Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Kawasaki kle 500

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kle

Meni stiže za par dana KLE iz Švajcarske. Ali 1992. je godište. Ako te zanima...

ja trazim 1995 i mladje zbog magneta jer je na tim modelima zamenjen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

Nudim, KLR650C, ispod cene. Dajem ga za 1500e, 1998god, toliko dobijam u zameni za veci-skuplji. Zamena je ovih dana pa ako te zanima, javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kle

Nudim, KLR650C, ispod cene. Dajem ga za 1500e, 1998god, toliko dobijam u zameni za veci-skuplji. Zamena je ovih dana pa ako te zanima, javi.

ok druze hvala video sam tvoj motor u oglasniku ali samo bi uzeo kle-a sbog registracije prvenstveno a i odrzavanja novac mi je presudan student sam pa mi je svaki dinar vazan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Nudim, KLR650C, ispod cene. Dajem ga za 1500e, 1998god, toliko dobijam u zameni za veci-skuplji. Zamena je ovih dana pa ako te zanima, javi.

ok druze hvala video sam tvoj motor u oglasniku ali samo bi uzeo kle-a sbog registracije prvenstveno a i odrzavanja novac mi je presudan student sam pa mi je svaki dinar vazan

o kako gresis sinak, klr ti je i kle za grad i klx malo za ofroad a sto se tice odrzavanja evo mislojenja majstora:

"KLR 650 je verovatno najbolji i najtrajniji agregat u klasi....problem je nastao kod spanera lanca antivibracionog vratila...koje vlasnici ili serviseri previse zategnu i iskrive lim, koji posle sprecava da spaner odradi svoje...inace isti lanac iz KLRa kad se izvadi motor trese ko KLX...dakle odrzavanje kako treba i skoro da je neunistiv....nema problem sa dekompresorom kao KLX, nema problem sa klackalicama i bregastom , kao DR, nema problem sa gornjom pesnicom kao XT, nema problem sa ventilima i klackama kao TT..."

Kawasaki KLR ti je u sastavu marinaca :

nemoj mnogo da mislis klr je mnogo bolji i svestraniji motor od kle-a a cena za ovaj iz 1998 je vise nego povoljana. Neznam coveka al znam da imam para sad i da kupujem motor odma bi ga uzeo.

p.s. polako razmisli raspitaj se jos okolo ali stvarno si dobio ponudu koja se ne propusta, jes da je registracija malo skuplja ali zato voznja u sumi to nadoknadjuje. Sa KLE om samo po asfaltu do kafica :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Muzlja
  • Motocikl: BMW f 650 st

Kao sto naslov kaze kupujem Kle :moto3: 1995 i mladje

 

 

 

Pozdrav,citam sta trazis pa ti preporucujem ovog:http://www.mojauto.rs/polovni-motori/927956_Kawasaki_KLE-_1995_god covek ga dobro odrzava a i moj je drug. :-))

 

Ja ga vozio,odlican je.Razlog prodaje je sto zeli veceg!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

...još jedan znalac...

ne vidim ni jedan protiv argument, ja nisam reko da je KLE los nego da je KLR svestraniji dobar za asfalt a sije KLE-a na off-u...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Jos kad uzmes u obzir da KLE trosi mnogo vise dodje ti da ces i ustedeti (Spomenuo si da si student i cenu registracije)vozeci KLR! Moj glas za KLR!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Ma klr verovatno ni ne trosi....opusteno ce ga ubediti da se predomisli

 

Takodje mi je kle mizerno trosio, a slatko sam se navozao, iako je bio krs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja