Jump to content

Moto Zajednica

Dobro došli na 2. Kingstown festival!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 880 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV LC

Dva pitanja:

 

1. Vredi li ici sa motorom koji nije off road, posto vidim da se samo endurasi oglasavaju?

2. Ako je odgovor na prvo pitanje pozitivan, hoce li biti kakvog organizovanog polaska iz BG-a?

rado bih se prikljucio pa i po cenu da kupim sator i vrecu :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Dva pitanja:

 

 

2. Ako je odgovor na prvo pitanje pozitivan, hoce li biti kakvog organizovanog polaska iz BG-a?

rado bih se prikljucio pa i po cenu da kupim sator i vrecu :zdravo:

 

Ne znam da li ce biti organizovanog polaska iz Beograda, mozda par vas i uspete da se organizujete do 1.maja, posto neki od nas idu dan ranije,ali gore na Gocu ce biti dosta ljudi sa foruma, tako da slobodno kupi sator i vrecu :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

E bogami sad nam se baš ide.. :jee:

 

i to šator varijanta :kamp:

 

Sad kad si rekao nema nazad 1zvizduk.gif

Šator varijanta naravno! :takoje: Biće tamo pravo malo BJB kamp naselje!!! :muzicari::kamp:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Vi tamo mozete i biznis da razvijete,Nensy i Bandolera kao zvanicni BJB vracevi mogu da rade kao gatare u jednom od silnih satora ( s obzirom da uvek izgataju sunce!!) :lol: :lol: I eto parice za ovakvu egzibiciju ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Vidi ovo:

 

Organizatori su ove godine spremili i iznenađenje za motocikliste koji će cenu karte plaćati po motoru, dakle dvoje mogu ući na jednu kartu, kao i to da je za njih obezbeđen poseban parking kod hotela Dobre vode.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

cmizdri.gif samo, ali samo još kad ja ne bi radio za 1. Maj - Međunarodni praznik rada,

 

pa da se zakampimo bjb_kings_town.gif

 

ma ko još radi na prvi maj?

Št(i)rajk ! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

2 MILJAN

Kazi mi druze,taj put od Banje jel izbija kod samg hotela Dobre vode ili dole blize Piramidi,isao sam jednom,nekim kamionom,davno bese pa se ne secam.

pIRAmida je niže..Taj put kreće od jezera na banjskoj strani i ide celom dužinom a među prvim mestima je i mesto ovog dešavanja...JA sam sutra na Magliću ali prekosutra idem da fotkam pa ću izbaciti ovde..Lepa je tura sa Banjske strne ali mislim da je lepša sa Kraljevačke..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

cmizdri.gif samo, ali samo još kad ja ne bi radio za 1. Maj - Međunarodni praznik rada,

 

pa da se zakampimo bjb_kings_town.gif

Lepo ti pise kod Nensy, " Ko nece taj nadje razlog, ko hoce, taj nadje nacin !"

 

Evo kako izgleda BJB kamp ekipa!!campeur.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Prvo da prenesem reci organizatora:

 

 

Dobro došli na 2. Kingstown festival! 1. maj, 2012., planina Goč! Očekuje vas divna priroda, i mnogo dobre muzike!

 

Čekamo vas!

Prošle godine, posle teškog zemljotresa koji nas je zadesio, grupa entuzijasta pomislila je da bi održavanje ovakvog festivala bilo višestruko značajno za naš grad. Najpre, grad čine ljudi, a tim ljudima je i te kako bilo potrebno da dožive nešto lepo i opuštajuće... Uživanje u dobroj muzici na obroncima Goča, tradicionalnog izletista Kraljevčana, udisanje planinskog vazduha i druženje sa domaćom florom i faunom, činilo sa kao dobra ideja.

 

Planirano je da ostvareni prihod bude uplaćen kao pomoć izgradnji i obnovi Gimnazije i Kraljevačkog pozorišta. Ovakav humanitarno- ekoloski karakter festivala u kombinaciji sa respektabilnim izvođačima privukao je značajnu medijsku pažnju.

 

Na 1. Kingstown festivalu, nastupali su - Dečija radost, Vortexx, S.A.R.S., Orthodox celtsi, Elemental i Ritam nereda. Osim njih, nastupili su i demo bendovi, odabrani glasanjem na našem sajtu. Kraljevačko pozorište upriličilo je igranje dve dečije predstave, održana je ekološka radionica, zatim izlozba radova likovne kolonije. Aktivna je bila i DJ arena.

Uz pomoć prijatelja festivala, volontera, medijsku podršku lokalnih i državnih medija, 1. Kingstown festival je uspešno održan u bajkovitom ambijentu obronaka planine Goč.

Višestruko ponosni na tu činjenicu, upustili smo se u novu avanturu - tj. pokušaj da ovaj festival načinimo tradicionalnim. I eto nas na pragu odrzavanja drugog Kingstown festivala.

Sa ponosom najavljujemo sledeće izvođace - Električni orgazam, Partibrejkerse, Marchela i Vortexx. Nadamo se lepom vremenu i mnoštvu nasmejanih lica.

 

I da, obavezno povedite i klince - biće i super zabavnih dečijih predstava!

 

 

 

 

 

 

 

Eto, ko nije imao, do sada, ideju gdece za 1. Maj, sada zna

 

Prosle godine je bilo fenomenalno. Ako zanemarimo malo losije vreme, sve ostalo je bilo odlicno. Sama bina se nalazi u podnozju ski staze, tako da je to jako efektno, sto za videti sto za cuti. Cak ni meni od 2ikusur metra niko nije zamerio sto ne vidi od mene. Lepo svi stoje uzbrdo i sve vide. Spisak bendova je i ove godine vise nego odlicno probran, tako da ce za sve poklonike stare dobre rock muzike ovaj dogadjaj biti za pamcenje.

 

Ono sto je za nas motocikliste bitno je da je ulaz samo 500 din po motoru suvozac/ica za DZ

 

Smestaj je po volji. Imate hotel, koji je na 100 metara od samog dogadjaja, a mesta za kampovanje koliko hocete. Gore postoji kompletna infrastruktura, ipak je to ski centar, i sve vam je na dohvat ruke. Za razliku od automobila, koji se parkiraju na parkingu pre ulaska u ski centar i moraju da otpesace do gore, mi sa motorima imacemo dozvoljen ulaz skroz do mesta zbivanja, tako da ce te svoje ljubimce moci da posmatrate sve vreme.

 

 

Inace, sobzirom da je 1. Maj, rostiljanje je vise nego dobrodoslo, mada koga to mrzi postoje standovi sa klopom i picem koje je po ceni vise nego povoljno.

 

A za nase ENDURASE, raj na zemlji. U okolini imaju kilometre i kilometre staza i bogaza da se izukcu koliko hoce. Tako da mogu da spoje lepo i prelepo :takoje:

 

http://www.kingstown.rs/

 

Lep provod vam zelim i vidimo se na Gocu :moto3:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nisi pazio na casu Deni. Napisah ja to u 1. postu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

cmizdri.gif samo, ali samo još kad ja ne bi radio za 1. Maj - Međunarodni praznik rada,

 

pa da se zakampimo bjb_kings_town.gif

Lepo ti pise kod Nensy, " Ko nece taj nadje razlog, ko hoce, taj nadje nacin !"

 

Evo kako izgleda BJB kamp ekipa!!campeur.gif

 

:lol: ......KAMP(anja)OVANJEEEEEE..... :takoje::care:

 

p.s. Nensy....gle čuda..... :stabre: ....dobro ja sabrah ono sinoć! :takoje::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja