Jump to content

Moto Zajednica

Ohrid - Vlore

Recommended Posts

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Za par dana krecem put Ohrida, a odatle planiram do Vlore (AL). Zatim obalom preko Dracha do Skadra i na Ulcinj.

Interesuje me da li je ta ruta asfalt, tj. ne bih po makadamu i slicno.

Hvala. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Do Elbasana jeste, za dalje ne znam, ja sam dolazio iz Drača i iz Tirane, solidan je put, ima bunkera by Hoxha i givemebeer.gif. Od Drača do Skadra može bit koje gradilište, inaće skreni pažnju, vozači, pešaci i stoka nisu bogzna vaspitani. Na granici ima samo jedan objekat za obe države.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 358 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Upravo taj put. To sto vidis na karti to su ti jedino asfaltni putevi potpuno novi(od pre nekoliko godina). Ja sam produzio do mesta serande na samom jugu kod grcke granice pa onda isao na krf. Imaju oni jos dosta puteva, ali il ce biti makadam(sto i nije tako lose) ili afalt iz doba envera hodze(na jedan takav sam nabasao(zajebo se) trebalo mi je 1h za 20 km. Dakle deda mraze na skreci sastaze!!!

Inace taj put koji planiras je interesantan, preci ces preko albanskih planina i proci ces neka planinska turisticka mesta. Samo napred i vodi racuna da nepadnes ili da ti se guma ne probusi i sl...jer ces u protivnom produziti svoj boravak dok nadjes ko ce to da ti sanira. Nema bas puno radionica za aute a tek za motore....

Moj jedan prijatelj je isao dole da planinari i crkla mu benzinska pumpa za fiat topolino. Trebalo mu je nekih 4 dana da pronadju u tirani i da mu to zamene. Sve u svemu ljudi su ok i nude pomoc i sl... Uzivaj!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Upravo taj put. To sto vidis na karti to su ti jedino asfaltni putevi potpuno novi(od pre nekoliko godina). Ja sam produzio do mesta serande na samom jugu kod grcke granice pa onda isao na krf. Imaju oni jos dosta puteva, ali il ce biti makadam(sto i nije tako lose) ili afalt iz doba envera hodze(na jedan takav sam nabasao(zajebo se) trebalo mi je 1h za 20 km. Dakle deda mraze na skreci sastaze!!!

Inace taj put koji planiras je interesantan, preci ces preko albanskih planina i proci ces neka planinska turisticka mesta. Samo napred i vodi racuna da nepadnes ili da ti se guma ne probusi i sl...jer ces u protivnom produziti svoj boravak dok nadjes ko ce to da ti sanira. Nema bas puno radionica za aute a tek za motore....

Moj jedan prijatelj je isao dole da planinari i crkla mu benzinska pumpa za fiat topolino. Trebalo mu je nekih 4 dana da pronadju u tirani i da mu to zamene. Sve u svemu ljudi su ok i nude pomoc i sl... Uzivaj!!

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja