Jump to content

Moto Zajednica

Trosarina pre oko sat vremena

Recommended Posts

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

al' bi ja zabranio voznju ljudima starijim od npr 55-60 godina...

 

Ma mnogo si ti pametan. Moj cale ima 61 godinu, vozi od 18te i za volanom je, blago receno, profesionalac i ima mnogo bolje reflekse od vecine mladjih vozaca (barem sto se voznje tice). Bezbroj puta se desilo da je spasio zivote motociklista njegovom brzom i pravilnom reakcijom u slucajevima kad 'iskusni' bajkeri ulecu u makazice i glume da su u moto GP-u. A bilo je i mnogo drugih situacija osim 'makazica', gde je on video motocikliste, a oni njega nisu... da nije pravilno reagovao u takvim situacijama, ti vozaci dvotockasa bi njemu morali da kazu 'izvini, nisam te vid'o'...

 

Tako da slobodno mozes da batalis to pametovanje i kako bi ti zabranio ljudima starijim od 55 godina, jer je to cista glupost :jok:

 

:zdravo:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Sad se cuo sa nasim Goblinom i mogu Vam reci da mi je pao kamen sa srca kada se nasmejao, sto rece Alien duh je itekako zdrav, tako da sam mu obecao banane :zvizduk:

A za Ruzu prosto svaka rec je suvisna

 

:care::care::care::care::care::care: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

al' bi ja zabranio voznju ljudima starijim od npr 55-60 godina...

 

Ma mnogo si ti pametan. Moj cale ima 61 godinu, vozi od 18te i za volanom je, blago receno, profesionalac i ima mnogo bolje reflekse od vecine mladjih vozaca (barem sto se voznje tice). Bezbroj puta se desilo da je spasio zivote motociklista njegovom brzom i pravilnom reakcijom u slucajevima kad 'iskusni' bajkeri ulecu u makazice i glume da su u moto GP-u. A bilo je i mnogo drugih situacija osim 'makazica', gde je on video motocikliste, a oni njega nisu... da nije pravilno reagovao u takvim situacijama, ti vozaci dvotockasa bi njemu morali da kazu 'izvini, nisam te vid'o'...

 

Tako da slobodno mozes da batalis to pametovanje i kako bi ti zabranio ljudima starijim od 55 godina, jer je to cista glupost :jok:

 

:zdravo:

 

0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

hehe zanimljivo...uostalom,svako ima svoje misljenje,a to je moje misljenje skrojeno iz iskustva koje sam imao sa osobama tog starosnog doba...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Batalite se te price o godinama, za to sluzi ljekarski pregled. To sto je ljekarski takav kakav je, je i razlog zasto nam sljepi i gluvi kruze okolo, svaki za sopstvenim volanom.

A u 90% "nisam te vidio" nesreca razlog nije bio los vid...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Gobline zelim ti da sto pre sednes na motor, ostali svaka vam cast na podrsci a Ruzi :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2496 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Brz oporavak želim kolezi na 2 točka

 

Iskreno ja sam konfliktnih situacija imao više sa napaljem klincima nego sa starijim vozačima,a izgovor NISAM TE VIDEO po meni nema veze sa godinama vozača već kako je ko u tom momentu skoncentrisan na vožnju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

brz oporavak želim a ovakve situacije su razlog zašto nekada "ničim izazavano" sviram ludim džajavcima na kola koje stoje... kao sto svaka puška jednom okine prazna tako i više puta auto koji stoji nasrne na bajkera... bitno da je dobro prošlo kako je moglo... verovatno su ti stavili 8cu, kad budeš mogao, maži mesto preloma GAVEZ-om za brže zarastanje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Gobline zelim brz oporavak, i povratak u sedlo...

Suzana ce se lako srediti....

Evo i jednog hita za sve Gobline :)

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Lacarak
  • Motocikl: yamaha xj 600 diversion

Gobline zelim ti brz oporavak :zdravo: :zdravo: :zdravo: a steta na motoru ce se vec nekako sredti.:aha:

bitno je zaista da ne klones duhom :takoje: a i sad imas jedno iskustvo vise :zvizduk:

ruzo :care: :care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Za sada odmaraj i zarastaj ruku pa posle fizikalna terapija: Kad se to završi onda polako razišljaj o motoru tj zapisniku, naplati štete i ostalo. Ali o tome ćemo uživo!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Aman bre ljudi! Nisam ja ništa uradila. Notorious je bio glavni i odgovorni. Nego kako ubacismo GS-a u kombi - kao od šale. Sad mi je jasno kako kradu motore. Ni minut ne treba da ga smuljaju u kombi 1staa.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Ovo je izgleda moj bivsi GS, prvi motor koliko sam paznje i ljubavi ulozio u njega, nalickao sam ga do perfekcije, osecam prazninu posle ovih slika a i drago mi je da je decko prosao sa laksim povredama

post-5310-0-99794200-1339414925_thumb.jpg

post-5310-0-90768700-1339414933_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Brz oporavak ti zelim!!!

 

Ulica gde je Goblin oboren je samo za izbegavanje! Cesto sam vozio tuda i tada je bilo kriticno, ali sad od kada rade naselje 4. juli to je apsolutna katastrofa. Izbegavanje kratera na sve strane, 3-4 bocne ulice, autobusi i kamioni i benzinska stanica na sred nizbrdice. Sad lagano pored crvenog solitera u Jerkovicu i ne razmisljam puno...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ma ulica je horor film. Generalno neravan asfalt, gdje nije neravan asfalt tu su rupe, blato, gdje nema blata tu je prašina ili šljunak, iz poprečnih ulica izleću jer je uvjek gužva pa nemogu nikako drugačije, ako kojim slučajem nije gužva svi voze ko debili jer jure semafor, pa kad se upali crveno na 50m a oni koji su se zaletili niz blatnjavu nizbrdicu koče kroz cjelu raskrsnicu, pa kad vide da su prošli onda stanu i samosažaljevaju se umjesto da produže kad su već napravili sranje. Da li je u pitanju nekakvo isparenje iz okolnih fabrika neznam, al generalno u toj ulici se ljudi opraštaju od pameti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja