Jump to content

Moto Zajednica

Zicna komunikacija Albrecht AE 600S ili...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

Hocu da kupim dobar zicni komunikator. Koristicu ga najvise kao vezu sa mobilnim telefonom, ali i kao komunikator sa suvozacem. Voleo bih da ima mogucnost prikljucivanja na bike-to-bike komunikatore. Bitno mi je i da ne moram da "stanem" da bih pricao, da moze da radi kvalitetno do npr. 120km/h. Louis nudi Albrecht AE 600S za koji mi se cini da ima sve to sto mi treba. Da li neko ima iskustvo sa ovim modelom? Da li bi zadovoljio navedene potrebe i ocekivanja? Da li postoji bolja opcija od Albrecht-a, a da je u tom cenovnom i kvalitativnom rangu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Jeste da je malo starija tema ali da ne otvaram novu sa istim pitanjem. Jel ima neko iskustva sa ovim uredjajem? Sad je na akciji u luisu 80E pa se nesto razmisljam...:-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

Odlična opcija za varijantu sa žicama. Sve potrebe zadovoljava, a putovanje sa i bez komunikacije sa suvozačem ne može da se poredi. Nisam imao iskustva sa drugim modelima pa ne mogu da ti kažem kakav je u odnosu na druge opcije. Po gradu je malo cimanje kačiti se i raskačivati. Koristim je samo na dužim turama. Ako te još nešto zanima, pitaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Moje iskustvo: SRAAAAANJEEEE !!!

Sustanje ne prestaje, na koji god od 3 raspoloziva nivoa da ga ukljucim. Najveci problem je sto gubi kontakt na ulazima od head setova na PRVOJ voznji (kupljen nov)!!!. U trenutku kad se prikljucuje suvozacev dzek, dolazi do izuzetno jake mikrofonije u toj kacigi. Vise ga nisam ni probao da koristim, niti sam koristio ostale ulaze. Drzac za mikrofon za jet/flip up kacige je predebeo, pa izgleda da mora da se zalepi spolja, sto nije dobro resenje za flip-up kacige. Pretpostavljam da to nece biti kraj razocaranjima...  :grr:

PS: naravno da su gajtani pazeni, da nisu cupani, tegljeni i slicno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

U tom cenovnom rangu imas i Joskin komunikator koji pokriva bas sve sto ti treba od navigacije, telefona, radio stanice, MP3, MP4, dve kacige, a ima u sebi u ugradjeno pojacalo tako da je zvuk kristalno cist.

Potrazi na forumu Josku ili Arakisa (Rajka) i zamoli ih da ti daju blize i bolje karakteristike. Ja koristim Joskin komunikator i prezadovoljan sam sa istim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XXX, 464 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Moje iskustvo: SRAAAAANJEEEE !!!

Sustanje ne prestaje, na koji god od 3 raspoloziva nivoa da ga ukljucim. Najveci problem je sto gubi kontakt na ulazima od head setova na PRVOJ voznji (kupljen nov)!!!. U trenutku kad se prikljucuje suvozacev dzek, dolazi do izuzetno jake mikrofonije u toj kacigi. Vise ga nisam ni probao da koristim, niti sam koristio ostale ulaze. Drzac za mikrofon za jet/flip up kacige je predebeo, pa izgleda da mora da se zalepi spolja, sto nije dobro resenje za flip-up kacige. Pretpostavljam da to nece biti kraj razocaranjima...  :grr:

PS: naravno da su gajtani pazeni, da nisu cupani, tegljeni i slicno

Ja godinama koristim ovaj komunikator I nikada nisam imao ni slican problem kao ti....  prezadovoljan sam bas time sto nikakav sum nemam ( a imao sam par komunikatora pre ovog koji su sustali I zujali I sve radili sem onog za sta su namenjeni). Naravno da nema nikakvog zvuka ni pri prikljucivanju dzekova niti  dolazi do gubljenja kontakta... :zbunjen:

Sve mi se cini da nesto nije u redu sa tvojim uredjajem posto sem tebe nisam cuo da se neko zali na ovaj uredjaj :neznam:

 

Jedina mana (mada meni to ni malo ne smeta) moze da bude to sto ima zice.

 

Sa druge strane, ovaj uredjaj moze da se dopuni u voznji - punjac kosta par eur u Louisu I nikada nisam ostao bez baterije :) Bezicnim komunikatorima je autonomija najslabija tacka.

 

Sve prikljucke sam probao I rade super! Meni je odlican I za PMR. Uz uredjaj se dobija I PTT taster tako da ni to ne mora da se budzi...

 

Moja preporuka za uredjaj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

 

Moje iskustvo: SRAAAAANJEEEE !!!

Sustanje ne prestaje, na koji god od 3 raspoloziva nivoa da ga ukljucim. Najveci problem je sto gubi kontakt na ulazima od head setova na PRVOJ voznji (kupljen nov)!!!. U trenutku kad se prikljucuje suvozacev dzek, dolazi do izuzetno jake mikrofonije u toj kacigi. Vise ga nisam ni probao da koristim, niti sam koristio ostale ulaze. Drzac za mikrofon za jet/flip up kacige je predebeo, pa izgleda da mora da se zalepi spolja, sto nije dobro resenje za flip-up kacige. Pretpostavljam da to nece biti kraj razocaranjima...  :grr:

PS: naravno da su gajtani pazeni, da nisu cupani, tegljeni i slicno

Ja godinama koristim ovaj komunikator I nikada nisam imao ni slican problem kao ti....  prezadovoljan sam bas time sto nikakav sum nemam ( a imao sam par komunikatora pre ovog koji su sustali I zujali I sve radili sem onog za sta su namenjeni). Naravno da nema nikakvog zvuka ni pri prikljucivanju dzekova niti  dolazi do gubljenja kontakta... :zbunjen:

Sve mi se cini da nesto nije u redu sa tvojim uredjajem posto sem tebe nisam cuo da se neko zali na ovaj uredjaj :neznam:

 

Jedina mana (mada meni to ni malo ne smeta) moze da bude to sto ima zice.

 

Sa druge strane, ovaj uredjaj moze da se dopuni u voznji - punjac kosta par eur u Louisu I nikada nisam ostao bez baterije :)Bezicnim komunikatorima je autonomija najslabija tacka.

 

Sve prikljucke sam probao I rade super! Meni je odlican I za PMR. Uz uredjaj se dobija I PTT taster tako da ni to ne mora da se budzi...

 

Moja preporuka za uredjaj!

 

Mala ispravka druze-za druge bezicne komunikatore neznam ali ti mogu potvrditi da se Interphone Cellularline moze puniti/dopuniti u voznji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XXX, 464 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

 

Mala ispravka druze-za druge bezicne komunikatore neznam ali ti mogu potvrditi da se Interphone Cellularline moze puniti/dopuniti u voznji

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja