Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup sezone 2007

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Muzlja

Zahvaljujem se u ime M.C. "Road Flyers" ( sekretar moto kluba ) za sve pohvale, puno lepih reči  a i za sugestije koje ste naveli na forumu.

Uložili smo puno truda da bi susret ispao kao jeste, i u buduće ćemo se još više truditi da što lepše i srdačnije dočekamo, i pružimo gostoljubivost za naše BRAĆE BAJKERE!

 

Kako sam već naveo zahvaljujemo se lepim rečima, a za Vaše sugestije bih napisao nekoliko rečenica:

- video sam da je bilo neslaganja u vezi sa mladim motoristima tj., motorima na male tablice što nisu bili pušteni u kamp.To smo činili da se ne bi stvorila gužva u kampu, što se dešavalo ranijih godina jer su to bili naši meštani.Svi ostali koji su došli istom kategorijom motora kao kamperi, su bili srdačno dočekani i pušteni u kamp.

 

Ovom prilikom Vam se zahvaljujem na razumevanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

MOGU DA DODAM DA SAM BIO NA VIŠE SKUPOVA U MUŽLJI I DA JE JAKO DOBRO OSMIŠLJEN SKUP SA IGRAMA U KAMPU I OSTALIM PROGRAMOM..  MALO ME PODSEĆA NA SKUPOVE IZ DOBRIH DEVEDESETIH, KOJIH SE RADO SEĆAM...  ::)

POZDRAV ZA EKIPU IZ MUŽLJE OD MK WARRIORS..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

DA bi  se takmicili mora da  postje pravila  a ovde pravilo  ne postoji.Zato ovo ne vazi...

 

Ovo i nije takmičenje, mada je dobro da organizatori tako gledaju na stvar.

Ovo je glasanje ljudi koji su posetili moto skupove, a pravila su jednostavna: svako opisuje svoja zapažanja u vezi organizacije: doček, bina, smeštaj, hrana, satnica, sanitarni čvor, itd. i time preporučuje ili daje antireklamu ostalim članovima u vezi nekog skupa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Muzlju NIKAKO ne treba izostaviti.Ko je zaboravio sta znaci gostoprimstvo,ljubaznost,predusretljivost i druge osobine koje krase prave domacine,treba da ode u Muzlju i podsjeti se.Po mom (dakako,subjektivnom) misljenju jedan od dva najbolja susreta ove sezone u Srbiji.

Nesreca je u tome,sto je taj vikend jos  bio i Zlatibor i Bijeljina i dosta ljudi je tamo otislo,nemajuci priliku da selicno  uvjeri u ovo sto pisem.

Sto  se mene tice,Muzlja je upisana crvenim slovom za iducu sezonu u mom kalendaru. ;D ;D ;D

 

Samo sam cekao da se Boro oglasi na ovu temu :) :) :)

Salu na stranu ali ako Boro (kao covjek kojim obilayi sve skupove na svijetu) kaze da je Muzlja dobar skup onda je to AMIN!

I ja sam cuo da je bilo super pa mozda sledece godine se i pojavim tamo(sa Borom naravno :)). Vjerovatno i ovdje vazi pravilo MALI grad - Dobar skup!

Ni Bijeljina(isti vikend) nije bila losa odnosno nemam zamjerki.........

bio si u bijeljini na susretu a nisi se javijo,

 

Nisam stigao...ove cure iz Bijeljine ne daju da se stavi ruka u dzep cak ni za telefon da se uhvatim :)...javljam se sledeci put obecavam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Veliko Gradište

Meni Je Iskreno Moto-Skup Sezone Bio Pocetak (U Smederevu), Mnogo Motora, Veliko Mesto, Nije Bilo Jako Sunce ITD...I Bela Crkva, Zato Sto Ima Takodje Lepo Mesto Samo Sto Je Sunce Bilo Prejako Pa Nismo Izlazili Iz Jezera :D .Nadam Se Da Ce Od Ove Godine (2008) Biti Isto Tako Lepo I Na Srebrnom Jezeru (Moto-Skup Ce Se Odrzati Na Srebrnom Jezeru, Pored Kampa  01.02. I 03. Avgust)...Zivi Bili Pa Videli...Pozdrav Svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

Muzlju NIKAKO ne treba izostaviti.Ko je zaboravio sta znaci gostoprimstvo,ljubaznost,predusretljivost i druge osobine koje krase prave domacine,treba da ode u Muzlju i podsjeti se.Po mom (dakako,subjektivnom) misljenju jedan od dva najbolja susreta ove sezone u Srbiji.

Nesreca je u tome,sto je taj vikend jos  bio i Zlatibor i Bijeljina i dosta ljudi je tamo otislo,nemajuci priliku da selicno  uvjeri u ovo sto pisem.

Sto  se mene tice,Muzlja je upisana crvenim slovom za iducu sezonu u mom kalendaru. ;D ;D ;D

I meni je tamo bilo bas dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja