Jump to content

Moto Zajednica

farbanje diverzije

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova

Jel moze neko da mi ofarba ovako diverziju? i da mi da ponudu ako moze.... danke...

 

ovako sada izgleda:

 

diverzija.jpg

 

A treba da bude ovakva:

 

race_xj600.jpg

 

Koliko bi to otprilike kostalo i trajalo?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1030 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Mogu ja .

 

Sve da bude od farbe . Sare i slova i sve sto ti padne napamet mogu da odradim . Jedino sto sam iz Sokobanje tako da je malo nezgodno ali sve u svemu moze da se uradi .

 

Meni bi ovde bilo najteze da odradim felne jer bi morao da ih peskarim a to ovde u blizini niko ne radi . Ali ni to nije problem .

 

E da sada sam video verovatno hocs i ram da odradis . To je vec malo zajebana situacija . Sve moze da se odradi ali pitanje je koliko ce to da bude ok . Naravno hoces da odradis motor po svome ukusu . Ali ako bi hteo kasnije da ga prodas ima da te maltretiraju do 100 i nazad sto si ga farbao . Verovatno si pao , lomio ga i slicno . Naravno ja sve slikam sto radim pa se vidi da nije nista lomljeno . Ali mozda nekome nece da bude ofarban po ukusu . Tako da mozda najboje da ga ne diras . Ili ga opet ofarbaj u istu , osvezi ili slicno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

to bi kostalo preko 500 evra demontaza -montaza masine,prednje viljuske ,zadnje viljuske ,tockova , dekli .......kompletnoi rastavljanje i sklapanje plus materijal i peskiranje delova jos nekih 300 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Dobio sam danas ponudu od farbara automobila jednog da ako se ne zurim i ostavim mu motor 20 tak dana 400 eur... kljuc u ruke ....

 

Ps Hvala Draza na ponudi... posalji mi cifru na pp molim te....

 

Inace ne zanima me kasnija prodaja tog motora... a imam ih dva... za njih nista ne moze da se dobije i ne isplati se prodavati.... nek stoje za unuke ako bog da....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1030 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Bolje nadji druze nekog ko je farbao plastike i bar jedan motor uradio . Inace farbam i kola pa znam tj. radim sasvim drugaciju pripremu od auta .

 

Desavaju se razne stvari ko nije farbao plastike . Iskreno za sve to sto hoces da odradis ti je reko sasvim pristojnu cenu . E sada da li ce i pristojno da ispadne to ces sam da vidis . Desavalo se ovde kod nas da profi farbari automobila izbace neki motor koga gledam i smejem se kao da nikada do sada nisu farbali . Iskreno cetkom bi ga bolje ofarbao . Slova prave od nalepnica sto je kod mene uvek samo farba i ni jedna nalepnica . Ali da ne sudim napamet bolje proveri da li su nesto farbali i pogledaj sta je farbano . Zagledaj malo dublje farbu jer se desava neiskusnima da vremenom upadne garba u risove ( zbog plastike ) ili slicno .

Ja licno to ne bi mogo nikako ispod 500 evra jer treba i masina i sve da se skine i pocne malte ne od pocetka .

 

I Andjelo ti je lepo reko koliko bi to realno kostalo .

 

Pozdrav i sve najbolje sta god odlucis .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750R

I ne stoje mu bas te R1 wannabe boje :neznam: Jednostavno nije mi za taj motor.

 

Lupas gluposti :lud: to uopste nisu R1 boje, jos na fz750 su bile te boje pa i ranije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

zivo me zanima koji to majstor je prihvatio za 400e da rasturi sve , ofarba ram, felne , masinu i plastike i sve ponovo sklopi. Prvo ti vidi sa njim da li je ikad rasturao motor i kad rasturi hoce on to znati i da sklopi?! A i ralicu treba da nabavis da bi ispratio linije repa, u suprotnom sara na repu nema smisla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750R

Da bile su ali ne bas ovako a i ovo nije fz750 nego diverzija :lud: jel bilo i diverzija u ovoj boji?

 

Sta ti znas sta su yamaha boje :lol: jos vozis gpz to ni nije motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750R

@nikola1ns: komsija, dobra je anniversary boja samo napred, razmisli o laguna seca semi takodje posto je koliko toliko kasnije laksa za odrzavanje (nije ceo bike beo) :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja