Jump to content

Moto Zajednica

Uvoz motora iz inostranstva

Recommended Posts

  • U prolazu, 76 postova

Kada bih se hipoteticki odlucio da uvezem motor, i vidim cenu od 1500 eur na stranom sajtu polovnjaka, npr ovako nesto http://suchen.mobile...icCapacity=1000, koja je to cifra koju bih morao da izdvojim nakon svih peripetija, u slucaju da sam sve obavljam? Znaci ako pise 1500 eur, treba da racunam da je to xxxx eur za ovaj motor, uvezen i registrovan u Srbiji. U prevodu, nakon svog truda oko skupljanja dokumentacije i jos mnogo toga, koliko treba dodati na ovaj iznos?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Kolege, da ne otvaram novu temu iskoristicu ovu.

Ono sto mene zanima, da li bi neko bio ljubazan da mi kaze ko se bavi uvozom motora iz Italije, Svajcarske ili Nemacke?

Meni sto treba je da coveku platim sve,on sve papire tamo sredi dogovori se sa kupcem i ja da dobijem motor. Hteo sam da kazem da ta osoba/agencija koja se bavi tim poslovima ne bi bilo lose da se malo vise razume u motore, da ne bude ono "dobar dan,evo novac,daj motor" Vizuelno motor lepo izgleda ali sama unutrasnjost njegova moze biti potpuno drugacija, razumete me sta hocu da kazem.

Naravno moze i ovde a moze i preko PP da mi se posalju podaci tih ljudi sa kojima ste imali iskustva,culi ste od nekog, preporuka....
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: JAKOVO
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650

Samo bezi od Beograda i speditera,ja sam uvezao moj motor i jos tri havarisana ako ti kazem da su mi skoro duplo trazili za iste u Beogradu spedicije,u Subotici sam sve zavrsio za.par dana jeste cimanje jel moras ici po motor al nije mala usteda,za Suzuki gsx 750 2016 god presao 3.000 km udaren ali nista strasno naplatili su mi 650 eura vrednost motora umanjena drasticno sto u Bg ne da nije moguce vec su usluge spedicija duplo skuplje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Hvala kolega na odgovoru, ne tražim da bude isključivo BG može bilo koji grad u Srbiji. Ono što mi je bitnije da taj koji kupuje motor može da prepozna koliko toliko dal je na njemu sve u redu ili ne i dal vredi da se kupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: JAKOVO
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650
Pre 4 sati, king_julien je napisao:

Hvala kolega na odgovoru, ne tražim da bude isključivo BG može bilo koji grad u Srbiji. Ono što mi je bitnije da taj koji kupuje motor može da prepozna koliko toliko dal je na njemu sve u redu ili ne i dal vredi da se kupi.

Ja sam kupio.par za drugare preko ebay-a otisao pogledao probao spustio koliko sam mogao i platio,pricam za Nemacku,i velika je razlika kada kupis motor ili auto iz Nemacke ,Svice ili Italije,mislim da su njihovi motori i automobili ispod nasih po odrzavanju iz iskustva pisem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: JAKOVO
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650
Pre 8 sati, king_julien je napisao:

Gujadin, jel se ti kolega baviš tim uvozom? Ili si samo drugarima činio uslugu?

Mogu da ti nadjem motor,dovezem ocarinim a ostalo je tvoje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: JAKOVO
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650
Pre 10 sati, king_julien je napisao:

Gujadin, jel se ti kolega baviš tim uvozom? Ili si samo drugarima činio uslugu?

Mogu da ti nadjem motor,dovezem ocarinim a ostalo je tvoje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: JAKOVO
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650

Radim na crno u jednom auto sevisu i planiram.da se vencam i ostanem.tamo,ovde budem.par meseci pa tamo oar meseci,ti nadjes.motor na netu ja odem pogledam valja li probam javim ti valja ne valja,ti kazes uzimaj ne uzimaj posaljes kintu dovezem ostavim na carinu i kad jave gotovo odes po motor sve na tvoje ime

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja