Jump to content

Moto Zajednica

11. Moto GP Indianopolis USA

Recommended Posts

  • Integrisan, 12814 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ovo je neverovatno! Još samo 8 trka do kraja a Pedrosa čitav i u dosegu titule!?! Potreban je samo jedan sitan kvar na Yamahi pa da se radujemo borbi za titulu. Bez tog sitnog kvara...

 

Da sam Stoner otišao bih u (blago) prevremenu penziju. Od titule više nema ništa, šta kog đavola ima da rizikuje da se stvarno polomi ni zašta.

 

Rossi, kao i do sad, mudro i polako. Ako ovako nastavi Ducati bi trebalo da ga otpusti i da angažuje Bayliss-a. Taman bi mogao da testira novu Yamahu za sledeću godinu. Doduše i pri onako laganom tempu zamalo da ga zbaci na dva mesta u istom krugu. Prvo tamo gde su i ova 3 deknula a onda i u poslednjoj krivini.

 

Hayden se onesvestio od udarca ali nema drugih povreda. Mislim da ima propis o bezbednosti po kom vozač koji je bio u nesvesti ne sme da nastupi u trci.

 

Spies je posle trećeg prolaza (u kom je inače kuburio) imao pola sekunde prednosti nad Pedrosinim vremenom kad je pao. Najbolje što je uradio je što je izašao opet i probao da popravi startnu poziciju. Strah se ubija dok je svež!

 

... Lorenzo šampion 2012!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12814 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

@ Fredi: problem sa ovom stazom je neujednačen asfalt. Guma koja je dovoljno jaka da izdrži crne delove staze na belim ima slabije prijanjanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12814 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Spies ima šansu da udari cajper Jarvisu. Ima znatno bolji tempo na race gumama od Lorenza, mogao bi da pomogne Pedrosi da smanji razliku. A i Dovozioso je tu negde i nema puno razloga za lojalnost prema Yamahi... postoji minimalna šansa da će trka da bude interesantna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Nicky Hayden ‏@NickyHayden69

Released from the hospital & back at the hotel resting. A head ache & 2 broken bones in my hand but iam ok thanks to everyone for the words

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4634 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Stoner ima pokidane ligamente i male frakture u stopalu.

Ceka warm up da vidi da li ce moci da vozi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12814 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Casey Stoner

"It's the first time in my career that I haven't been able to get up and walk away from an accident myself. As soon as I stood up, I looked down and saw my foot was at a strange angle to my leg. I had a shooting pain in my lower leg, then I felt a crack as my ankle popped back in. It was very painful and I was sure I had broken something. The local staff at the circuit Medical Centre were all very helpful and after taking some initial x-rays they agreed I should go to hospital for further checks. The team that looked after me at the Methodist Hospital were fantastic, so professional, attentive and incredibly helpful, I'd like to thank them all for taking good care of me. They confirmed that I had some chipped bone around my ankle and a small fracture, but I was concerned about the damage done to any ligaments so we did an MRI scan. This showed that I had torn almost every ligament in my ankle and heavily bruised my tibia. I need to see how I feel tomorrow morning to understand if I'm able to race. I am really disappointed as I felt we had the package for pole in this race and a strong chance for the win. Many other riders came off today, I hope they are ok. We'll see how we feel in the morning and will do all we can to be on the grid."

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4634 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Izjava Rossija posle kvalifikacija:

 

,, Steta je posto je jutro bilo veoma dobro. Bio sam u stanju da pravim dobre krugove i sa tvrdom i sa mekanom gumom, i ns kraju nisam bio tako daleko od druge grupe vozaca. To mi je dalo nadu, i mislio sam da cu moci da vozim vremnena od 1:39 na kvalifikacijama, ali nisam usoei da odrzim vremena sa treninga. Nisam imao prijanjanje na zadnjem kraju motora i zadnji kraj je mnogo proklizavao. U zadnjem brzom krugu sam imao momenat na istom mestu na kom je Nicky pao. Probacemo da napravimo neke izmene na motoru i videcemo kakav cemo tempo iimati u trci.``

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4634 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

A to u stvari znači: "pusite te me odavdeeeee!!!!!

 

Manje vise, sve u svemu kao da citamo one izjave od pocetka prosle godine: ,, Nemam osecaj prednjeg kraja, a kad prebacimo teziste da osetim prednji kraj, gubim osecaj zadnjeg kraja!``

 

Jedva cekam da se vrati u Yamahu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12814 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Malo se raspala staza pa su odložili početak. Stoner u garaži obučen, Spies ćopa po box-u...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4634 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Malo se raspala staza pa su odložili početak. Stoner u garaži obučen, Spies ćopa po box-u...

 

Nadam se da ce Stoner voziti, ako ne, sve nade polazem u Pedrosu :staa2: .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja