Jump to content

Moto Zajednica

Jos jedan MZ stao na tockove!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Ogar
  • Motocikl: Yamaha XV 500 SE

post-22265-0-92406600-1329848108_thumb.jpgpost-22265-0-58592100-1329848055_thumb.jpgBio je raskupusan,bacen iza garaze,ali dobra volja i nesto kesa mogu svasta :D

Jeste da imam 3 ispravna motora za vozanje(MZ 251,JAWA i TOMOS A5),.i to je mnogo,a ovog mi bilo zao da kisne napolju i da se razvuku delovi,pa rek'o ajde da ga spasem propasti.Kao sto se vidi na slici,ima jos posla na njemu,ali nisam mogao da se strpim da ga zavrsim.morao sam da se provozam,prvi put ove godine :moto3:post-22265-0-00594500-1329847984_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

I ja jednog takvog vec duze vreme ozivljavam . Ali sam previse usao u sitnice pa to traje li traaajeee !

Nadam se da nece pasti jednoga dana uruke nekome ko ce ga opet vratiti u lose stanje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Ogar
  • Motocikl: Yamaha XV 500 SE

uf, da imam para i malo vise vremena,napravio bih cudo od njega,ali,svaki nov deo kosta,uradio sam ga spram svojih mogucnosti.Ovo mi je bila razonoda tokom zime,da sedim ceo dan kraj TV-a,izludeo bih,zato ja zalozim vatru u radionici,malo muzike,vina i neki motor naguram unutra i eto meni veselja :D.Jos koji dan posla oko njega i onda samo udri po gasu :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja