Jump to content

Moto Zajednica

TASOS PRVI OSTRVSKI MOTO SKUP U GRČKOJ

Recommended Posts

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

...eh da imam ko sto nemam pa da se odvozam i vratim, mada do septembera ko zna... :jee4:

 

 

i vid' i ovi ima da propadnu "ulaz besplatan" :cackanje::P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

troškovi puta sa gorivom a prema Michelin route planneru su oko 75 eu... Zavisi odakle se iz Srbije krene...

Ja i Kruševljani imamo oko 700 km...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Miljane, sve je to lepo ... ali naslov je daleko od istine... ''TASOS PRVI OSTRVSKI MOTO SKUP U GRČKOJ'' ... prvi, kako da ne ... možda je to neki novoosnovani klub koji pravi svoj prvi skup ...

A inače čuveni PANHELLENIC skup se često održavao na ostrvima ... recimo prošle godine na Skiatosu, pa 2008. baš na Tasosu, pa 2009. na Samotrakiju ... itd ... ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Miljane, sve je to lepo ... ali naslov je daleko od istine... ''TASOS PRVI OSTRVSKI MOTO SKUP U GRČKOJ'' ... prvi, kako da ne ... možda je to neki novoosnovani klub koji pravi svoj prvi skup ...

A inače čuveni PANHELLENIC skup se često održavao na ostrvima ... recimo prošle godine na Skiatosu, pa 2008. baš na Tasosu, pa 2009. na Samotrakiju ... itd ... ;)

Da...prvi ostrvski skup na Tasosu...napisao sam nezgodno...

 

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: XVS1300 Midnight Star

Da, interesantno. Zoran je u pravu za Bulgariju, ali ja sam letos išao još interesantnijom turom kroz BG za Thassos (naravno bajkom sa suprugom).

Tura je bila: Niš-Sofia-Blagoevgrad- Bansko (tamo ručak) i onda kroz ludilo prirodu do grada Goce Delčev, granični prelaz, i pravo se izlazi na Dramu i Kavalu. Serez se skroz zaobiđe. Ruta je fenomenalna i za tu ideju moram da zahvalim Furious Pandi.

Inače mi tog vikenda palimo za Krf, pa ako se odlučite za put preko Soluna, možemo zajedno do dole.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

PANHELLENIC bio pre cetiri godine bas na golden beachu, prelepe plaže :takoje:

ako mi stigne motor do tad, verovatno cu ici :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

informacija je da se ode na moto skup :D ..Zakazan je i samo da odemo.-.. ;) Ufur slobodan.. Jedino ne znam za bendove ali koga je briga..Nas nekoliko idemo dan ili 2 ranije da se smestimo,. kupamo...zezanje... Nema greške ...Biće to lepa tura...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Iz Nisa ide par motora.Po sadasnjim planovima krecemo 14.09.u ranim jutarnjim casovima,povratak u nedelju.Palimo preko Bugarske..na Seres,Dramu,Kavalu i Keramoti..mada razmisljamo i o Sofija,Plovdiv pa samo da se spustimo na Tasos.. :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

Uuuu, lepe vestii ,

moja lepsa polovina i ja planiramo da putujemo na Tasos sledeci vikend na mali odmor, i bicemo tamo do 16 , pa se verovatno vidimo, trazicu nase tablice :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

Imao bih jedno pitanje na koje ne znam odgovor. Ko organizuje moto skup na Tasosu? Ima mnogo zainteresovanih za ovaj skup, ne toliko zbog samog skupa nego zbog samog ostrva. Da li se na nekom od sajtova moze videti koji je klub u pitanju kao i neke druge informacije o samom skupu. Da ne bude ono "mi smo sa mladine strane".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Povremeno proveravam po netu,ali nista detaljnije nisam uspeo da nadjem.Grcka slova mi nisu jaca strana,kao i njima Engleski izgleda..ali ako se i desi to sto kazes..evo predloga..pravimo srb.skup na Mermernoj plazi..u nedelju kod Kostasa u Teologos na jagnjetinu..pa kuci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Povremeno proveravam po netu,ali nista detaljnije nisam uspeo da nadjem.Grcka slova mi nisu jaca strana,kao i njima Engleski izgleda..ali ako se i desi to sto kazes..evo predloga..pravimo srb.skup na Mermernoj plazi..u nedelju kod Kostasa u Teologos na jagnjetinu..pa kuci

Probaj na osnovu naziva kluba

2E2BED0E-EFEF-8D4A-9B8B-6EE5FB16C07E_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja