Jump to content

Moto Zajednica

Keeway ARN125 problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd

Elem, imam gore pomenuti skuter i otkad sam ga kupio(pre 3 godine) ne zaobilazim majstore.

Da li neko ima rešenje za ovaj problem?

Motor nece da upali, pa kad posle milionitog kurblanja upali, onda mora da se drzi pod gasom da se ne bi ugasio.

Ako ga pustim na ler, on se opet ugasi, pa nece da upali vise.

Skidao sam poklopac sa svecice i on baca varnicu, svecica nije nesto zaprljana.

Karburator mi je majstor sredjivao pre mesec dana i radio je fino par dana, a onda je opet poceo da me zeza ler gas, da bi sve to zavrsilo juce, kad vise nije hteo da upali.

Pomoć, hvala

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Skyliner 180

Idi kod majstor Joce da ti to popravi.

Servis se nalazi u Visnjickoj 78, u Beogradu, na Karaburmi, ( kada se udje u Visnjicku, posle 100 metara, kod auto-placa, malom ulicicom desno, uz brdo)

tel. 011/299 1725 i 064/111 7173

 

Ili Motolaboratoriju, ljudi koji su mi jedini otkrili i resili problem u vezi sa stalnim pucanjem kaisa na mom skuteru, nakon mnogo nerviranja, i obilaska vecine servisa u Bg-u ( npr. odlaska i u Yamahin servis Platnner, bivsi Keeway servis koji se nalazio na Mirijevu u Jovanke Radakovic itd.)

koji su uglavnom moj problem rezonirali po principu da nesto caprknem, dotegnem, i uzmem pare.

tel. motolaboranta 064 128 6 226 Peđa

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Aprilia Atlantic nekada davno,tren.u potrazi

Kupi iridijumsku svecicu imas u Lousu na snizenju NGK za 14,99e i sto je bitno znas da je originalna.

Meni je pomogla, puno lakse pali, lepse radi... Ljudi kupe kinesku svecicu za 100din i cude se posle sto nece masina da pali...

Mada i meni ler malo zeza kad sauh odradi svoje, verovatno prekratko. Hoce i da se ugasi ali ja licno to smatram za normalno jer je motor ipak hladan i malo ga zadrzim na gasu posle cega radi ok. Ipak mi se ne cacka el.sauh jer mu je cena za moj motor prilicno paprena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

I ja sam tako radio (malo držim gas da se ne ugasi), a onda sam shvatio da imam gorivo u ulju... Sada je karb na štelovanju da više ne bi imao ovaj problem :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Aprilia Atlantic nekada davno,tren.u potrazi

Idemo malo u off ali mi se cini da je to poviseno ulje vise posledica jos relativno hladnog vremena i tezeg zagrevanja motora. U junu, julu i kasnije ga sigurno nece biti, a povezano je i sa voznjom na kracim distancama, takva su bar moja iskustva.

Nole svakako javi jesi li postigao nesto stelovanjem karburatora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja