Jump to content

Moto Zajednica

Silikonsko sediste?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ima li ko da zna ili da je radio kompletno promenu i presvlacenje sedista. Da se uradi da bude silikonsko.

Posto volim dalje ture, zna dupe da utrne bas. Pa kum i ja hoemo da radimo obojica sedista. A i lepse polovine nam se udrvene na nekom ozbiljnijem putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

odes kod ovih motosedista rs nesto tako googlaj naziv i sredis udobnije sire deblje mesnije sjediste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Mislim da sam procitao na jednom hrvatskom forumu da je Boban rekao da ne radi silikonska sedista, jer je tesko nabaviti taj silikon, ali da sundjere koje koristi su veoma slicnih karakteristika kao i silikon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Zvacu i resiti. ali ni meni se ne zuri sada. To cu raditi na kraju sezone. Za ovu sam ispucao duze ture i ne planiram vise ni jednu duzu turu.

Moze neki tel? Za sajt pise da je u izradi. Nigde broj nisam nasao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Moj drugar je kod Bobana uradio sediste za Stroma 1000 sa silikonskim umetcima za vozaca i suvozaca, pre par meseci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Upravo sam se cuo sa covekom, sve sam se dogovorio(prijatan covek) idem do njega kada zahladi i prodje sezona.

Moze da radi sa silikonskim umecima. Zvuci ok. trebace mi bogami dosta parica. Posto mi je sediste veliko a hocu da stavim i sebi i suvozacu. Da mi zena ne kuka. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Moj drugar je kod Bobana uradio sediste za Stroma 1000 sa silikonskim umetcima za vozaca i suvozaca, pre par meseci.

 

Kakvi su utisci, kakva je razlika? Još bi bolje bilo kada bi mogao da uporedi sa Bobanovim prerađenim sedištem bez silikona. Pošto je već i ono nebo i zemlja u odnosu na fabrička.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ja sam odradio sediste kod Bonana ali nisam zadovoljan..Nije silikon..moracu da kupujem u luisu ono kastuce airhawk

 

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Moj drugar je kod Bobana uradio sediste za Stroma 1000 sa silikonskim umetcima za vozaca i suvozaca, pre par meseci.

 

Kakvi su utisci, kakva je razlika? Još bi bolje bilo kada bi mogao da uporedi sa Bobanovim prerađenim sedištem bez silikona. Pošto je već i ono nebo i zemlja u odnosu na fabrička.

ja sam vozio tog stroma 15 dana sa preradjenim sedishtom i razlika je ogromna...Aleksa chiji je inache motor otishao je odmah posle prerade na turu oko bosne slovenije alpi...i nazvao je Bobana i rekao da svako kome je radio sedishte treba da mu uplate josh po 50 eura za neistrpljen bol u dupetu :takoje::zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja samo da dodam...tek sad primetih...ovo sediste o kome pricamo je sa gelom, a ne silikonom. Ne kapiram koja je razlika izmedju gela i silikona u sedistu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GSX 600 R, Honda Deauville 650, BMW RT1200R

Ja samo da dodam...tek sad primetih...ovo sediste o kome pricamo je sa gelom, a ne silikonom. Ne kapiram koja je razlika izmedju gela i silikona u sedistu.

 

Doco u pitanju je gel a ne silikon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

bolji je gel, kolko ja znam to su one takozvane medicinske aplikacije gela, meksi je i ima najvazniju funkciju prilagodjava se i razvnomjerno rasporedjuje, po eu kao louis i slicno samo gel seats imate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

BOBAN TO RADI EXTRA ALI IZ ISKUSTVA PREPORUČUJEM DA VAM ODRADI GEL--KO neće ima ovo:

http://www.dormeo.rs/jastuci/dormeo-memosan-silver-jastuk-za-putovanja.html

memorijska pena...Ovo je smešno ali ide i pod zadnjicu extra...za muške idealno.. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Miljan poood hitno iz super teške u tešku kat.:P inače ti nijedno sedište neće valjati.Ja imam neko turing..bla bla iz Francuske i baš sam zadovoljan,a čuo sam da Boban(Munze)radi odlično :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Dormeo,a,za miran dan i lak san,i da ne boli d..e,a i deluje praktično za hm..neke naše vitalne organe :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR1200F

Po preporuci forumasa uradio sam sediste na VFR1200f cije je fabricko dobro mozda samo za stazu za sve drugo je za kontejner :)

 

Covek cist profesionalac ubacio sam "gel" za sebe i suvozaca sve uradjeno u roku i krajnje profi! Se pohvale!!

post-23700-0-18784600-1347884796_thumb.jpg

post-23700-0-74086300-1347884806_thumb.jpg

post-23700-0-48807700-1347884810_thumb.jpg

post-23700-0-76126900-1347884813_thumb.jpg

post-23700-0-80540300-1347884816_thumb.jpg

post-23700-0-01082200-1347884820_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Dormeo,a,za miran dan i lak san,i da ne boli d..e,a i deluje praktično za hm..neke naše vitalne organe :takoje:

Boban je dobro odradio sedište ali ja sam morao da dodam..Jednostavno za mojih 114 kg je pretvrdo..Dormeo popravlja stvar za nas u sepr teškoj kategoriji.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400ccm 2002god.

Ja samo da dodam...tek sad primetih...ovo sediste o kome pricamo je sa gelom, a ne silikonom. Ne kapiram koja je razlika izmedju gela i silikona u sedistu.

 

Doco u pitanju je gel a ne silikon

 

Voleo bih da moje sediste uradi majstor Boban.Sprint-Regal raptor spider 125e. Moj problem je sto imam bolove na kraju kicme kada vozim cak i na kratko jer je ovaj motor jako tvrd, i mislim da bi sediste sa gelom i sto je moguce deblje a da se uklapa u izgled itekako pomoglo. Pozdrav za Bobana i da pitam ..Dali je moguce da posaljem sediste brzom postom posle 5. oktobra i da ga dobijem nazad najbrze moguce, jer putujem opet posle tri nedelje i ode sezona voznje. Ili da ga posaljem pred polazak na put i da mi uradis lagano bez zurbe do nove godine. Pozdrav

post-23153-0-05534300-1379718209_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja