Jump to content

Moto Zajednica

Najzad da se predstavim

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Evo sa 35 godina sam resio da udjem u meni vrlo interesantan svet, koji ce mi nadam se posluziti kao ventil zbog stresnog posla koji radim. Zovem se Dejan hirurg sam iz nisa i posle dugo vaganja sam se odlucio za cruiser i nadam se da ce mi dobri ljudi na ovom sajtu pomoci pri tom posto su neki pak losi ljudi u zelji za ekstra profitom pokusali da me deru. I najzad tu sam i radi druzenja. Za sada me interesuje neki drag star 125/250 ccm mislim da je to za pocetak dovoljno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Pozdrav & dobrodoslica !

 

... Za sada me interesuje neki drag star 125/250 ccm mislim da je to za pocetak dovoljno...

 

I ja sam sa 36 god. kupovao prvi motor i razmisljao slicno kao i ti , ali se onda ipak odlucio za DragStar 650 i nisam pogresio , pa to i tebi preporucujem ... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Sabac

Pravi hobi si odabrao. Samo mnogo je zarazan ;) Dobrodosao.

 

jeste zarazan, ali verujem da ti kao hirurg imas uz sebe nekog infektologa! Mada, slaba vajda...neizlecivo je ovo prijatelju. Posle skleroze-NAJLEPSA BOLEST !

 

DOBRODOSAO !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: BOR / Beograd

cao Dejane! bio sam u istom problemu sto se kupovine motora tice! i ja sam mislio 125 ili 250

ali onda mi je jedan tvoj nislija rekao: ako nemas soli u glavi, mozes da kupis i skuter i cbr900 dodje ti isto

pa sam ja za pocetak uzeo virago 535 ;D

a imas drag star 125 u vrscu

cini mi se da je ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja