Jump to content

Moto Zajednica

Kamera...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Mozda nije klasicna oprema, ali bih je volio imati uz motor... 8)

Ako ste je negdje vidjeli, volio bih znati cijenu kod nas... :wink:

 

http://www.ldlc.fr/fiche/PB00030503.html

http://www.europatrade.hr/hrv/page.asp?id=48&colID=2

 

Ono sto me je privuklo, to je ovaj dio koji se moze nakaciti na kacigu ili bilo gdje na motor, kako bi snimali putovanje... :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Ali ovo mozes da zakacis na kacigu. Ja ako stavim drzac kao sto Pablo ima, kamera mi gleda kroz vizir motora koji je na mom TDM-u taman. Slazem se da je snimanje na DVD-u mozda bolja mogucnost, ali ako bi ta kamera imala mogucnost ovog dodatka, onda je OK.

Takodje, kada stavim Pablov drzac, ne mogu staviti tank torbu koju redovno nosim bilo gdje da idem... :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Takodje' date=' kada stavim Pablov drzac, ne mogu staviti tank torbu koju redovno nosim bilo gdje da idem... :?[/quote']

Ovo jes' ljuta istina i može mnogo da zasmeta nedostatak Tank-torbaka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Ali ovo mozes da zakacis na kacigu. Ja ako stavim drzac kao sto Pablo ima' date=' kamera mi gleda kroz vizir motora koji je na mom TDM-u taman. Slazem se da je snimanje na DVD-u mozda bolja mogucnost, ali ako bi ta kamera imala mogucnost ovog dodatka, onda je OK.

Takodje, kada stavim Pablov drzac, ne mogu staviti tank torbu koju redovno nosim bilo gdje da idem... :?[/quote']

 

To je istina, mada mislim da se kamera moze montirat direkt iznad satova tako da ti ostan skroz mjesto za tank torbu, jedino sto mozda neces dobro vidjeti koliko ides :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Takodje' date=' kada stavim Pablov drzac, ne mogu staviti tank torbu koju redovno nosim bilo gdje da idem... :?[/quote']

 

E to je mnogo dobra stvar.

Ja svaki put kad krenem negde malo dalje stavim nju i kofer i ubacim sve sto mi treba i jos ima mesta. Uglavnom u koferu budu kaciga, rukavice i jos nesto a u torbi kisno odelo i pantalone ali moracu da parvim drugi raspored dok ne kupim drugu posto sam tank torbu poklonio coveku koga vezuju uspomene bas za nju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Nisam siguran, al pazite da li te DVD kamerice izdrzavaju vibracije od motora jer se snimak direktno reze na DVD. MiniDV kamerice rade perfektno, a kasetice su sica + mogu da se presnimavaju kolko god oces...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Na mom cbr-u bivsem je mogla da stane i tank torba, kad je kamera namestena. Jedino ne znam kako je na TDM-u situacija.

 

nM91L_cbrspremanzaput7bg.th.jpg

 

Inace, cini mi se da je mnogo interesantnije snimati desavanje pre i posle same voznje i tek nesto malo iz voznje. Kamera sa mog nosaca se relativno lako skida, samo je odsrafis sa desne strane (postoji uvecana rucka za to) i samo skines kameru. Na bas mojoj kameri je samo frka sto se kaseta odozdo ubacuje, tako da moram da skidam i jednu plocicu koja se montira na kameru, al dobro... nije strasno posto mi treba samo par minuta za to.

 

Ubuduce, ja cu mnogo vise da snimam pripreme za put i scene prilikom pauza i sl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Pa Pablo, ako si vidio ovaj link za ovu kameru, ona ima dodatak koji se kaci na kameru i onda kada stanes samo to otkacis i snimas dalje samom kamerom, koja ti je do tada bila ili u tank torbi ili u dzepu... :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ma video sam, al nisam odmah skapirao da ces ti kameru da drzis negde u necemu drugom, a samo da taj nastavak montiras na kacigu ili motor... To dobro deluje, ozbiljno... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja