Jump to content

Moto Zajednica

MTS: Imate prijatelje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Надам се да не дуплирам тему. Ако је то случај, молио бих админе да овај пост, или тему звекну где им је место.

 

Јел има неко овде да не зна за оно АПП (Ако Прође Прође)?

Јуче стиже рачун за МТС постпејд заједно са листингом. Сума око 1.000 динара већа него иначе. У питању је женин телефон који, наравно, ја плаћам. Погледам листинг и имам шта да видим: гомила разговора који трају 2-3 секунде и то према мом броју који је на ВИП-у. Погледам код себе на телефону, поклапају се времена са разговорима којих није било. Сценарио је кад она зове, ја је избацим и позовем ја њу, јер ми је јефтиније.

 

Џукеле су 'ладно наплаћивале успоставу позива тамо где је није било. Зовем данас, сачекам 10 мин. да добијем оператера и тражим да ми се да објашњење термина "успостава позива". Љубазно ми жена каже: то вам је кад вам се неко јави, био то саговорник или говорна пошта. Кад се ЈАВИ.

 

Колико ли људи само овако покушавају да преваре и то им пролази зато што су мале суме. Мале за њих, банда безобразна. Сутра-прекосутра идем у пословницу да им се миле мајке нај...м. Молио бих за савете и упуте, као и за опис сличних искустава.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

mtsInfo

 

"Da biste nastavili da pre uspostave veze čujete da li su brojevi koje pozivate preneseni u drugu mrežu od 1. oktobra aktivirajte opciju pozivom na 064 789 "

 

To znači da ako ne aktivirate ovo a nekim slučajem pozovete prenesen broj misleći da trošite "besplatne" minute potrošiće te sav kredit ili napraviti račun.

 

 

Manje više svi operateri si isti...lopine...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Да, још једна ствар...зовем их синоћ са другог телефона, МТС припејд, јави ми се смрдљива машина и каже чекај, чекај, чекај, дигнем руке, реко ко ради у 10 увече, зваћу сутра.

Зовем данас, каже немате средстава, а имао сам око 120 кинти. Ја проверим колико то немам средстава, оно остало 9 динара.

Смрадови наплатили и слушање секретарице и то 100 динара. Па да ли су они нормални?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Да, још једна ствар...зовем их синоћ са другог телефона, МТС припејд, јави ми се смрдљива машина и каже чекај, чекај, чекај, дигнем руке, реко ко ради у 10 увече, зваћу сутра.

Зовем данас, каже немате средстава, а имао сам око 120 кинти. Ја проверим колико то немам средстава, оно остало 9 динара.

Смрадови наплатили и слушање секретарице и то 100 динара. Па да ли су они нормални?!

pošalji mi taj broj prepaid na pp, da to što si rekao proverim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

secam se jednom ko budala cekao da se jave u call centru... na kraju popizdim i pritisnem ono to continue on english press 9 .. i nacestitam im se mile nove godine na engleskom ...

 

lopine...

 

ali sto mi je najgore svi su manje vise isti... i telenor i vip...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Da nije bila ta gomila poziva od 2-3 sec ka VIP-u sa tvojom GOVORNOM POSTOM mozda?

Искључена...

Нема везе, променили оператера.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja