Jump to content

Moto Zajednica

Popust za FIAT vozila

Recommended Posts

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Drugari,

 

Ukoliko je neko zainteresovan za kupovinu bilo kojeg FIAT novog vozila, može da mi se javi jer sam u mogućnosti da obezbedim dodatni popust. Lično nemam ništa od toga ali kad već mogu da pomognem da se uštedi neki euro :zdravo:

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Drugari,

 

Ukoliko je neko zainteresovan za kupovinu bilo kojeg FIAT novog vozila, može da mi se javi jer sam u mogućnosti da obezbedim dodatni popust. Lično nemam ništa od toga ali kad već mogu da pomognem da se uštedi neki euro :zdravo:

Posto sam clan FLCS foruma (Fiat Lancia Club Srbija), molim te javi se ako hoces NESHI, 069/111-FLCS, (069/111-3527), kazi da sam ti ja dao broj ("Bajker" na FLCS), pa neka objavi tamo. Ucinices FLCS-u, a i meni, jer su svi odreda koje znam odande super likovi, dobri zajebanti i dobri drugari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ok, samo jesi siguran da mozes to da odradis, da ne ispadnem nja-nja? Drugo, znas li bar OTPRILIKE za koliko mozes da smanjis cenu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Cuo sam se sada se Neshom, vlasnikom FLCS-a (ekvivalent nasem Pablu), i dogovorili smo se da se vidimo utroje posle praznika negde na picu (pice kao pijenje, a ne kao klopa ili ONO drugo :lol: ), pa da se vidi sta i kako dalje. Ako si raspolozen, pusti mi broj mobilca na PP ili SMS na 064 1515 997, pa cu ja da izdogovaram sastanak. Njemu i meni bi vise odgovaralo da je to popodne, ali nije presudno, moze i prepodne ako ne mozes popodne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Ne razumem cemu nalazenje. Decko moze da obezbedi popust. Okacite tamo obavestenje, pa koga zanima nek se javi. Ili to Nesha hoce da se ugradi nesto, pa da se napravi dil? Nije prvi put da se desavaju cudne stvari i to bas vezano za fiat forum

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

@Kanarinac: Kao i ovde, vlasnik sajta/foruma ne zeli nikakve prevare clanova, pa ne zeli da se ozbiljna stvar tretira neozbiljno. Ako si sumnjicav, slobodno mozes da dodjes na pice sa nama, dozvolicemo ti cak i da ti platis ceh! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Da ja hocu nekome da obezbedim popust i da me neko zove da se vidimo da bih mu ja objasnio da o nije prevara, naduvao bih ga. Ne znam kako neko moze da prevari nekoga na ovaj nacin

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Delta Fiat Lancia Alfa se uskoro zatvara i biće popusta i do 20% na neke skuplje demo modele, pratite njihov sajt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Drugari,

 

Ukoliko je neko zainteresovan za kupovinu bilo kojeg FIAT novog vozila, može da mi se javi jer sam u mogućnosti da obezbedim dodatni popust. Lično nemam ništa od toga ali kad već mogu da pomognem da se uštedi neki euro :zdravo:

Posto sam clan FLCS foruma (Fiat Lancia Club Srbija), molim te javi se ako hoces NESHI, 069/111-FLCS, (069/111-3527), kazi da sam ti ja dao broj ("Bajker" na FLCS), pa neka objavi tamo. Ucinices FLCS-u, a i meni, jer su svi odreda koje znam odande super likovi, dobri zajebanti i dobri drugari.

 

Dobar forum...znamo se :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja