Jump to content

Moto Zajednica

Hit the Road I: Evropa - Azija

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Bravo, bravo. Vidim pripreme idu i vise nego dobro i da na sve mislite.

 

Severian, samo mi nije jasno kako si ubedio Violetu da sve ruskinje izgledaju kao bakice sa Evrovizije???

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8241 postova

 

Severian, samo mi nije jasno kako si ubedio Violetu da sve ruskinje izgledaju kao bakice sa Evrovizije???

 

Pa svi znaju da u delu Rusije kroz koji mi prolazimo žive samo babe :zvizduk:... Opšta kultura ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

 

Severian, samo mi nije jasno kako si ubedio Violetu da sve ruskinje izgledaju kao bakice sa Evrovizije???

 

Pa svi znaju da u delu Rusije kroz koji mi prolazimo žive samo babe :zvizduk:... Opšta kultura ;)

Od 25 godina!!!!!! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8241 postova

dacia-medium.jpg

 

Nastavljamo sa pojačanjima ;): Renault-Nissan Srbija novi prijatelj HtR ekspedicije

 

Od juče se krugu prijatelja HtR I ekspedicije pridružio i Renault-Nissan Srbija. Zvanično prateće vozilo Hit the Road I ekspedicije biće sjajni Dacia Duster, 4×4 1.5 dCi!

 

Imali smo priliku da se u prostorijama servisa Renault-Nissan Srbija upoznamo sa karakteristikama ovog sjajnog vozila i da dobijemo potrebnu obuku od strane Renault mehaničara: na šta sve treba obratiti pažnju tokom vožnje u ekstremnim uslovima, promena filtera vazduha, kabine, osigurača i releja, filtera goriva. Provera prednjeg trapa, guma i upotreba sredstava za održavanje.

 

I najvažnije: način korišćenja pogona na sva četiri točka i zaključavanje diferencijala.

 

Sa pratećim vozilom kakvo smo upravo hteli, biće nam mnogo lakša logistika i snimanje.

 

Pogledajte fotografije iz Renoa:

 

IMG_0489.jpg

 

IMG_0507.jpg

 

IMG_0552.jpg

 

IMG_0543.jpg

 

IMG_0496.jpg

 

IMG_0593.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

 

Severian, samo mi nije jasno kako si ubedio Violetu da sve ruskinje izgledaju kao bakice sa Evrovizije???

 

Pa svi znaju da u delu Rusije kroz koji mi prolazimo žive samo babe :zvizduk:... Opšta kultura ;)

Od 25 godina!!!!!! :nanana:

i ove od 50 u prosjeku su dobre samo moraju do Brazila.

 

http://www.index.hr/like/clanak/seksi-brazilske-turbobake-tijela-na-kojima-bi-pozavidjele-i-dvadesetogodisnjakinje/598560.aspx

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 502 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Veliko hvala i pozdrav našem drugaru sa foruma KRKIRS-u koji radi u Renou. 1care.gif1care.gif1care.gif

 

Hvala i svim ljudima iz Renoa koji su prepoznali misiju Hit The Road i pridružili nam se kao prijatelji expedicije. 0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1340 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Zamerili su mi da sam mnogo ozbiljan... :zvizduk:

 

Inače ovom autu brzine idu u Ž(ćirilicom).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 502 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Jedva čekam sutrašnji dan, četvrtak 09/08 u 9 i 30 h., svi ispred TV ekrana i uključen STUDIO B.

 

Predstavljanje Hit The Road Expedicije UŽIVO na TV Studiju B. Pratite nas! 1zdravo.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

Nego, drugari:

 

Da li neko ima neki dobar savet/predlog za jeftin smeštaj u Istambulu, a da bude u starom centru (u pešačkoj blizini Aja Sofije i Plave džamije)?

 

Muzička želja je da ima i parking za motore ;).

 

Malo kasnim sa odgovorom, mozda ste vec nasli, ali tek sam sad video temu.

 

"Istanbul hostel" nalazi se na 300-400m od Aja Sofije. Smestaj sa doruckom (jedno jaje+decija radost) 25TL(11evra) po osobi u zajednickoj sobi, Wi-Fi i koriscenje kompjutera. Hostel je preko puta (dijagonalno) od hotela "Four season" ispred koga mozete da parkirate motore i koji ima obezbedjenje 24h + kamere. Vlasnik Istanbul hostela (Pako) kaze da je to najsigurnije mesto u Istanbulu i verujem mu. Motor stajao tamo 2 noci i niko ga pipnuo nije.

 

Ne znam da li planirate spavanje u Bugarskoj i gde, a ja bih vam preporucio Plovdiv. Lep grad, ima sta da se vidi. Ako vam tamo treba smestaj, mogu vam dati adresu hostela koji je jeftin, ima dvoriste, Wi-Fi nalazi se 10min pesaka od starog grada, a nekih 200-300m od setalista i ciji je gazda bajker.

 

Ovo su informacije od juna ove godine, bez rezervacije na licu mesta. Ako treba jos nesto tu sam.

 

Srecan put.

 

P.S. Ne bih vam preporucio kafu u turskoj, a ako ste zavisnici i volite 2u1 ili 3u1 ponesite odavde ili kupite u Bugarskoj. Njima su te kafe aromatizovane, a one u hostelima, restoranima... su sa automata i veoma slabe.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8241 postova

Hvala na sugestijama. Upravo rezervišemo Istambul i super nam je i tvoja sugestija! Proveravamo svakako.

 

U Bugarskoj inače spavamo u Sofiji i kampujemo malo izvan Burgasa, na moru.

 

pz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

Pogledah malo detaljnije rutu, pa imam jedno pitanje, zasto Grcka, postoji neki odredjen ralog (ostajete neki dan, obilazite nesto, zemlja vise na spisku...) ili vam se cini da je to bolja varijanta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Biti će vidoja.

Ja sam snimio pa kada se dokopam kuće večeras, upload će da počne. Inače, čuo sam da je bio jako pozitivan i inspirativan snimak...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Bg

ja samo malo uhvatih kraj emisije...sjajno je izgledalo...ekipa totalno opushtenih i normalnih ljudi koji znaju shta hoce i ozbiljno se pripremaju za to...bravo :D mada neznam dali sam poggodio pravu temu :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Svaka cast na poduhvatu,i to ovako ozbiljnom i sa ovako ozbiljnim pripremama, mada jos nisam video da planirate onaj trening kamp sa medama u zoo vrtu :moto3:

 

Inace ,htedoh da pitam hoce li biti neka klasicna konferencija za novinare, posto videh da ste krenuli u medijsku kampanju.

 

pozdrav Ivan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja