Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Motocikl: Yamaha Majesty DX 250

Zdravo drugari, imam jedno pitanje... Treba da kupim varijator i kais za moju mazeskinju, pa me zanima da li su agregati potpuno isti i na 98' godinu i na 01'? Posto mi prodavac kaze da ima varijator od 2000-2003 godista, ali ne zna da li pase na ovaj stariji model. Znaci da li moze? I jesu li dimenzije kaisa 23x11.4x871? Hvala unapred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd Zemun
  • Motocikl: Malaguti Madison s250

Narode hvala na odgovorima, sagledacu sve kad ga otvorim pa cu videti sta mi je ciniti...... Jos jednom hvala....

 

Koji nasi clanovi narucuju proizvode sa eBay-a, jel zna neko?

 

Mozes da naruci preko Milosa,decko je iz Batajnice evo ti njegov broj 0616270678.Ja sam narucivao neke stvari,ali mozes i delove sta oces, sa nemackog ti je najeftinije da narucujes, tj cena usluge.Ceka se oko 15 tak dana da ti stigne.imas negde na forumu bas njegov post. mislim da mu je naslov narucivanje preko ebay-a.

Ja znam za tu varijantu ako ti nesto znaci.Inace hteo sam da pravim sam svoj nalog na ebay-u jer su sad dozvolili da kupujes preko pay pala i kod nas.samo ti treba devizni racun. neznam koliko je isplatljivo,zbog carine i poreza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha majesty 250

Hvala za odgovor. Jos nisam uspeo da nadjem za moju majesty 250 cak ni na netu zamenu za poklopac varijatora. Neverovatnooooooooooo. Ako neko ko procita ima neku ideju, neka je slobodno iznese.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Motocikl: Yamaha Majesty DX 250

Meni danas stiglo sve novo, i za sad se dobro ponasa. A sto se tice poklopca, ja nisam nigde nasao, kad sam trazio, znaci jedno ceo nov, ako ne uspes da resis tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: Yamaha Majesty

postovanje bajkeri :D

imam yamahu majesty 250cc 2004 godina. Jel me moze neko posavetovati kako da ugasim lapicu od ulja na kontrolnoj tabli, ima dugme za oill reset ali koliko got ga pritiskao ne reaguje. Uz to da dodam ima ulja u motoru, koliko je i propisano, ulje zamenjeno pre 2000 km :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

postovanje bajkeri :D

imam yamahu majesty 250cc 2004 godina. Jel me moze neko posavetovati kako da ugasim lapicu od ulja na kontrolnoj tabli, ima dugme za oill reset ali koliko got ga pritiskao ne reaguje. Uz to da dodam ima ulja u motoru, koliko je i propisano, ulje zamenjeno pre 2000 km :D

 

Probaj da okrenes kljuc udesno, tj da das kontakt pa stisnes reset. naravno da ti nije na nozici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Pozdrav svim bajkerima da li neko zna dobrog majstora za motore iz okoline indjije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

A probaj prvo da drzis reset pa da das kontakt dok se ne ugasi lampica, tako je barem kod mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Da li zna neko nekog dobrog majstora za motore iz okoline indjije?ili sire Pozdrav svim clanovima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

probao, nece :zbunjen:

 

meni se to isto desilo, otvarao sam celu tablu i na kraju se dugme pomerilo...tako sam resio...

inace ta lampica nema veze sa kolicinom ulja u motoru, ona samo opominje kad bi po resetu trebalo da se menja ulje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8946 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

da li neko zna gde moze da se nabavi zadnji kocioni disk za majesty 250, moze i polovan?

 

Moto-klinika, V.M.Lug

064/425-2-015 Micko

...zovi, pitaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Samo da podelim iskustvo sa sabracom majestyovcima. Juce sam kupio obe gume. Radi se o Dunlop runscoot 207 i za sada sam zadovoljan, naravno recicu vise dok ih budem lepo istestirao (sto ce bojim se biti dogodine), uradio sam dodatak za vizir kod Ivana i super je uradio (kao i uvek). Ostaje mi jos centralni stender da nadjem i zavarim i za ovu sezonu dosta. Ostalo dogodine. Na zalost jos nisam nasao nekog korektnog majstora (da nije derac i da dobro radi) ako neko ima dajte predloge. Pozdrav svima.

 

ako nisi nasao, imam odlicnog majstora, jeftinog i postenog... :) a i blizu je brda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

da li neko zna gde moze da se nabavi zadnji kocioni disk za majesty 250, moze i polovan?

 

Moto-klinika, V.M.Lug

064/425-2-015 Micko

...zovi, pitaj

 

nema, bio sam, zvao, sta sve nisam radio i nisan basao, malo me nervira sto su neljubazni i kao da im nije u interesu da nesto prodaju,...

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8946 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Kod njega je uvek ludnica, moras skinuti , odneti i biti dosadan...skoro da sam siguran da imaju, samo mrzi ih da potraze 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis, 582 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250DX, Burgman 650 EXE

Ima decko kompletnog majestija na putu od ustanicke ka micku kuda idu autobusi, nemam kontakt I ne znam kako se zove ali ako ti nesto znaci mozemo se naci negde pa da ti pokazem gde je, ili ako neki clan zna o kome pricam neka ostavi kontakt...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8946 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ima decko kompletnog majestija na putu od ustanicke ka micku kuda idu autobusi, nemam kontakt I ne znam kako se zove ali ako ti nesto znaci mozemo se naci negde pa da ti pokazem gde je, ili ako neki clan zna o kome pricam neka ostavi kontakt...

 

Zove se Srdjan

nalazi se u M.M.Lugu ( od Ustanicke ka SD sa desne strane, ulaz odmah pored perionice ) a evo ga i br. 065/812-0-822 i malo je jaci sa cenama.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Ima decko kompletnog majestija na putu od ustanicke ka micku kuda idu autobusi, nemam kontakt I ne znam kako se zove ali ako ti nesto znaci mozemo se naci negde pa da ti pokazem gde je, ili ako neki clan zna o kome pricam neka ostavi kontakt...

 

hvala, nasao sam nekog lika iz kanjize, 30e je cena, ali kaze da je u odlicnom stanju, ne znam dal je to mnogo?

u svakom slucaju tesko ga je naci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

 

hvala, nasao sam nekog lika iz kanjize, 30e je cena, ali kaze da je u odlicnom stanju, ne znam dal je to mnogo?

u svakom slucaju tesko ga je naci...

Mislim da je to mnogo,probaj u Kompp Co mislim da imaju i da mu je cena malo manja, jeste RMS al novo je novo 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha majesty 250

Ocu da probam daj neki kontakt.....

 

 

 

 

 

 

Samo da podelim iskustvo sa sabracom majestyovcima. Juce sam kupio obe gume. Radi se o Dunlop runscoot 207 i za sada sam zadovoljan, naravno recicu vise dok ih budem lepo istestirao (sto ce bojim se biti dogodine), uradio sam dodatak za vizir kod Ivana i super je uradio (kao i uvek). Ostaje mi jos centralni stender da nadjem i zavarim i za ovu sezonu dosta. Ostalo dogodine. Na zalost jos nisam nasao nekog korektnog majstora (da nije derac i da dobro radi) ako neko ima dajte predloge. Pozdrav svima.

 

ako nisi nasao, imam odlicnog majstora, jeftinog i postenog... :) a i blizu je brda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha majesty 250

Brate evo linka:

 

http://www.ebay.com/itm/2076-DISCO-FRENO-POSTERIORE-ANTERIORE-PASTIGLIE-YAMAHA-MAJESTY-250-DAL-2000-/310632392704?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item4853222800

 

 

 

 

pitaj clana eBay on moze da ti poruci mislim da je korektan. Ako ti treba samo zadnji mozemo da se nesto dogovorimo, ja cu onda uzeti prednji, iako sam to planirao za sledecu sezonu....

 

Pozdrav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ima decko kompletnog majestija na putu od ustanicke ka micku kuda idu autobusi, nemam kontakt I ne znam kako se zove ali ako ti nesto znaci mozemo se naci negde pa da ti pokazem gde je, ili ako neki clan zna o kome pricam neka ostavi kontakt...

 

hvala, nasao sam nekog lika iz kanjize, 30e je cena, ali kaze da je u odlicnom stanju, ne znam dal je to mnogo?

u svakom slucaju tesko ga je naci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja