Jump to content

Moto Zajednica

Oborili Kuglicu

Recommended Posts

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Video sam ga, ok je, nije bio u soku. Prikljucili su ga na infuziju natrijum-hlorida, da ga malo dignu. Usivana su mu kolena, inace nije nista sllomio.

 

Bugarin je sa ibarske omasio skretanje za Nis i iz desne pokusao da okrene polukruzno na slepo preko pune. Kuglica je bio u levoj traci, vozio 60 km/h, ali nije uspeo da izbegne sudar. Pokusavajuci da ga izbegne, motocikllom je udario u prednji levi ugao automobila i pao preko haube.

 

Bugarin je inace vozio dvoje dece u kolima. Sreca u nesreci sto Kugla cak i ne preparkirava motor bez opreme i sto je ovog puta bio sam na motoru. Onima koji ga znaju je poznato da cesto vozi svoju devojku motorom...

 

Sta reci osim, cuvajte se ljudi, neki najmirniji od nas su poobarani ovog leta, cak i ja...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
Oko 13.10 časova na Ibarskoj magistrali kod Orlovače i skretanja za Železnik oboren je motociklista muškarac star 29 godina koji je zadobio povrede istezanje vrata, prelom kolena, povredu kičme.

 

On je prevezen na odeljenje za reanimaciju Urgentnog centra, kazala je Macura.

http://www.mondo.rs/s253596/Info/Hronika_i_Drustvo/Beograd-_U_pet_saobracajki_10_povredjenih.html

 

Dobro, ovo na sreću nije kompletno tačno. Ja sam bio ispred sobe za reanimaciju dok mi nisu potvrdili da nema teže povrede. Prelom kolena bi definitivno bila teška povreda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

E sad glavni glumac od pre 2 min.......

 

 

post-7645-0-49071400-1343418159_thumb.jpg

 

post-7645-0-15339300-1343418476_thumb.jpg

 

 

Svima se zahvaljuje na lepim željama.........i svim bajkerima koji su stali da pomognu....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Osim konaca u kolenu, i malo sevanja u nogama sve ostalo je super,,,,,Iz Urgentnog je bio u Palati pravde,, dao izjavu ....BUGARIN je kriv 100 posto,,Kuglica je išao 60 km/h a ograničenje je 80....sve u svemu Jakna , Kaciga, Rukavice su odradile posao, posle leta preko haube,,, e još da je imao pantalone sa protektorima.....sve u svemu prošao je odlično.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Brate kuglice, nisam imao prilike da te upoznam, ali ako si sličan ćaletu, likčina si.

 

Citiram:"Jurim ja bugarina, mamu mu piiib, što mi obori dete, a mene jure panduri da ga ne ubijem slučajno, al astma me sheba, pa ne stigoh".

 

Bogami, kako utovarismo motor u kombi, ne sumnjam da bi svašta tu bilo.

 

Brz oporavak ti želim.

 

P.S. Sve pohvale za brzo reagovanje i organizaciju našem drugu i prepoštenom gosn Arakis-u.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Evo sad sam došao iz Labosa :), vidim dobri naš i prepošteni Ilija da si odlično prošao kako je izgledalo u prvim trenucima...Hvala Bogu da je oprema odradila posao.

 

Ne brini se za motorče, spava kod nas u sigurnim rukama :) Samo se ti što pre opravi a nas trojica kad navalimo na Hondu ima da je upicanimo za medalju.

 

P.S. Pozdravi ćaleta :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Nikada se nismo upoznali ali ti svakako ne mogu opisati koliko mi je drago to sto si prosao samo sa laksim povredama....

Motor se da popraviti i onda ponovo u voznjicu :moto3:

Zelim ti bez oporavak prijatelju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1559 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Eto prilike da malo vežbaš CS ;)

 

Šalu na stranu, kako motor izgleda super si prošao. Brz oporavak...

 

 

 

 

Je l' može malo pojašnjenje ovde:

 

 

 

Osim konaca u kolenu, i malo sevanja u nogama sve ostalo je super,,,,,Iz Urgentnog je bio u Palati pravde,, dao izjavu ....BUGARIN je kriv 100 posto,,Kuglica je išao 60 km/h a ograničenje je 80....sve u svemu Jakna , Kaciga, Rukavice su odradile posao, posle leta preko haube,,, e još da je imao pantalone sa protektorima.....sve u svemu prošao je odlično.....

Mislim, gde se to tačno desilo - ake se stvarno desilo na delu gde je 80 ograničenje, bugarin je sasvim sigurno ometen u razvoju...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja