Jump to content

Moto Zajednica

POMOC problem sa piagio nrg ajnspric

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova

motor je u pocetku trokirao skinem diznu crvenu ona pljuckala gorivo kupim u svajcarskoj drugu diznu radi extra pravi maglu kako baca gorivo radi i na leru i pod pun gas isto kao da ga nesto davi

menjao sam i protokomer i pumpu goriva i nece ,zanima me upalio lampu za kompijuter dali to ima veze sto nece da primi gas i kako da je ugasim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

motor je u pocetku trokirao skinem diznu crvenu ona pljuckala gorivo kupim u svajcarskoj drugu diznu radi extra pravi maglu kako baca gorivo radi i na leru i pod pun gas isto kao da ga nesto davi

menjao sam i protokomer i pumpu goriva i nece ,zanima me upalio lampu za kompijuter dali to ima veze sto nece da primi gas i kako da je ugasim

 

Druze najbolje bi bilo da odes i uradis dijagnostiku, s obzirom da ti svetli kon. lampica tj. racunar je zabelezio gresku zbog neisparvnog dela, kada majstor procita gresku eto kraja tvojim mukama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Samo ne znam koji će se to majstor "zanimati" da ne upotrebim drugi izraz, sa nepoznatim problemom i kačenjem na kompjuter. Najbolje bi bilo da se druže ratosiljaš direktnog ubrizgavanja na 50 ccm. Ja sam imao NRG sa običnim karbom i ložio sam se da u njega ubacim ajnšpric. Serviser me je toplo odvratio od te ideje iako bi me dobro "ogulio" za tu rabotu. Aprilia ima/imala DItech i nisu se nešto pokazali baš. Uostalom, da je tako, sad bi svi ugradjivali ajnšpric u 50 kuba. Ni kompletna reparacija brizgaljke/elektronike neće garantovati mir na duži period. Plus ovo naše izuzetno kvalitetno gorivo će kumovati učestalijem druženju sa serviserima.

Srećno.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Samo ne znam koji će se to majstor "zanimati" da ne upotrebim drugi izraz, sa nepoznatim problemom i kačenjem na kompjuter.

 

Ima ko voli da se zanima oko direktnog ubrizgavanja, 3 Jet Forsa od toga 1 ne pali u opste, 2 pali ali se gusi i gasi, 3 instr. tabla ne radi kako treba....1 resen samo da se sklope plastike, ostala 2 napadam sutra ili prekosutra. Tako da ti dijagnostika dosta toga kaze kao i merenje parametara 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja