Jump to content

Moto Zajednica

na šta potrošiti novac, vreme i malo živaca

Recommended Posts

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5386 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ra$a nesto gledam ovu masku od 999 neznam jesi li je analizirao  posto je ona kad je u prirodnom polozaju daleko ispred a kad je onako malo nagnes onda oni repovi na njoj sto drze vizir dodju prilicno visoko(triput mjeri jednom sjeci)pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

u pravu si, repovi se skraćuju ali sad je stvar u tome što ovaj fabrički rep potpuno menja izgled motora i kada bih sad prepravljao masku to bih radio na slepo, pošto će motor biti sklepan za ovu sezonu odlučio sam da je ostavim ovako kako jeste (osim tih repova) pa kad uradim rep i nabavim ralicu onda ću masku uklapatu u tu celinu, neću da je uklapam u ovakav izgled motora jer mislim da je to sa ovim repom nemoguće.

 

 

 

GROS braco ima pravo, auspuh da uradiš u fazonu kao na njegovoj yamahi, masivniji i podignut ka gore i da te Bog vidi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

nabavio u louis-u, 50e komad, moras da kupis dva jer je jedan za dugo, a drugi sa kratko, ovi farovi nemaju poziciju i dosta su mali. imas vece, oni su 35e komad i imaju poziciju. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

konačno stigle vile za motor (štapovi, donji trougao, heblovi) pa sam to namontirao, stigao je i sat, ali on će sačekati.

 

napravio sam nosač repa.. evo kako je to išlo..

 

yEcrO_sablon1844791yv2.jpg

 

MOjZZ_nosacfaza11882106xa8.jpg

 

wylQB_nosafaza2zs1.jpg

 

wiSKx_nisacfaza34043972po0.jpg

 

 

da bih ga uradio do kraja nedostaje mi lim koji prekriva lonac jer on određuje tačnu poziciju sedišta pa ne mogu da pravim nosače sedišta na slepo. taj lim sam dao farbachu pre samo šest meseci da skine kalup, valjda će ga vratiti uskoro  ;D ;D ;D a ja do tad radim na nosaču maske, farova i sata.

 

 

pozdrav i vidimo se dogodine u ovoj temi... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Lepo je čovek rekao "Na šta potrošiti novac, vreme i malo živaca", sad mi je jasno zašto je samo kod živaca napisao "malo". Samo napred i polako, ne brzaj.  ;D

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Unapred se izwinjawam za off.  :'( samo kratko..

 

Jel mozhe da se dobije spisak ljudi koji se bawe izradom delowa za motore od plastike, koje kalupe imaju i slichno... Koristilo bi swim ljubiteljima SFa! ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Ne sumnjam da ce neukrocena zver biti bolja i lepsa od prethodne, samo napred ;)

 

hahaha saxi druže od one što si ti video teško da može ružnije, zato sam je i slupao. nije mi se svidela. a ni m1losh-ev motor m se nije svideo pa sam i njega. a za kawom mi se srce cepa.  ;D ;D ;D ;D

 

 

hvala ljudi na lepim željama, najkomplikovaniji deo je bio taj nsač repa, savija se u nekoliko pravaca i stvarno nije jednostavno.

 

kad bude novosti obaveštavam vas.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja