Jump to content

Moto Zajednica

Serviser za kineza

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kinroad XT 50 GY

Gledao sam temu za servisere ali ili vise ne rade ili brojevi nisu vise u funkciji , pa bih vas zamolio da li mozete da mi preporucite nekog boljeg majstora iz Novog Sada za kinesku krosericu ... U pitanju je zamena i stavljanje novih klip karika , bio sam vec kod majstora jednog na telepu ali vec 3 puta ih je menjao i svaki put izgubi kompresiju posle 2-3 nedelje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

Drugar je imao isti problem sa karikama na svom Kinroad XT50QT, problem je bio u slabom kvalitetu karika, resio je problem tako sto je uzeo karike neke Aprillia koje su odgovarale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kinroad XT 50 GY

Hvala druze , samo jos jel znas gde bi to mogao u NS da kupim nabavim i koja bi bila cena makar okvirno , pa onda svakako moram kod majstora da mi to montira ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kinroad XT 50 GY

Pa ne razumem se u to toliko dobro da bih mogao sam da uradim , a ni ne znam gde da kupim karike , zato sam se i obratio za pomoc ovde , da mi preporucite i majstora i prodavnicu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: keeway 150 speed

caos treba mi sema kako da povezem zice kod akumulatora jer mi neki dripci urnisali motor i neznam kako da ih spojim

u pitanju je keeway speed 150 ccm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Карике које ће ти одговарати (барем ми на први поглед личи да ће одговарати) у НС-у можеш да потражиш у "Мото Бајку" . Само, тај мотор ће компресију пре губити због тога што не дихтују вентили, него да се потроше током нормалне експлоатације. Колико ти је прешао моторић до сада?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: keeway 150 speed

Zorge znas li ti gde mogu da skinem ili ako znas nekog ko ima keeway 150 ili 125 nema veze da slika kuciste akululatora tj sve zice kako su povezane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kinroad XT 50 GY

Hvala , napisacu sutra koliko je presao , ok pa ako kupim te karike gde da ih odnesem da mi ih zamene , jel nema kvalitetnijih da ne riknu tako brzo?I sta da radim sa tim ventilima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Vrbas, Vojvodina
  • Motocikl: vespa pk 50 xl

Postavicu pitanje u ovoj temi, da ne otvaram novu. Naime ja sam iz Vrbasa, i vozim skuter marke Sprint Exactly, svaki dan predjem sa njim po 120 km gradske voznje, jer ga koristim kao radnu masinu za dostavu brze hrane. Dakle rasturanje skutera maksimalno. Presao sam do sada 29000km sa njim i prezadovoljan sam. E sad glavno pitanje, ako moze neko da mi pomogne da mi preporuci dobrog majstora u blizini i okolini Vrbasa za kineske skutere, jer mi je prekopotreban, posto u mom gradu nisam nasao valjanog. Pomagajte molim vas. Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja