Jump to content

Moto Zajednica

Kuda najbolje za Bihac

Recommended Posts

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Batocina
  • Motocikl: CZ 350

Kao sto naziv teme i kaze,planiram put uskoro,pa me interesuju vasi predlozi za rutu....Nemam nista protiv auto-puta ali bih ga izbegao....putujem sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Idi autoputem do Okucana ili jos bolje do Jasenovca... Tu se iskljucujes i prelazis u BiH. Poslije toga ciljaj Prijedor,Novi grad poslije kojeg se svo vrijeme druzis sa rijekom Unom do samog Bihaca. Koridor kroz Posavinu je jednako zanimljiv kao i auto put kroz Hrvatsku ali daleko napetiji zbog poljoprivrednih masina i neocekivanih lakat krivina kroz samu ravnicu...realno,nema se sta za vidjeti na samom "koridoru"...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Idi autoputem do Okucana ili jos bolje do Jasenovca... Tu se iskljucujes i prelazis u BiH. Poslije toga ciljaj Prijedor,Novi grad poslije kojeg se svo vrijeme druzis sa rijekom Unom do samog Bihaca. Koridor kroz Posavinu je jednako zanimljiv kao i auto put kroz Hrvatsku ali daleko napetiji zbog poljoprivrednih masina i neocekivanih lakat krivina kroz samu ravnicu...realno,nema se sta za vidjeti na samom "koridoru"...

 

Ovo je odlicna tura, a ako ti se ne svidja autoput mozes u Bosnu da se prebacis i ranije, recimo iz Slavonskog Broda u Bosanski brod pa magistralom preko Prnjavora na Banja Luku i Prijedor pa za Novi Grad kako je napisao igor-gs

Ako se odlucis za autoput, preporucujem da, kad se iskljucis sa autoputa na izlazu Novska, ne predjes u Bosnu kod Jasenovca vec nastavis hrvatskom stranom do Dubice i tek tamo predjes u Bosnu i onda iz Dubice preko Kostajnice ides za Novi Grad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Batocina
  • Motocikl: CZ 350

..Imam u opciji tri rute...prva bi bila,sto ste i predlozili,druga je na Valjevo,Zvornik,Tuzla,Doboj,Banja Luka,i treca na Uzice,Sarajevo,Zenica,Vakuf itd....Treca je ujedno i najduza,120km duza od prve.

E,sad,koliko je autoput do Okucana? Takodje,pasos nemam a ne mogu u Hrv bez njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Mislim da je autoput do Novske (tu se iskljucujes za Jasenovac, a u Okucanima za Banja Luku) oko 5 EUR-a, ali kao sto si i sam konstatovao - treba ti pasos.

Mozes da ides autoputem iz Batocine do Kuzmina pa preko Sremske Race udjes u Bosnu, a onda na Bijeljinu pa polako koridorom na Brcko i dalje Derventa, Prnjavor, Banja Luka, Prijedor, Novi Grad i Bihac

Bez obzira kuda isao ne zaboravi da za Bosnu trebas zeleni karton

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Odes u AMS, ali imas i po agencijama koje rade registraciju. Ako se nista nije menjalo, a mislim da nije ZK je 2000 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Hvala.... A gde vadim zeleni karton?

 

Tamo gdje si uzeo i osiguranje. Zeleni karton ti izdaje isto osiguranje koje ti je i izdalo polisu osiguranja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

..Imam u opciji tri rute...prva bi bila,sto ste i predlozili,druga je na Valjevo,Zvornik,Tuzla,Doboj,Banja Luka,i treca na Uzice,Sarajevo,Zenica,Vakuf itd....Treca je ujedno i najduza,120km duza od prve.

E,sad,koliko je autoput do Okucana? Takodje,pasos nemam a ne mogu u Hrv bez njega.

Provjeri u HAK-u , mozes li sa novom licnom kartom(sa cipom)preko granice,jer mislim da ipak mozes da udjes u HR ali ne znem da li mozes da udjes iz HR u BiH?! Nadji HAK pa nazovi... Putarina ne bi trebalo da je za motor preko 10 eura ma gdje usao ali i to mozes provjeriti u HAK-u(hrvatski auto klub).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Ja sam u Subotu (pre 2 dana) isao do Bijeljine, vadio sam zeleni karton. Cena nije menjana i tacno je 2000 din.. Racunaj to kao siguran trosak :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

Mislim da je autoput do Novske (tu se iskljucujes za Jasenovac, a u Okucanima za Banja Luku) oko 5 EUR-a, ali kao sto si i sam konstatovao - treba ti pasos.

Mozes da ides autoputem iz Batocine do Kuzmina pa preko Sremske Race udjes u Bosnu, a onda na Bijeljinu pa polako koridorom na Brcko i dalje Derventa, Prnjavor, Banja Luka, Prijedor, Novi Grad i Bihac

Bez obzira kuda isao ne zaboravi da za Bosnu trebas zeleni karton

 

Kao sto Tomerc lepo rece kroz Bosnu do Banja Luke, a posle idi rutom preko Manjace. Odlican put i prosao sam ga prosle godine. extra zanimljivo za voznju. Cuvaj se radara, ima ih u Federaciji.

Evo ti i link....http://www.viamichel...&routeConso=5.6

 

1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

..Imam u opciji tri rute...prva bi bila,sto ste i predlozili,druga je na Valjevo,Zvornik,Tuzla,Doboj,Banja Luka,i treca na Uzice,Sarajevo,Zenica,Vakuf itd....Treca je ujedno i najduza,120km duza od prve.

E,sad,koliko je autoput do Okucana? Takodje,pasos nemam a ne mogu u Hrv bez njega.

Treća varijanta je zakon ali spremi se dobro(fizički) da izdržiš taj put.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Treba mi neko mesto za prenociste,al da bude sigurica,ne treba mi nesto preskupo... Cisto da budem siguran..

ma sve je jeftino u Bihacu, imaš privatnih smještaja koliko hoceš od 8 - 12 eura na noc za manje apartmane. samo pitaj kada stigneš prvog do sebe ili još bolje nekog bikera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja