Jump to content

Moto Zajednica

Toyota Corolla 1.4 VVTi

Recommended Posts

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Auto je nov kupljen 03.11.2004. godine u Toyota centru u Beogradu. Presao je 101.000km i u savrsenom je stanju. Apsolutno bez ikakvih ulaganja! Svi servisi su radjeni u ovlascenim Toyota servisima u Beogradu (Toyota centar i MAG). Posedujem servisnu knjizicu. Sledeci servis je za 11.000km (servisni interval je na 15.000km) i tada se menjaju samo filteri i ulje. Veliki servis za ovaj auto ne postoji jer motor ima lanac.

Na otvorenom trosi 4-4,5l pri brzini od oko 80km/h dok je u gradu izmedju 7-8l.

Sve 4 gume su Michelin (2 zimske napred i 2 letnje nazad) i u odlicnom su stanju. Tri kljuca! Poklon Lavlja kandza.

Corolla je na mom imenu i kupovina novog auta je razlog prodaje.

Zamena mi iskljucivo igra za auto od oko 2000e, koji ima klimu i da je u dobrom stanju. Pozeljno je da ima petoro vrata ali nije presudno. Cena u zameni zavisi od realnosti vase ponude, dok je za kes podlozna blagoj korekciji.

CENA: 5999e

P.S. Bolje slike stizu ovih dana...

IMAG0683res.jpg

IMAG0680res.jpg

IMAG0147.jpg

IMAG0157.jpg

IMAG0160.jpg

IMAG0162.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

A zamena za zafiru iz 2001 1800benzin,fabricko stanje,ispravna,registrovana,ja vlasnik...

P.s. Koliko vrata 3? 5? Okaci bolje slike!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

A cena je ???

Zaboravio sam cenu da napisem jer sam tekst prepisao sa komercijalnih oglasa u kome vec ima cena. Ispravio sam prvi post. 0namigivanje.gif

 

 

 

A zamena za zafiru iz 2001 1800benzin,fabricko stanje,ispravna,registrovana,ja vlasnik...

P.s. Koliko vrata 3? 5? Okaci bolje slike!

Corolla ima 5 vrata a bolje slike ce stici cim ugrabim neki pristojan aparat. Trenutno imam slike sa telefona koje su loseg kvaliteta i ne prikazuju pravo stanje auta. Koja bi cena bila za tu Zafiru?

 

Zamena bi mi odgovarala za neki auto ne veci od ove Corolle jer je plan da on ide sestri i majci u vlasnistvo. Ja sam sebi vec rezervisao auto. 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Prodaje moj drugar jednog Akorda. Prvi vlasnik, kupljen kod nas u Delti,mislim da je 2008, Ako ti igra mogu da ti dam telefon na PP pa se čujte. On hoće da uzme novu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Jasminko, ja sam nasao Accorda. Hvala u svakom slucaju.

 

Zaboravio sam da kazem da je predhodni servisu na 97.000km bio "veliki" servis jer su tada pored filtera i ulja zamenjene prednje disk plocice i svecice. Stavljeno je sve original Toyota. Inace, na autu nikada nije ugradjen neki deo koji je kupljen van Toyotinog servisa. Cak i akumulator kada je menjan, zamenjen je sa original Toyota. Milsim da vam to govori o nacinu odrzavanja... 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja