali cisto prvi utisak ne odgovara ozbiljnom i radnom coveku

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Andreja, mislim da je legatto u pravu. poslodavci uglavnom imaju predrasude i prvi utisak im je jako bitan. Znaci, moras da budes obrijan, veseo, obucen u skladu sa onim poslom na koji ides za razgovor. Jbg, ja sam moram da skinem mindjusu.. 1hmm.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Legatto je u pravu potpuno...ali ne da menjas profil na bjb forumu,vec da se takav nikako ne pojavljujes ni na jednom razgovoru...Bradica,minjdjusa...su znak nepostovanja poslodavca,i signal da ti imas svoja pravila i da ti se jebava bas ...Ovo je dobronamerna sugestija...1aha.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ma ne slušaj ih.. istetoviraj se po glavi i licu.. namunji još par desetina minđiša i pirsinga i takav idi na razgovor za posao :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Pa sad, ako solicitira za konobara u nekom hard rock cafe-u, bez bradice i mindjuse tek nema sansi.

Treba se malo (malkice, tek toliko da se pokaze neki respekt) prilagoditi prilikama, a ostati sto vise svoj, sto se ipak najvise cijeni.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa sad, ako solicitira za konobara u nekom hard rock cafe-u, bez bradice i mindjuse tek nema sansi.

Treba se malo (malkice, tek toliko da se pokaze neki respekt) prilagoditi prilikama, a ostati sto vise svoj, sto se ipak najvise cijeni.

Kod nas su sanitarno-higijenska pravila veoma rigorozna...tako da ne pije vodu ni po kaficima...1zdravo.gifDoduse momak i nije spomenuo Hard Rock Cafe...moze on i u tatoo pirsing studija takav,slazem se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Pa bradica i mindjusa ne znaci santirarno higijensko nepogodan (=prljav i smrdljiv) :)

 

A i ja imam dojam da ne trazi neku chief hypocrisy officer poziciju, nego jednostavan posao koji moze laadno da obavlja sa izgledom na profilci.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Nisam se logovao par meseci, tek sad vidim nove odgovore. Hvala na savetima i lepim željama, samo da kažem da sam od nove godine promenio tri posla, na ovom radnom mestu sam četiri meseca i zadovoljan sam.

 

A izgledam ovako :)

 

1185616_10201313309090001_126695816_n.jpg

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Nisam se logovao par meseci, tek sad vidim nove odgovore. Hvala na savetima i lepim željama, samo da kažem da sam od nove godine promenio tri posla, na ovom radnom mestu sam četiri meseca i zadovoljan sam.

 

A izgledam ovako :)

 

[cenzura] :D

 

 

U kaljuzi Srbiji?

Jesi li ti to uvezani clan pupsa ili si samo uporan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Brate, slika je hit. Ali stvarno hit. Ali mislim da je generalno glupo imati predrasude pri zaposljavanju. Ali mi smo izuzetno primitivno drustvo. Ja npr volim tetovaze, najradije bih komplet ruke istetovirao do dlanova ali mi ne pada na pamet bas zbog toga kako ljudi na takve stvari gledaju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja