Jump to content

Moto Zajednica

Dobro došli na 2. Kingstown festival!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Sigurno da je ova kriza uticala na život ljudi u Kraljevu, pa vam se vaš grad ne čini toliko lepim kao što jeste. Ja samo mogu da kažem da smo se mi uvek dobro provodili u Kraljevu i sa puno i sa malo para.Ono što mene fascinira u Kraljevu je sam grad ( koji je jako lepo uređen) i okolina. Čas si na Moravi, čas se kupamo kod Buča, pa na Lopatnici ili jedemo čorbu kod Krsta.Roštiljanje na Goču, basket pod obalom, krađa kukuruza i spremanje istih pored Morave :) , Stolovi, Žiča .... Uveče svuda svirka,pozitivna atmosfera i dobri domaćini Kraljevčani. E sad možda sam ja pristrasna, ali stvarno se ne može poreći činjenica da je u Kraljevu uvek dobar provod :jee2:

...a snowboard na Gocu?

Svaka ti cast.Imas i pivo i klopu od mene,a ona protuva Ugac...jao dok ga vidim.. :D

Kraljevo je jedan od retkih gradova koji coveku moze toliko toga da pruzi i na jednom mestu da nadje sve.Od gomile sportova koji se kod nas nude,od klupskog trcanja za loptom,preko extremnih sportova pa do dobrog zezanja za male pare i jos gomila toga pored.Svaki vikend po dve tri svirke.Evo,pre neko vece bili neki pankeri iz Grcke,pa Ritam Nereda,pa Bjesovi....pa bio i onaj Dzenan :D

A tek okolina...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Pa eto,pre one glavne,moze se napraviti neka mala enduro voznjica u sklopu Kingstown_a

 

 

Ovaj dramski momenat sam hteo da čujem :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Moram i ja da pohvalim Kraljevo,ziveo tamo i ucio skolu od 94 do 98,mislim da ne postoji domaca grupa koju nisam odgledao u tom periodu u Kraljevu,uglavnom u Domu drustvenih,he he kada se setim,cekamo da pocne prva pesma pa nas puste po troje-cetvoro na jednu ulaznicu.Jesam li ja prezubio ili Tenka vise nema,nesto ga nisam video kada sam prosle godine prolazio na putu za more ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Moram i ja da pohvalim Kraljevo,ziveo tamo i ucio skolu od 94 do 98,mislim da ne postoji domaca grupa koju nisam odgledao u tom periodu u Kraljevu,uglavnom u Domu drustvenih,he he kada se setim,cekamo da pocne prva pesma pa nas puste po troje-cetvoro na jednu ulaznicu.Jesam li ja prezubio ili Tenka vise nema,nesto ga nisam video kada sam prosle godine prolazio na putu za more ?

 

U domu omladine su i ranije bile gitarijade skoro svaki vikend. Prasilo se zaq sve pare i nema kraljevackog muzicara koji nije poceo u Domu omladine.

 

U pravu si za tenk. Napravili su sada neki bezlicni trg koji nicemu ne sluzi. Nema vise : nadjemo se kod tenka, pa u parkic..." >:( Kreteni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Tenak je prebacen u kasarnu u Jarcujak, ali se i dalje kaze "kod tenka".

 

Nekima su, jos uvek, ostala u secnju stara mesta i stari nazivi. Po Kraljevu retko ko koristi nazive ulica, vec neke nazive po necemu... Tako je, pre neku godinu, u Kraljevu, stojim u Cara Lazara, kod Opstine i zovem taxi :

 

Ja: ... moze taxi od bioskopa Ibar do Gimnazije u Kidricevoj

Mlado devojce, s`druge strane zice: :zbunjen::stabre: (tajac i totalni zbun)

 

Ja: Alo, tu li ste? :staa:

Devojce: ...Mislite od bioskopa KVart do Dositejeve? :zbunjen:

 

Ja: :zbunjen::zbunjen::zbunjen::staa:>:( STA?????

 

Ondak posle par min cutnje, skontam :lol::lol::lol: sve se izmenilo. Seka nema pojma :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Au brate al' ste zapeli, dođite pa dođite. DOLAZIMO (sem nedaj bože!) YETIŠ:moto1:

 

:lol:....e baš vala.... :takoje:....nadam se i mi!!! :muzicari::kamp:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5484 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Evo kao sto sam obecao nekoliko fotki od prosle godine napravljenih telefonom...

Vreme je bilo prilicno lose, hladno i maglovito, a uvece oko 20h je pocela kisa koja nije prestala do kraja...Ali bez obzira na sve provod je bio odlican, sto ocekujem i ove godine!

post-1793-0-13392400-1335203575_thumb.jpg

post-1793-0-62126700-1335203585_thumb.jpg

post-1793-0-38937600-1335203596_thumb.jpg

post-1793-0-94550100-1335203608_thumb.jpg

post-1793-0-54324500-1335203620_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Neču još doči ove godine, ali ako budem živ i zdrav sledeče 2013-te doči ču ponovo posle 30 godina u Kraljevo. Sad, vjerovatno neče biti za 1. maj ali ko zna? Doči ču sa mojim - tada več isto 30 godina starim - Moto Guzzijem, da posjetim ovaj Grad u kojem sam se divno osječao i proveo godinu dana mog života.

Verujem, da je danas dosta toga promjenjeno ali ipak mi je želja da ga ponovno vidim i doživim na par dana.:takoje:

 

@ Trinity

A koja si ti na slici od vas tri ljepotice?:stabre::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Samo da pitam,da li se na Goc dolazi iz pravca Vrnjacke banje ili iz Kraljeva,dolazimo zasad nas trojica iz Raske mozda se taj br i poveca.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5484 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Samo da pitam,da li se na Goc dolazi iz pravca Vrnjacke banje ili iz Kraljeva,dolazimo zasad nas trojica iz Raske mozda se taj br i poveca.:zdravo:

 

Kingstown festival je sa Kraljevacke strane. Inace na Goc moze da se ide i sa Vrnjacke strane, a postoji i sumski solidan makadamski put od jedne do druge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Samo da pitam,da li se na Goc dolazi iz pravca Vrnjacke banje ili iz Kraljeva,dolazimo zasad nas trojica iz Raske mozda se taj br i poveca.:zdravo:

 

Kingstown festival je sa Kraljevacke strane. Inace na Goc moze da se ide i sa Vrnjacke strane, a postoji i sumski solidan makadamski put od jedne do druge.

 

Kakav makadam,ne,ne :jok:,ibarskom cemo do Kv pa posle znamo dalje :takoje:

Zaboravih da pitam,u koje vreme bi bilo najzgodnije doci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Baljevac
  • Motocikl: FZR 1000 Genezis

Samo da pitam,da li se na Goc dolazi iz pravca Vrnjacke banje ili iz Kraljeva,dolazimo zasad nas trojica iz Raske mozda se taj br i poveca.:zdravo:

 

Kingstown festival je sa Kraljevacke strane. Inace na Goc moze da se ide i sa Vrnjacke strane, a postoji i sumski solidan makadamski put od jedne do druge.

 

Pozdrav, da se umesam i ja malo, mozemo li da dodjemo do tamo od Mitrovog Polja pa preko brda, jel ima i kakav je put ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Baljevac
  • Motocikl: FZR 1000 Genezis

Od Mitrovog polja do jezera sa Banjske strane, pa onda makadamom...jedino nije bas za motore poput FZR-a i sl.

 

Ok i hvala, onda ibarskom. Pozdrav i vidimo se........ :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja