Jump to content

Moto Zajednica

4 Vespe kroz 4 Drzave Vespa Trip-Dubrovnika

Recommended Posts

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Sedim sa Igorom prekjuče i baš ga pitam šta je sa vespadžijama, kad ono, majstori otišli u Dubrovnik. Svaka čast Deki! Super vožnja, super provod , super vreme, super slike i naravno-super Vespe. Veliki pozdrav druže i vidimo se na nekoj vožnjici. :takoje::moto3::zdravo:

 

u fazi priprema je voznja do Temisvara, pa ako si raspolozen i slobodan drago ce mi biti da se VozimoSvuda i da budes u ekipi... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Vrbas, Vojvodina
  • Motocikl: vespa pk 50 xl

Svaka cast momci! Moj san je jednom da odem na more Vespom! Citajuci ovaj putopis, osecaj je dobar, skoro kao da sam i sam ucestvovao sa vama u putovanju! Pozdrav!!! 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Svaka cast momci! Moj san je jednom da odem na more Vespom! Citajuci ovaj putopis, osecaj je dobar, skoro kao da sam i sam ucestvovao sa vama u putovanju! Pozdrav!!! 1zdravo.gif

 

bice prilike, za tebe naravno da ostvaris svoj san, a do tada VozimoSvuda, pa ako smo u tvom kraju racunaj da cemo svratiti i Voziti se sa tobom rado... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12250 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Samo jedno veliko BRAVO!

 

Vespa ima mali ali pouzdan agregat i uz dobrog vozača limita nema :) Lepo ste se proveli, dobro provozali - ima li šta lepše :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Piaggio Vespa PX 200, Suzuki Burgman 650

:care::care::care: Respek za Putopis. Posedujem px 200e iz 84 god i znam kakvo je uzivanje voznje sa njom, mislim da sam presao negde oko 100000km bez ikakvih kvarova,i sada radi bez greske. Kompletno je sredjena spolja a u motoru sam samo jednom zameni karike, mada neznam ni sam zasto al eto presla je dost itd. Zamenio sa jacim motorom ali vespa jos uvek ima pocasno mesto u garazi i i kao sto rekoh trajace dokle i ja, jer mnogo smo prosli zajedno.

 

Moram da ispricam jos i ovo da sam jedini koji je tu isti vespu bio prodao (uslovno receno) italijanu iz bas iz italije. Preko nekih prijatelja naisao covek italijan, ovde nesto zbog biznisa, i u prici mu spomenem vespu, on sav odusevljen poce pricati da je kolekcionar vespi i da je bas moja px200e legenderni motor u itlaiji, i da svaka porodica koja drzi do sebe poseduje bar jednu u svom dvoristu, zapeo covek da dodje kod mene kuci da pogleda itd. Ja im rekoh da cu kasnije biti kuci a oni odmah dodjese, zagleda italijan i odusevljeno pita dali moze da proba, sede odeveze se cak proleti pored nas u povratku, ja znajuci vespine kocnice pomisli nece ovaj dugo. Vraca se i iz dzepa vadi 200 evra kapare ja mu rekoh stani cekaj, nije na prodaju itd Posle nekog duzeg ubedjivanja, a ja bas to leto kupio novi suzuki burgman 650 pristanem ja na 900 eur da je prodam. dogovorimo se da cu je odjaviti i prvi kamion koji im bude isao za italiju cu mu je poslati. Na svu srecu sve se to nesto oduzi i oni mi se nisu javljali jedno 5-6 meseci, jedno vece zove me prijatelj od tog italijana i kaze brate suta motor ujutru u 8 na spediciju kamion krece popodne itd sav u zurbi. Ja mu kazem nisam ni odjavio vespu a o poce da luduje e tu me zestoko iznervira te mu ja kazem od prodaje nema nista vespa ostaje kod mene, Poludeli i on i italijan kaze dogovor je dogovor, dodje cak i italijan kod mene ponovo da me ubedjuje, cak nudi i vise para, kaze obacao je sinu na poklon itd , Ja ostanem cvrst pri svojoj odluci i vratim mu 200 eur za koje se italijan neckao kao nece da uzme itd al nakraju naravno je uzeo, razidjoh smo se a meni kao da je pao neki teret sa srca,. Predopstavljam da bih se mozda kajao ceo zivot da sam je prodao. Tih 900 eura vec sutradan nebih znao gde su , a motor ce da traje jos dugo dugo, i ko zna moza za jedno 10god ponovo sednem na vespu i napravim novih 100000km :hej:.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Hvala sasabike, sve sto kazes je istina, znaci cuvaj je u garazi, pa se provozaj kada ti je merak Vespom, a Burgmana teraj svaki dan...nadam se da cemo imati prilike da se VozimoSvuda

 

Doktore hvala, u Dubrovniku smo upoznali devojku Romanu, koja vozi ET-2 50ccm ali suoprug joj ima V-Stroma...i ispostavilo se da poznaje BojanaP kome ovom prilikom prenosim Romanine pozdrave... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Kotor
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

Pozdrav Momci ! Svaka čast za putovanje ! A ja sam vas vidio. Ne znam gdje, ali mislim da je kroz Herceg Novi - s obzirom da tamo živim. Ali ne mogu da se sjetim ništa konkretno, samo se žute vespe i vas četvoro u grupi sjećam. I sad kad sam vidio ovo, bilo mi je sve jasno :) Ja sam bio sa crvenim TDM-om 850 ;)

 

Veliki pozdrav !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Pozdrav Momci ! Svaka čast za putovanje ! A ja sam vas vidio. Ne znam gdje, ali mislim da je kroz Herceg Novi - s obzirom da tamo živim. Ali ne mogu da se sjetim ništa konkretno, samo se žute vespe i vas četvoro u grupi sjećam. I sad kad sam vidio ovo, bilo mi je sve jasno :) Ja sam bio sa crvenim TDM-om 850 ;)

 

Veliki pozdrav !

 

Hvala Enco. da u Igalu smo bili u nedelju dosta dugo, na samom ulazu u setaliste smo parkirali kod parka Vespe, tu nam prijatelj drzi jedan od butika, pa je njegova ljubazna radnica, inace vlasnica jedne Vespe cuvala stvari, dok smo mi otisli na rucak.

Inace Igalo jako volim imam dosta bliske rodbine koju sam i obisao ovom prilikom. Vidimo se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Evo malo i u domacim medijima najava samog Vespa-Trip Dubrovnika

 

61869111.jpg

 

za one koji zele tekst da procitaju link sledi

 

http://www.danas.rs/danasrs/drustvo/terazije/osa_koja_spaja_bivse_jugoslovene.14.html?news_id=247059

 

a cela foto galerija moze da se vidi na sledecem linku

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET2

Odlican putopis, Taman onoliko reci i fotografija koliko je potrebno da bi se sve opisalo i docaralo. Vidi se da ste uigrana ekipa a zbog harizme sve to izgleda fenomenalno. :care:Bravissimo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Hvala,

mislim nova smo ekipa, u Aprilu smo se okupili,

trudimo se da od drugih pokupimo najbolje da bi put bio sto bolje izorganizovan i uvek se raspitamo gde , sta i kako.

Son ipak najvise iskustva ima, jer je obisao ceo svet, tako da od njega najvise dobijemo podataka.

volju imamao, zelju za Voznjom takodje, para kao i svi uvek malo za ovako nesto ali se snadjemo

 

uglavnom trudimo se jednom recju receno, ali naravno ucimo od drugih citajuci njihove Putopise

 

 

Pozdrav

 

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Carski... nego, jel to isti ovaj skup u Dubrovniku kao u ovoj temi Vespom u Dubrovnik? :stabre:

 

Hvala Bondolero..

 

Vepspa skup u Dubrovniku, CroVepsa 2012. je obradjen u tri teme putopisa, jer su tri grupe isle iz Srbije razlicitim rutama... :)

Inace program domacina sve tri grupe su ispostovale od samog pocetka pa do kraja, sto se moze videti iz fotki, dve ekipe grupe iz Srbiej su imale placen zeleni kartom pa su isle i preko BiH, a Valjevci su izbegli prelepu rutu kroz BiH iz njima samo poznatih razloga...ali sve u svemu ljudi iz Srbije je bilo posle domacina u najvecem broju, mislim da je bilo 16 Ucesnika iz Srbije, sa 14 Vespi...i naravno ekipa iz Banja luke njih 4-ca sa dve vespe, i da jedan Crnogorac...naravno i Vesparosi iz Slovenije i Makedonije su takodje bili prisutni, tako da je ovo prvi VespaSkup na kome su bili prisutni svi iz bivse SFRJ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja