Jump to content

Moto Zajednica

VIII MOTO SUSRET HIGHLANDER - ZLATIBOR 3-4-5.avgus 2012.god.

Recommended Posts

  • Drug član, 1167 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L

Prvi put ne mogu doci ,idem na more bas 3(koleginica me sjebala za odmor),ali moja ekipa dolazi vec su se spremili uzivajte i puno pozdrava1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Užice

PROGRAM

8. MOTO SUSRETA ZLATIBOR

„MK Highlander“

 

 

Petak 03.08.2012. god.

10:00h-16:00h- Otvaranje kampa, doček gostiju

16:00h-18:00h- Besplatan ručak-gulaš

18:00h-24:00h- Rok koncert:

-The Highlanders

-3N band

24:00h-06:00h- Žurka plato

 

 

Subota 04.08.2012.god.

10:00h-15:00h- Doček gostiju

15:00h-17:00h- Besplatan ručak-pasulj

17:00h-18:30h- Igre u kampu:

- Spora vožnja

- Skidanje kobasica

- Zakucavanje eksera

- Prevlačenje konopca

18:30h-19:00h- Dodela nagrada i zahvalnica

19:00h-24:00h- Rok koncert:

- 3N band

- Arhivska zabava

- Moondance

24:00h-06:00h- Žurka plato

 

 

Nedelja 05.08.2012.god.

08:00h-09:00h- Besplatna kafa i doručak

09:00h-10:00h- Polazak TURISTIČKI MOTO RELI KROZ SRBIJU U ORGANIZACIJI

MOTO ASOCIJACIJE SRBIJE

10:00h-12:00h- Ispraćaj gostiju

14:00h- Zatvaranje kampa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Kakvo ce vrijeme da bude od petka do nedelje ???

za stepen do dva hladnije nego u h.n.

 

ma samo da nema kise ???

:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Kakvo ce vrijeme da bude od petka do nedelje ???

za stepen do dva hladnije nego u h.n.

 

ma samo da nema kise ???

:moto3:

već sam ti linkovao da vidiš prognozu ali ajd opet

http://vreme.pravac.com/zlatibor/

nema bre kiše--ne filozofiraj nego pali mašinu i cepaj gore.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Ma kakva kisa, ima sunce da przi k'o ludo! ~30 stepeni C.

Krecem sutra ujutru sa devojkom. Jel ima neko zainteresovan da picimo zajedno od Sapca?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Vratih se..Svaka čast za kuvara..... Pogodio je sve odlično.. Bendovi u proseku.:Mina: JBL ozvučenje odlično.... Vreme super... OSeća se kriza pa i kod HIghlandera..NIsam siguran ali mi je izgledalo da nije bilo mnogo sponzora.. Izostali su skupi bendovi, ponestalo gulaša u petak.... Ali, skup je ipak prestižan....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Malopre sam prosao autom kroz Zaltibor i negde ispred Uzica, sam video policiju i jedan slupan motor. U prolazu sam pitao policajca kako je motorista ali on je samo odgovorio da motorista je u pitanju. Motor je stajao sa strane, cini se neka zujalica ali mnogo je slupana. Nadam se da je sve proslo bez nekih vecih problema i ozbiljnih povreda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Čivija se vratila kući.Nas je oduševio Užički bend "Arhivska zabava".Lep provod,videli smo se sa nekim nama dragim ljudima,zato i postoje skupovi.Dolazimo i sledeće godine i nadam se da ćemo ponovo biti najbrojniji klub!Pozdrav organizatorima! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Vratio sam se i ja oko 7 sati sam stigao...skup je bio vrhunski..spavanje i kampovanje u subotu je bilo extra,upoznao nove dobre prijatelje..bajkere...posteno se izvozao i nauzivao od herceg novog do zlatibora i nazad..na malom dobrom keeway-u speed-u 125 ...hvala mu na tome :moto3:

stigl nas neka dva opasna bajkera iz cacka negdje prije granice..stal ida pijemo vode sa izvora..i lik pita odakle si,herceg novi,gdje ste bili,na skup na zlatibor..i ti si sa ovim stigao do zlatibora i sad ides nazad ??? daaa naravno,,jebes motor,,najbitnija je volja za putovanjem i uzivanjem ...

:zdravo:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2404 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Mi smo bili sa nekoliko motora iz Pecinaca. Bilo nam je super na skupu. Nekoliko malih nedostataka koji nisu vredni pomena,ipak je ovo skup koji je ako je lepo vreme osudjen na uspeh. Voznja do Zlatibora je pravo uzivanje,priroda je prelepa,drustvo super. Domacini su bili ok,nemam sta da im zamerim bitno. Ipak,dve stvari su mi jako zasmetale i ne mogu da ne pomenem. Ponasanje policije je bilo nejblaze receno dzukacki. Nisam skoro doziveo takvo ponasanje organa,da sam blago receno zaprepascen. Znaci policajci sa kojima sam imao priliku da se sretnem jednostavno mrze motore i motorase!

A sto se tice spavanja u kampu,ne mogu da shvatim onog kretena koji je u cetiri sata turirao u blokadu. Zar niko od domacina nije bio tu da ga za uvo izvede napolje iz kampa i da mu opali dva sljakavca. Tu je bilo ljudi koji su danas putovali po nekoliko stotina kilometara i zeleli su da se malo odmore pred put. Ja ne mogu da shvatim taj mozak da drzi motor u blokadi u 4 ujutru u kampu.

Nemam nista protiv pucaca u sred bela dana,pa i u 11 nocu,ali ovo je stvarno bezobrazluk.

I da dodam da je pasulj bio extra.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ja nisam ni spavao jer je bilo shabana,koji su urlali celu noc...spakovao sam sator u 5am i otisao da se vozim po Zlatiborskim vrletima.Krenuo kuci u 4pm u subotu jer jos jedna neprespavana noc i ne bih mogao da vozim.

 

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Ja samo sto usao u kucu ... o skupu nemam reci sve je bilo vrhunski ... u nedelju bio malo u obilazak blagodeti pa ce i biti slika kad se opasuljim ...

 

O toj galami u kampu ne znam nista .. dovoljno sam popijo 1zvizduk.gif da nisam cuo ama bas nista 1zdravo.gif

 

evo par slika samo da vam zagolicam mastu 1moto3.gif

 

 

post-8874-0-50254900-1344210399_thumb.jpg

 

 

post-8874-0-75489100-1344210407_thumb.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Lep skup skroz! Super priroda, kamp sa mnooogo hladovine. Cak sam napravio i dobru popodnevnu dremku, bez obzira na buku.

A na onog "ludaka" koji je zavrtao i pucao u 4 ujutru ne zelim uopste da trosim vreme ni reci! Nemam komentar na takvo ponasanje!

 

Izvinjavam se clanovima kojima nisam odgovorio kad krecem. Na brzinu sam se spremio ujutru i krenuo. Nece se ponoviti. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

 

Izvinjavam se clanovima kojima nisam odgovorio kad krecem. Na brzinu sam se spremio ujutru i krenuo. Nece se ponoviti. :)

 

izvinjenje prihvaćeno

gosti su mi "ispunili" vikend, jbt. k'o da sam svadbu organizovao, svi su došli ko namerno....sreća njihova pa su većina bajkeri, morao sam da ih ispoštujem uz čašicu razgovora(2 dana je razgovor trajao, ozbiljna polemika :lol: ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Bio u subotu na kratko,odlicno je sve bilo,Zlatibor prepun motora na sve strane,put do Zlatibora je bio odlican za voznju,sve u svemu odlicno,nazalost samo sam ostao kratko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Mnogo dobar moto skup kao i uvek!!! Svaka cast organizatorima!!!

Kako mogu da se poruce majice mk highlander sa ovog susreta... ili gde mogu da se preuzmu...?

Pozdrav od MK Tocak Ivanjica!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

U ime MK DUHOVI LJELJENCA BIJELJINA zelim da se zahvalim svim ljudima iz MK HIGHLANDER na odlicnom doceku i sjajnoj organizaciji moto susreta. Vica, Mladen i Zuti su u petak i subotu bili kod vas i donijeli su mnogo pozitivnih utisaka, pa su me zamolili da vam prenesem njihovo zadovoljstvo i zahvalnost na svemu!!!1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja