Jump to content

Moto Zajednica

mc COBRA 11. motosusret 20-22.07.2012

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Katastrofa.Organizacija loša, preskupo i što je najgore glavnu nagradu frjoke bacili sa bine na max 5 metara pa kao ko dohvati torbu sa saobraćajnom za Honda CBR1000 eto mu iznenađenje.BAŠ KOBRE

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

E ovako, pozivatelj je rekao da ce takmicenje za najlepsi motor biti posle 18h ja sam dosao oko 15h i takmicenje je vec bilo gotovo. Vrlo ste reciti domacini i organizacija vam je "vrh"...

Hvala lepo NIKAD VISE! Za 500dinara cu sedeti kuci..

 

Jeste, imas pravo, ali ko radi, taj i gresi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

u početku sam im išao na svaki susret jer em što mi je bilo blizu em što su im prvi skupovi bili stvarno dobri jer su se koncentrisali na bykere a ne na gledaoce(pešake).da nedužim dalje znaju ljudi koji su odlazili kod njih kakvo je stanje.što se tiče njih mogu da obećavaju šta hoiće ali ja kod njih više ne idem.

 

Ti video si tako, kako si napisao, a pesaci bas obratno. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Katastrofa.Organizacija loša, preskupo i što je najgore glavnu nagradu frjoke bacili sa bine na max 5 metara pa kao ko dohvati torbu sa saobraćajnom za Honda CBR1000 eto mu iznenađenje.BAŠ KOBRE

 

Ko ti je rekao, da ima nagrada? Da li si citao negde?

 

Cbr-a zato smo imali, da ko je hteo, neka vuci gas, cak i do blokadu. Na kraju jedva radio.

:D

Znaci sad nije bio nikakva nagrada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Čivija bila i lepo provela vikend.Nama su domaćini posvetili dovoljno pažnje,kako iz kluba tako i civili,koliko je moguće kada organizuješ nešto.Ni nama nije bilo najprijatnije plaćanje ulaznice po osobi i kačenje iste za ruku ali to je pravilo domaćina i moramo prihvatiti.

Čivija će sigurno doći i sledeće godine.Pozdrav i hvala M.C. Cobri na srdačnom dočeku. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Katastrofa.Organizacija loša, preskupo i što je najgore glavnu nagradu frjoke bacili sa bine na max 5 metara pa kao ko dohvati torbu sa saobraćajnom za Honda CBR1000 eto mu iznenađenje.BAŠ KOBRE

 

Ko ti je rekao, da ima nagrada? Da li si citao negde?

 

Cbr-a zato smo imali, da ko je hteo, neka vuci gas, cak i do blokadu. Na kraju jedva radio.

:D

Znaci sad nije bio nikakva nagrada.

 

Mogu da razumem da se pravdaš jer ima zašto, ali da sad i lažeš da nije bilo nagrade Honda CBR 1000 koja je dodeljena na način koji sam opisao, u pauzi između dva nastupa dok su se ostali učesnici sklonili na piće od vetra koji je duvao je prosto bezobrazluk.:lud:

Inače je ju dobio momak iz Bečeja kome sam lično čestitao.:takoje:

Nije mi niko rekao, nego sam prisustvovao i video stvari.Mnogi su me i pitali šta to pričam jer su otišli na pivo i nisu ni znali šta se dešavalo za vreme pauze.Potom su upalili motore i otišli sa susreta.>:( Toga se sigurno sećaš, ili si za 500 din naručio privatni striptiz u intimnijoj atmosferi u šatoru?To ste nudili kao utehu svima koji nisu imali sreće.:zbunjen:

 

Lepo je deliti, ali su trebali svi da dobiju šansu, jer su je zaslužili i na kraju krajeva platili.Imali ste oko hijadu motora parkiranih, a ispred bine sto ljudi.Bolje da ste bacali pikado u brojeve, pa čija narukvica.Ovako ste ispali nepošteni prema svima koji su došli u goste.Pogotovo bajkerima kojima je druženje bilo organizovano.

 

Možda niste upoznati ali je trebalo biti ludo hrabar da se stigne do vas.Na deonici između Bečeja i Petrovog Sela na ionako očajnom putu bez adekvatne signalizacije bio je izvađen kompletan sloj asfalta do sljunka.Samo što ne izginusmo da dođemo

A od vas ni k od bivših kobri.

 

Za utehu sam otišao u Gospođince.Među prave motoraše.:moto3:

Dođite i vi dogodine ako KOD VAS nebude gostiju.Vredi.

 

P.S

Nešto ste izgubili, pa možda nađete ako potražite.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

raspisaste se vi... svi ste pomao upravu.

 

i jesu se bacale torbe i majice na 5 metara ali je stvarno ceo dan ludacki duvao veta ka bini i verujem da nije bilo drugog nacina, i jeste motor bila nagrada, ne znam zasto drag to porice! (mozda je bio ironican komentar, ako jeste onda ok)

 

to za madjarski jezik je covek 100% upravu ja sam dosao sa dva pesaka i morao sam im ici kao prevodilac od sanka do sanka a i na kapiji nisu progovorili srpski....

 

ono sto bih ja zamerio jeste to sto su sa krosericama CEO dan divljali i dizali prasinu, sledece godine bi se mogao ograditi neki prostor trakama za takve jer si morao cetvoro ociju otvoriti da te ne bi neko snasao motorom. ja bih pohvalio odlican striptiz i prvi bend IRISH STEW!

 

vodja programa me je iznenadio, covek kao stvoren za to, da samo podsetim da pogresni ljudi na takvim mestima mogu da udave i upropaste susret. ovaj covek je bio skroz ok i trudio se da prica pola na srpskom pola na madjarskom...

 

p.s. uvek gledam da kazem nesto lose o susretu kako bi sledece godine bilo bolje ;-)

 

pozdrav svima

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav patriotsima vi ste odlican primer da se sve moze organizovati da bude bezprekorno dobro i sto se tice dvojezicnog vodjenja programa i usluge u sanku i celokupnog programskog desavanja sve je bilo inzvaredno, a o gostoprimstvu i atmosveri pogotovo sve reci hvale, totalno opustena atmosvera dobro druzenje, jednostavno nema sta da vam se zameri. Dok u Adi mi je bila nekako napeta atmosvera ljudi nervozni nista nije stimalo kako treba voditelj se jeste trudio da malo izvadi situaciju ali su i njega izminirali sa programom koji je kasnijo a nekog nije ni bilo. I u Adu i u Temerim idem vec godinama i moram reci da ste tamerinci iz godine u godinu sve bolji dok u adi sve kontra nazalost, ovo nije zluradi komentar nego sugestija da sta je bilo bilo je da dogodine isprave sve greske i da ponovo zablistaju punim sjajem, jer ovako kad ljudi jednom prestanu da dolaze tesko ce ih vratiti ponovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja