Jump to content

Moto Zajednica

Sta reci, koju poruku poslati kome?!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Posto nisam mogao da otvorim temu u podforumu opstih tema otvaram je ovde.

Evo Vi kao iskusniji me posavetujte i recite mi sta mislite o ovoj situaciji znam da ih ima mnogo kao sto su on ali neko da se podsmeva necijoj pogibiji nije mi jasno 1neznam.gif i recite mi dali sam pravilno postupio da znam za ubuduce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Sine moj(pretpostavljam da si mlad)to ti je situacija u kojoj ces se redovno nalaziti pa bi bio lepo da provezbas kuliranje idiota ili pak da ga prebijes. Posto verujem da nisi potomak Brus Lija ili Cak Norisa jednostavno se drzi prve varijante. Sto se tice bas tvog slucaja sa fejsa najbanalnije bi mu odgovorio da se od svake ljubavi gine!

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1540 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Warning: OFF TOPIC!!!

 

 

 

... da se od svake ljubavi gine!

Kakva duboka filozofska misao!!!

 

 

Imaš OGROMAN plus od mene!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

То је његово мишљење на које има право, као и свако. У праву је кад каже да је мотор најнесигурније превозно средство и да је заштита на њему скоро равна нули. Е сад, да ли га треба избегавати? То је већ његов став који је он изградио због нечега...

Мој отац је погинуо на мотору кад сам ја имао 12 година. Да ли због тога не треба никад да купим мотор? Шта да је погинуо и ауту? Да никад не купим ауто!? Има у једној теми податак добијен од власти и то у облику дијаграма о броју несрећа са смртним исходом за неколико година уназад а сад га не могу наћи. У свакој години је више гинуло возача аута него мотора.

 

Подсмевати се нечијој смрти је идотизам и такве људе треба избегавати, било да је тема приче мотоциклизам или европшско првенство у фудбалу...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Sine moj(pretpostavljam da si mlad)to ti je situacija u kojoj ces se redovno nalaziti pa bi bio lepo da provezbas kuliranje idiota ili pak da ga prebijes. Posto verujem da nisi potomak Brus Lija ili Cak Norisa jednostavno se drzi prve varijante. Sto se tice bas tvog slucaja sa fejsa najbanalnije bi mu odgovorio da se od svake ljubavi gine!

 

sve lepo receno :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja