Jump to content

Moto Zajednica

Oborili Kuglicu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 312 postova

Evo na brzinu sklepano u Paintu. Plava strelica pokazuje mesto i pravac u kom je okrenut aparat kad je napravljena prva fotografija slupanog motora.

Verovatno je na tom ukjucenju bio i sudar.

 

https://lh4.googleusercontent.com/-AOsCGGIedQI/UBQmgLoLi6I/AAAAAAAAAOo/jQu2t-Ayy7k/s903/Orlovaca.jpg

 

 

Brz oporavak i jos puno bezbednih kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

Hvala svima na željama za brz oporavak i ostalo.

 

Većih povreda od zašivenog kolena nema osim poderotina na drugoj nozi i povređenom kažiprstu desne ruke.

 

Ceo splet se dogodio tako što je na predhodnom uključenju dečko sa nekim crnim autom izleteo ispred mene , ali sam ga blagovremeno primetio. Nakon čega sam nastavio da vozim 60 na sat zbog ostalih koji su čekali da se uključe , pa rekoh što je sigurno sigurno je .

 

Elem nešto metara kasnije video sam automobile , tačnije za ovoga u koga sam udario se ne sećam koji je bio, uglavnom bio je srebrne boje. Iza njega je bio audi metalik plavi. Obojica su stali na uključenje pokušavajući da se uključe i gledajući u drugu stranu. Zatrubio sam i polako krenuo da usporavam, medjutim čovek je krenuo okrenuo glavu ka meni i stao na pola moje trake. Kad sam se oborio motor skroz koliko je moglo, ne bih li ga izbegao do razdelne linije kolovoza, on je nastavio da se kreće i zatvorio celu traku. Sve se dešava na par metara od mene, kad je već bio neizbežan sudar podigao sam motor i pogodio ga u ivicu auta. Silina udarca me je prebacila odmah iza automobila, dočekavši se posle salta direktno na kolena,gde sam ostao da ležim do dolaska hitne pomoći.U medjuvremenu su ljudi stali,a kada je bugarin shvatio sta je uradio krenuo je u rikverc a momak koji ima slike direktno pre pomeranja vozila dotrčao je i uskočio kroz prozor bugarina i izvadio mu ključ, i naterao ga da vrati auto na pola trake, Nedugo zatim dolazi hitna pomoć, moj otac, devojka i ostali koji su pomogli uslikalii poslali slike i obavili prevoz motora do laboratorije. U hitnoj pomoći su bili maksimalno korektni i preduzimljivi, svaka čast.

 

Još jednom da se zahvalim svima na pomoći i podršci koji su mi pružili

 

Narednih dana kucam vam o daljim dešavanjima.

 

Pozdrav svima

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

...

....sve u svemu Jakna , Kaciga, Rukavice su odradile posao, posle leta preko haube,,, e još da je imao pantalone sa protektorima.....sve u svemu prošao je odlično.....

 

 

pa, ovo isto kao ja onomad...

 

samo sto ja nisam preletala bugarina nego italijana

 

 

 

brz oporavak, kuglice

 

sve to bude na kraju ok, videces

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Da dodjem da te posetim ne mogu...ali cak i odavde ti zelim brz oporavak i povratak na dva tocka... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Pu bre Ilija, ostavim te samog desetak dana i odma napraviš sranje. Ni na odmor ne mogu da idem ko čovek zbog tebe. Aj se malo privedi pameti. Muka mi je više od tebe.

 

I još si strancu na proputovanju kroz našu domovinu načinio štetu na kolima.

 

Misim....

 

:lol: :lol:

 

Ajde oporavljaj se, imaš posla kod nas :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

Još se oporavljam na tetivama nikako da splasne otok, motor je u Labosu, rasklopljen je prednji deo radi slikanja. Sad čekamo odgovor zelene karte pa ćemo da vidimo kako ćemo i šta ćemo dalje. Završio sam prvih 10 terapija pa sad opet pregledi jdeino me ubi birokratija jer za većinu papira moram sam da idem jer sam mislio da me advokati rade kad sam otišao i proverio oni ih ne izdaju advokatima samo lično i ako u zakonu stoji da mogu moji pravni zastupnici da podignu papire umesto mene uz validno ovlašćenje. Čekam pa kad budem znao koliko ću otprilike dobiti znaću šta ću dalje. Najveći problem je što je čovek stranac i što to pokriva zelena karta, a oni su ažurni u p... m.... . Javljaću povremeno kako se bude razvijao slučaj.

Pozzz

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja