Jump to content

Moto Zajednica

Honda NT650V Deauville

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: u perspektivi

Da se nadovezem ija na temu,interesuje me kakva je udobnost na deauvillu za ljude visine 190.Svojevremeno sam vozio gpz 500si bio mi je poprilicno mali i veoma sam se umarao na duzim putovanjima,a meni otprilike deluju gabaritno slicni(mozda gresim, nikako da vidim dovila negde uzivo,vidjao sam ga ranije ali nisam obracap paznju jer mi tada nije bio zanimljiv).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Nemam visinu preko 190, tako da nemam to iskustvo. Ali, Dovil je značajno veći od GPZ 500, to je sigurno. Mislim da je visina sedišta 825mm. Ne znam u kom si kraju grada, ali kad izadje sunce ja sam na poslu svaki dan kod TC Stadion, pa se možemo dogovoriti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Zasto li je honda nazvala motor po tom gradu?

 

Zato što je konstruktor tog modela baš u tom gradu zvekno jednu dobru francuskinju, i zakleo se da će sledeći model da se zove baš po tom gradu.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500

Hm,evo ja upadamko hajduk na veceru.

Duze vreme me nije bilo na forumu a lose vreme sada pa se trosi,mislim vreme,na iscitavanje postova i komentara.

Naime i ja sam jedan od vlasnika motora koji toliko opisujete,pa sam dobio zelju da i ja kazem koju.Moja Deauvilka de 2001 god,Ja je imam od 2013 i do sada nisam imao nikakve kvarove tipa pumpa-regler ili nesto drugo.Vozim je svakodnevno od marta do novembra i to 98% sa suprugom pozadi.Trenutno na satu ima nesto preko52000 km.Utisci-pa osim blagog nedostatka snage,koji se oseca u planinskim uslovima,drugo nista ne bi istakao.Cini mi se da je sve u glavi vozaca,mislim afiniteti,temperament itd.Sve u svemu lep,ugladjen,udoban sa dobrom zastitom od vetra,stedljiv motor koji daje ono sto i nudi.

Upravo zbog tog nedostatka snage,trenutno razmisljam o nabavci snaznijeg turera.Eto toliko od mene.Pozdrav!

post-38986-0-58267300-1455893045.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Drugari da li znate nekoga ko ima na prodaju deauville 700 da nije crni sa ABS om i da je 2005 -2007 godiste.Moj dobar drug ga trazi mesecima neće da uvozi sam iz inostranstva hteo bi da motor kupi ovde kod nas.Postavio sam pitanje ovde jer mozda neko zna ili prodao bi ovaj motor a da nije na oglasima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500

Ovaj moj je na prodaju,kao sto rekoh zbog nabavke veceg turera...redovno odrzavan i servisiran pa ako nekoga interesuje tu sam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Da li nekog interesuje kako se menjaju semerinzi na vili?da li da pisem postupak rasklapanja i na sta treba obratiti paznju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Поздрав људи... колико видим по свима вама, ко седне на Довил не оставља га тако лако. Наиме после много година на максискутерима и преко 60К км на истим,реших да се опробам и са моторциклима са мењачем...дуго сам продавао мој Атлантик 500 и тек после пола године сам успео да га мењам за Gsxf 750,али то је био потпуни промашај и после два дана сам га заменио за фамозни ТДМ 850.. рекох себи то је то. Међутим, док сам прелазио дистанце до 300км у дану није било проблема,али на нашем последњем путовању сам доживео разочарање...наиме трнуле су ми руке и после 100км у цугу ме је јако болео тртични део. После тога сам одлучио да га се решим... и тако у некој замени дођох до овог симпатичног мотора. Направих и првих 250 км ,утисци за сада сви врло позитивни што се тиче вожње,позиције возача. Једино ми после ТДМ мањка мало снаге ,али то мање битно.Кад не лези враже,чим сам овде пре два дана прочитао да му је реглер проблем,синоћ ми је исти и цркао! Захваљујући близини Јошке проблем већ данас решен и пала је пробна вожња. С обзиром да овај мотор доста штити возача од ветра и кише,подсећа ме на АА500 мислим да ће задовољити моје потребе.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Posle burgmana seo na dovilku tako da znam o cemu pricas.Samo cu ti reci za zastitu od vetra,postoje 3 velicine vizira(nema slika pa ne znam koji je kod tebe)i ono na sta su maxiskuterasi navikli zastita za noge.Ako ti je vizir manji Ivan iz bg ih veoma uspesno nadogradjuje,a zastita za ruke i noge je skupa u nabavci ali ih plasticari odlicno naprave(domaci aftermarket proizvodi) i mozes i bos da vozis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ево мог примерка,визир је таман,заштиту за ноге имам,то ме посебно обрадовало. Е сад за руке ми је мање битно.За ноге ми је битније,због кише. aaac7202fc8caa4041c88a10817990ed.jpgfe6d9c404d7fb95ae065f129c76c0bb3.jpg

 

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Поздрав... има ли где сервис мануала за Довил? Или ако неко зна колико иде уља у штапове?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja