Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup sezone 2007

Recommended Posts

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

NE VIDIM NIGDE  NISH BRE

 

Nije valjda da se rachuna samo BG i okolina ;D

 

Pa naravno mi BG bajkeRRi samo na to i racunamo.  ;D

 

Nadji mi temu o ocenjivanju Nisa pa da i njega postavimo!  ;)

 

Evo glasanja za Nish

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=7412.0

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

NE VIDIM NIGDE  NISH BRE

 

Nije valjda da se rachuna samo BG i okolina ;D

 

Pa naravno mi BG bajkeRRi samo na to i racunamo.  ;D

 

Nadji mi temu o ocenjivanju Nisa pa da i njega postavimo!  ;)

dodano

 

Evo glasanja za Nish

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=7412.0

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Majilovac

Jebi ga. Bolje je da se samo kritikuje. Ko god da bude najbolji bice primedbi! Ja sam protiv izbora najboljih. Najbolje je da budu dobri i manje dobri skupovi, tek da se ne zameramo. Ima mnogo i objektivnih i subjektivnih uslova za ocenu ( npr. kisa Sabac i Cacak).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Ima mnogo i objektivnih i subjektivnih uslova za ocenu ( npr. kisa Sabac i Cacak).

 

Zato i pokusavam da osimslim univerzalni nacin glasanja, da bi se izbegle ocena na osnovu licnog provoda.... al izgleda da niko nije voljan da radi samnom. :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Ima mnogo i objektivnih i subjektivnih uslova za ocenu ( npr. kisa Sabac i Cacak).

 

Zato i pokusavam da osimslim univerzalni nacin glasanja, da bi se izbegle ocena na osnovu licnog provoda.... al izgleda da niko nije voljan da radi samnom. :-[

ja cu,nemoj samo da sesechedrvaqz8xg4.gif

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Jebi ga. Bolje je da se samo kritikuje. Ko god da bude najbolji bice primedbi! Ja sam protiv izbora najboljih. Najbolje je da budu dobri i manje dobri skupovi, tek da se ne zameramo. Ima mnogo i objektivnih i subjektivnih uslova za ocenu ( npr. kisa Sabac i Cacak).

 

sa neke strane se slazhem sa tobom a morash i ti sa mnom da je bilo skupova koji su klasichna otimachina para bez igde ichega! razumem mk familiju, spavali smo na tom skupu i par gluposti "zameramo", ok prvi skup jbg. deshavaju se neki manji propusti, malko loshija organizacija - bice bolje! trudili su se! fina ekipa iz familije... ako me razumesh?

nisam bio na mnogo skupova ove godine ali mogu da kazhem da je u ovome gore boldanom smederevo van konkurencije! bruka!!  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

+ da se OBAVEZNO!!! doda bonus na broj glasaca koji su bili na skupu.Npr. nije isto kada glasa 100 ljudi pa se dobije neka prosecna ocena(uvek ima i neko nezadovoljan ko ce dati ultra losu ocenu), a drugo je kada odglasa 10 ljudi od ukupno 37 prisutnih , pa svi oni fino nahvale domacina( koji realno gledano uvek su u prilici da se bolje pokazu na manjim skupovima , jer prosto mogu vise licno da se posvete ljudima(ja tak'e skupove  vise volim)) i dobijemo neku nabudzenu ocenu.eto tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

+ da se OBAVEZNO!!! doda bonus na broj glasaca koji su bili na skupu.Npr. nije isto kada glasa 100 ljudi pa se dobije neka prosecna ocena(uvek ima i neko nezadovoljan ko ce dati ultra losu ocenu), a drugo je kada odglasa 10 ljudi od ukupno 37 prisutnih , pa svi oni fino nahvale domacina( koji realno gledano uvek su u prilici da se bolje pokazu na manjim skupovima , jer prosto mogu vise licno da se posvete ljudima(ja tak'e skupove  vise volim)) i dobijemo neku nabudzenu ocenu.eto tako.

...i + nema ocene moto skupa u muzlji ,koji je moj favorit.(- i muzljanci konja za trku imaju-)

...jel to sve, Petre, il bi imao još i muzičku želju..?? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Majilovac

Dobro je Petar primetio, sta je sa Muzljom? Nemoj da mi kazete da zapostavljate sela? Ja sam bio unazat na tri njihova skupa i mogu da vam kazem da momci napreduju iz godine u godinu. Jedini su koji posecuju puno skupova preko Dunava i ne opterecuju se glupim pricama o podeli . Imali su na skupu igre koje se bile jedinstvene ove godine (brzo jedenje lubenica, razbijanje glavom lubenica, ...). O gostoprimstvu necu ni da pricam. Raspitajte se malo kod ljudi koji su bili u Muzlji , mislim da njihov skup zasluzuje veoma visoku ocenu, a CHaba, Kristijan i ostala moja braca "seljaci",sigurno najvisu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Dobro je Petar primetio, sta je sa Muzljom? Nemoj da mi kazete da zapostavljate sela? Ja sam bio unazat na tri njihova skupa i mogu da vam kazem da momci napreduju iz godine u godinu. Jedini su koji posecuju puno skupova preko Dunava i ne opterecuju se glupim pricama o podeli . Imali su na skupu igre koje se bile jedinstvene ove godine (brzo jedenje lubenica, razbijanje glavom lubenica, ...). O gostoprimstvu necu ni da pricam. Raspitajte se malo kod ljudi koji su bili u Muzlji , mislim da njihov skup zasluzuje veoma visoku ocenu, a CHaba, Kristijan i ostala moja braca "seljaci",sigurno najvisu!!!

 

Nece biti zapostavljena, samo sto ove godine jednostavno nije bilo povratne informacije o skupu. Od clanova foruma je bilo samo nekoliko, a treba bar nekoliko komentara, slika... , a znam da je odlican skup, moji sugradjani redovno idu samo se meni uvek potrefi da sam u nekoj drugoj drzavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Muzlju NIKAKO ne treba izostaviti.Ko je zaboravio sta znaci gostoprimstvo,ljubaznost,predusretljivost i druge osobine koje krase prave domacine,treba da ode u Muzlju i podsjeti se.Po mom (dakako,subjektivnom) misljenju jedan od dva najbolja susreta ove sezone u Srbiji.

Nesreca je u tome,sto je taj vikend jos  bio i Zlatibor i Bijeljina i dosta ljudi je tamo otislo,nemajuci priliku da selicno  uvjeri u ovo sto pisem.

Sto  se mene tice,Muzlja je upisana crvenim slovom za iducu sezonu u mom kalendaru. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Muzlju NIKAKO ne treba izostaviti.Ko je zaboravio sta znaci gostoprimstvo,ljubaznost,predusretljivost i druge osobine koje krase prave domacine,treba da ode u Muzlju i podsjeti se.Po mom (dakako,subjektivnom) misljenju jedan od dva najbolja susreta ove sezone u Srbiji.

Nesreca je u tome,sto je taj vikend jos  bio i Zlatibor i Bijeljina i dosta ljudi je tamo otislo,nemajuci priliku da selicno  uvjeri u ovo sto pisem.

Sto  se mene tice,Muzlja je upisana crvenim slovom za iducu sezonu u mom kalendaru. ;D ;D ;D

 

Samo sam cekao da se Boro oglasi na ovu temu :) :) :)

Salu na stranu ali ako Boro (kao covjek kojim obilayi sve skupove na svijetu) kaze da je Muzlja dobar skup onda je to AMIN!

I ja sam cuo da je bilo super pa mozda sledece godine se i pojavim tamo(sa Borom naravno :)). Vjerovatno i ovdje vazi pravilo MALI grad - Dobar skup!

Ni Bijeljina(isti vikend) nije bila losa odnosno nemam zamjerki.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: CACAK

u principu prva tri mesta i ajde ,ali ovi ostali rezultati nemaju veze sa vezom,garantujem da pola onih koji su glasali nisu bili na tim skupovima,a prosle sezone sam obisao skoro sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Muzlju NIKAKO ne treba izostaviti.Ko je zaboravio sta znaci gostoprimstvo,ljubaznost,predusretljivost i druge osobine koje krase prave domacine,treba da ode u Muzlju i podsjeti se.Po mom (dakako,subjektivnom) misljenju jedan od dva najbolja susreta ove sezone u Srbiji.

Nesreca je u tome,sto je taj vikend jos  bio i Zlatibor i Bijeljina i dosta ljudi je tamo otislo,nemajuci priliku da selicno  uvjeri u ovo sto pisem.

Sto  se mene tice,Muzlja je upisana crvenim slovom za iducu sezonu u mom kalendaru. ;D ;D ;D

 

Samo sam cekao da se Boro oglasi na ovu temu :) :) :)

Salu na stranu ali ako Boro (kao covjek kojim obilayi sve skupove na svijetu) kaze da je Muzlja dobar skup onda je to AMIN!

I ja sam cuo da je bilo super pa mozda sledece godine se i pojavim tamo(sa Borom naravno :)). Vjerovatno i ovdje vazi pravilo MALI grad - Dobar skup!

Ni Bijeljina(isti vikend) nije bila losa odnosno nemam zamjerki.........

 

I ja imam lijepe riječi o Mužlji ( opravdano nisam bio tamo ove i prošle godine - podudaraju nam se termini  ??? ).

 

Ekipa iz Mužlje je,na dan kada je bio skup u Mužlji,poslala delegaciju -  dvojicu bajkera na skup u Bijeljini. Hvala Mužljancima,neuobičajen,ali lijep gest.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Majilovac

Samo da podsetim: Muzlja nije mali grad vec VELIKO SELO i to pravo domacinsko!!!

 

Postoji ideja vec 2 godine da se M.K. iz Muzlje i M.K.iz Majilovca bratime kao retka sela sa moto klubovima.

 

P.S. Zamislite tu proslavu bratimljenja!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

Muzlju NIKAKO ne treba izostaviti.Ko je zaboravio sta znaci gostoprimstvo,ljubaznost,predusretljivost i druge osobine koje krase prave domacine,treba da ode u Muzlju i podsjeti se.Po mom (dakako,subjektivnom) misljenju jedan od dva najbolja susreta ove sezone u Srbiji.

Nesreca je u tome,sto je taj vikend jos  bio i Zlatibor i Bijeljina i dosta ljudi je tamo otislo,nemajuci priliku da selicno  uvjeri u ovo sto pisem.

Sto  se mene tice,Muzlja je upisana crvenim slovom za iducu sezonu u mom kalendaru. ;D ;D ;D

 

Samo sam cekao da se Boro oglasi na ovu temu :) :) :)

Salu na stranu ali ako Boro (kao covjek kojim obilayi sve skupove na svijetu) kaze da je Muzlja dobar skup onda je to AMIN!

I ja sam cuo da je bilo super pa mozda sledece godine se i pojavim tamo(sa Borom naravno :)). Vjerovatno i ovdje vazi pravilo MALI grad - Dobar skup!

Ni Bijeljina(isti vikend) nije bila losa odnosno nemam zamjerki.........

bio si u bijeljini na susretu a nisi se javijo,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

Samo da podsetim: Muzlja nije mali grad vec VELIKO SELO i to pravo domacinsko!!!

 

Postoji ideja vec 2 godine da se M.K. iz Muzlje i M.K.iz Majilovca bratime kao retka sela sa moto klubovima.

 

P.S. Zamislite tu proslavu bratimljenja!!!!

sve uz jelo i pice,kad ce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja