Jump to content

Moto Zajednica

U Bugarsku po gace

Recommended Posts

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Medju prvim mestima na listi naj deonica za voznju nalazi se potez od Krusevca do Kragujevca (preko Donje i Gornje Sabante) ali tih fotografija nema (Danijela bila zauzeta drzanjem za rukohvate) a baterija na kameri se ispraznila.

Sve u svemu, bio je ovo fantastican vikend, proveden sa dragim ljudima. Zahvalio bih se svim saputnicima na lepom druzenju i lepoj voznji, odlicnom raspolozenju, odvozanih oko 900 lepih kilometara, nasem domacinu Furious Pandi, a Peri se posebno izvinjavam na maltretiranju po puteljcima koji bas i ne odgovaraju tipu njegovog motora.

 

Sve ostale pozvao bih da 07.04.2012. prisustvuju Otvaranju Moto Sezone 2012. godine ispred Skupstine u Beogradu, kako bismo zajednickim snagama pokazali nasim sugradjanima da postojimo, da pokazemo da smo dovoljno organizovani i dovoljno disciplinovani i odgovorni prema sebi i drugima...da smo obicni ljudi.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/79113-otvaranje-moto-sezone-2012/

 

Veliki pozdrav, vidimo se ispred Skupstine 07.04.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

E, baš vam treba gruuuudvanjeeee 1bljak.gif, kao da niste imali pun k... dovoljno snega ove zime,...

 

Inače, ja sam malo zavistan... 1jok.gif, i kako da kažem.... i tata bi to radio, sine...

 

Ajde, spremajte se za Umag, da objavite još koji putopis! 0cool.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8245 postova

Svaka čast na opisu!Čitajući ovaj putopis,kao da sam i ja bio sa vama ;) ;) ;)

 

E vala, neka smo išli, ako smo tebe naterali da za 2 godine napišeš 10-ti post :lol: - vredelo je. :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Kafe pauza u Surdulici.

Tomo,da ne zavidis i ovom rundonji kako odmara na sred trga!?

 

94913C1D-1DC0-334D-A359-79EB1B990ECD_thumb.jpg

 

6528B04A-2056-8F4A-8A65-11809AE82BF2_thumb.jpg

 

A7423FF0-9EC2-4546-AD39-4A7345EF7E6C_thumb.jpg

 

AED37B20-A59A-8A49-A905-465C4AF7E1AE_thumb.jpg

 

A97CE251-16A1-E645-BA3A-BA29350663EB_thumb.jpg

 

F30B25D5-39E0-AD46-9FD7-8B8118E6F85D_thumb.jpg

 

F241F92A-5315-6340-9B80-AF15C2FE8D4F_thumb.jpg

 

02A5B0CB-D69B-334D-AF39-3DE87341E409_thumb.jpg

 

F4BAD3B0-768E-0B48-A6BA-7FE5605E4507_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 987 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Vec na prvom sastanku u Decembru sam verovao da ce biti dobra ekipa za Garda Jezero.

 

Sada sam se i uverio ! :takoje:

 

Svaka vam cast :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Vec na prvom sastanku u Decembru sam verovao da ce biti dobra ekipa za Garda Jezero.

 

Sada sam se i uverio ! :takoje:

 

Svaka vam cast :)

 

Treniramo...da nam se ne rugaju Nemci 1lol.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Svaka čast na opisu!Čitajući ovaj putopis,kao da sam i ja bio sa vama ;) ;) ;)

 

E vala, neka smo išli, ako smo tebe naterali da za 2 godine napišeš 10-ti post :lol: - vredelo je. :nanana:

 

 

Mogli ste baš i da zovete :moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

alal vam ku.cic za ovu vožnju. ekipa kao iz snova. Daki se razvozao nešto u zadnje vrjeme a Voja raspisao. bravo decki još jednom. Vlasinsko jezero je moja tiha patnja pa još sa te strane iz Bosilegrada pa pored Vlasine Stojkoviceve prema Promaji .......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8245 postova

Za one koji u nekoj prilici žele da ponove ovu (skoro) perfektnu rutu od drugog dana (povratak iz Sofije za Beograd), uz poruku se nalazi priložen track log naše vožnje, u Google Earth formatu.

 

sofia-bgd.png

 

Ruta ima 530km. Na toj dužini nema ni 50km škarta! Pa, izvol'te... :takoje:

 

Ima da se radi po krivinama ceo dan :zdravo:.

Sofia-BGD perfect.kmz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8245 postova

Evo samo delića atmosfere sa otvaranja sezone:

 

 

Ovo je posle defilea, na mestu gde je bio održan koncert.

 

Zaista mnogo motora, bez nervoze i frke. Bravo za braću Bugare!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 635 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Svaka vam čast , mnogo vam je dobro bilo :takoje: Vaše prognoze.... šta mislite, hoćemo li mi bolje otvoriti sezonu? Aj malo izdetaljišite skup, koliko ljudi, motora, kakav je program? :zvizduk:

 

p.s.

 

pošto gaće :stabre:

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Pratim vase putopise i nadam se da ce ih biti jos!1care.gif

 

Svaka cast i pozdrav0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Super Mimi!!! :takoje: Svaka cast braco "Bugari", dostojno ste nas predstavljali :D!!!

Jedva docekah da vidim kako je bilo. Bas mi krivo sto nisam mogao da se pridruzim (poslovne obaveze), da jos malo "vezbamo" za Gardu ;).

 

Pozdrav svima :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Sofija, Bulgaria
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA, Honda ADV 350

Bože... kakvi ste vi ludaci :care::takoje::moto3:

 

Svaka vam čast. Odličan putopis a još bolja ekipa. Sledeći put ću voziti sa vama a neću lečiti glasne žice i temperaturu. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Svaka vam čast , mnogo vam je dobro bilo :takoje: Vaše prognoze.... šta mislite, hoćemo li mi bolje otvoriti sezonu? Aj malo izdetaljišite skup, koliko ljudi, motora, kakav je program? :zvizduk:

 

p.s.

 

pošto gaće :stabre:

Skup je bio dosta posecen,trg oko crkve je bio pun kao i okolne ulice.Tesko je dati neku tacnu procenu oko broja bajkova,po nekoj nasoj proceni bilo je preko hiljaduipo.

Program je bio kratak,bar sto smo mi videli,pozdravni govor organizatora,svestenik je obavio cin blagoslova i osvestanja.

Sve se to desavalo na prikolici od slepera.Ozvucenje vrlo lose.

Posle se krenulo u defile po gradu uz pratnju policije.Vozaci mnogo disciplinovani,nema jurnjave kao kod nas na defileima.Dosta naroda na ulicasma je sve to pozdravljalo.

Posle toga su bile trke ubrzanja.

Nisam video mnogo boja moto klubova osim Nocnih Vukova,mozda par.Njihovu klubsku motoscenu ne poznajem dobro tako da to ne mogu da komentarisem.

Mislim da ni nasa organizacija nece biti nista losija,naprotiv.

Klubovi u MAS-u to rade godinama,mi organizujemo dosta akcija tako da je uspeh zagarantovan.

 

PS

Gace nisu skupe,samo sto su neki kupili iste pa da ne bude ono,"vrati mi moje gace,gace"!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Citam ovaj putopis i jedino sto mi zao sto ne kupih i ja neke carapice i gacice za uspomenu :lol: Sad, kad malo bolje razmislim, nemam pojma sto sam uopste isao :zvizduk: Salim se naravno. Osmeh mi ne silazi sa lica. Prosto neznam sta je bilo bolje. Toliko puno pozitivne energije davno nisam osetio na jednom putovanju. U samom startu bilo mi je cudno zasto mi je tako dobro. Od kad sam ustao u 3:10h ( ja koji se mnoooogo tesko budim) vec mi je bilo lepo. Ustao i spremio se za voznju brzo i lako, kao da je 20 +C i da je 10h i da idem da se provozam po Avali. Takav sam neki osecaj imao. Ni u jednom trenutku nisam osetio nelagodu mraka, hladnoce, auto-puta. I ako bi to sve zajedno moralo da bude grozno. Nekako je taj put do Nisa prosao nevidjeno lako i brzo. Dolazak u Sofiju i masa motora na ulicama i trgu zaista je impresivan. Ostatak je vec opisan. Defile, odlican hotel za male pare, klopa, setnja, jeftino pivo, jeftine carapice - gacice, opet pivo... ONDA ZBUN :zbunjen::stabre: :stabre:

 

Promena vremena, koliko je sati, jel kod nas ili njih, po novom ili starom :gaa:LOOdilo. Smejao sam se kao lud. Kako se razlika od sat vremena pretvori u razliku od 4 sata, to ni Anstajn ne bi razgonetnuo :jee5:

 

U svakom slucaju, opet neko lepo raspolozenje vlada medju svima i omiljeni mi deo, planiranje kuda nazad. Moram da priznam da sam krenuo za Sofiju samo da bi se vratio. Odnosno, znao sam da imamo i previse izbora kuda ici nazad. I to je ono sto mi ce ostati u pamcenju. Povratak i putevi kojima smo se vratili je bio pravi izbor. Voznja, nikad bolja. Uvek se obradujem kao malo dete kad prodjem putevima kojima nisam vozio i jos kada su fantasticni i kad mi voznja prija, pa je i tempo odlican i vozaci ispred i iza mene vise nego pouzdani, sreci nema kraja.

Ne da nemam zamerke, nego sam srecan najvise na svetu. Izvozao sam se ko pravi, uzivao u fenomenalnom drustvu, probao i video nesto novo. SRECA, SRECA, RADOST

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja