Jump to content

Moto Zajednica

Termomont kotao

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Prodajem kotao Termomont TKK 23. U perfektnom stanju, koriscen u sistemu sa mesnim ventilom.

 

http://www.termomont.co.rs/2011/tkk/

 

Ovde imate cenu novog, pa mozemo da se dogovaramo:

http://www.grejanje-expont.rs/index.php?mod=catalog&op=product&product_id=130

 

Uz kotao dajem i regulator promaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2442 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Dzaba! Dzabalesku!

Znam kome treba. Sutra cu da se raspitam da li jos uvek zeli da kupi pa cu javiti. Ako se ne proda,naravno. Pozzz

PS. Koliko je star kotao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Prešao si na pelet ?

 

Nisam jos, ali kupujem kotao koji je dobar za gorionik na pelet.

 

Dzaba! Dzabalesku!

Znam kome treba. Sutra cu da se raspitam da li jos uvek zeli da kupi pa cu javiti. Ako se ne proda,naravno. Pozzz

PS. Koliko je star kotao?

 

Kotao je proizveden 2002-ge, ali nije radio nekoliko godina dok nisam zavrsio neke radove oko kuce. Od pocetka je na mesnom ventilu, nikada nije bilo kondenzacije u njemu.

 

Da pravimo posao, moj curka dve godine, od toliko para bi već mogao da se rastanem.

 

Hajde :)

 

Da dodam, ovo nije idealan kotao, ali za te pare je ok. Ono sto se meni ne dopada kod njega je sto mora da se lozi na 2-3 sata, ako zelite bas toplu kucu. Meni odlazak na posao traje nekih 11 sati (put tamo i ovamo plus radno vreme) i kad dodjem kuci, nije bas toplo. Kazem, ukoliko imate nekog da ga nalozi povremeno, radi odlicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

A ja prosle nedelje kupio tasti za 109.000,00 dinara.Dodjemi da se roknem.Ona moze da lozi i na pola sata,ustvari to bi joj bilo idealno.

Zaista vise nego korektna cena.Sa mesackim ventilom moze koliko hoces da traje.Stvarno mi zao.Eto nek neko usreci sebe ili tastu ya mnogo manje para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1703 postova
  • Lokacija: Paracin

Ne razumem zasto mora da se lozi na dva tri sata sem ako nije preslab za kvadraturu i ostale bitne cinioce? Imam slican Megalov i nemam takva iskustva a ne koristim ugalj vec drva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: Beograd

Mora da se loži jer je takve konstrukcije, nije trajnožareći.

Ja sam imao sličan ABC koji je imao još jednu promaju, i morao sam često da ga ložim zato sam se i čudio kad si rekao da ti ne gasiš kotao uopšte.

 

150 evra vredi sigurno, ja sam moj prodao za 220.

 

 

Koji sad kupuješ? Znam da si rekao da nećeš da ugrađuješ gorionik nego da ćeš kupiti kotao isključivo konstruisan za pelet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nameravao sam da uzmem Pelling kotao, ali je preskup za mene. Zato cu uzeti Bosch solid 2000B kotao koji ima mogucnost dogradnje gorionika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Novi kotao je stigao, tako da je ovaj Termomont spreman za prodaju. Iznet, ociscen i pokriven ceka novog vlasnika koji treba da se pojavi sa 150e. Za te pare dobija kotao 23kw, odlican regulator promaje (kupljen kod Kepe inace) i dimovodnu cev 150mm.

 

0641129246, Dragan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja