Jump to content

Moto Zajednica

.i.i.i.i.i.i..ii.i..i.i.i.i.i

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

zainteresovani 0601718584 posaljite sms sa ponudom pa vas ja zovem. :takoje:

 

Ajmo ljud ako niko nije zainteresovan bar neki komentar :zdravo:

 

Bez uvrede, mislim da je cena visoka za kineza 5 god starog sa obzirom na cene novih, a i sa obzirom na cene recimo polovnog pravog aeroxa, kad si vec zeleo komentar :)

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Prva registracija 2008, vozen 3 cele sezone.

 

Imam ja svoju racunice cena nije previsoka kad kupujes dobar motor nisi upucen koliko je nov i koliko je ulozeno

 

Edukuj se malo pa onda pricaj

 

 

 

Jos nesto polovan aerox 2007god. 1400-1500 i vise u dobrom stanju.

 

 

 

 

 

I jos jednom motor nije kinez.

 

Ali u svakom slucaju hvala na komentaru :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Hvala nadam se da su ti sada stvari malo jasnije.

 

Kad sam ga kupio mogo sam za te pare da kupim 2 kineza

 

Ja ne kazem da treba da bude cena kao aeroxsu koje su dvostruko ili trostruko skuplje a masina je indenticna :aha:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

gOSPODINE MASINA JE BITNA

 

LJUDI AKO VAM NESTO NIJE JASNO IDITE KOD LEKARA PO DIAGNOZU

 

Konkretno moj motor je proizveden u Austriji.

 

Ko nije zaintresovan ne mora da postavlja glupa pitanja koja ni on sam ne zna sto je postavio

 

 

 

 

Hvala

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

Ajmo ljud ako niko nije zainteresovan bar neki komentar :zdravo:

Prvo trazis da ljudi komentarisu (cak i da ne trezis, oglasio si se na forumu koji i jeste za komentarisanje), dobijes kulturan komentar/misljenje i odmah dizes tenziju u smislu:

 

Edukuj se malo pa onda pricaj

Moze to i malo lepse da se kaze, "edukuj se pa onda pricaj" je ipak malo grubo po mom misljenju, nakon toga, za apsolutno neuvredljive komentare drugih clanova ti saljes kod doktora (to je vec napad na licnost - drugi su komentarisali iskljucivo predmet oglasa, a ne tvoju licnost)

 

LJUDI AKO VAM NESTO NIJE JASNO IDITE KOD LEKARA PO DIAGNOZU

 

 

Ti si ipak domacin ove teme, a u krajnjoj liniji i prodavac koji bi po mom misljenju morao biti kulturniji. Razmisli. Ne bih ja sve o0vo ni pisao, nego me ova mecava okovala za kompjuter pa se eto zanimam na omiljenom forumu.

 

Opet kazem, srecno sa prodajom i sve najbolje ti zelim! 0takoje.gif

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 336 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Evo na primer ja sam zainteresovan.Posto sam imao novog CPI kojeg sam kupio zeni vidim da je potpuno isto sve kao i na njemu.A to da nije Kinez u pravu si.Sa Tajvana je. n ikakve to veze nema sa Aeroxom i nemoj da se ljutis zbog takvih komentara.Ipak si oglas stavio na forum gde su komentari uobicajeni.Sa Austrijom nema nikakve veze jedino sto prodavci kad ga prodaju palamude i spominju imena Austrijskih firmi koje su odavno prodate Kinezima Koreancima Tajvancima i ostalim sa istoka i nemaju nikakve veze sa Austrijom.Nemoj da se ljutis samo se malo vise edukuj.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ma znam ja zasto sam pitao,,

no dobro,

nov u salonu je 69.000dinara,da da dinara...doduse sad se taj isti model pravi pod drugim imenom..

i nema veze sa aprilijom...ama bas nikakve sem sto su i jedno i drugo scuteri...

i imaju 2 tocka doduse,ram agregat volan,sediste,,pa dobro,imaju neke zajednicke stvari...:takoje:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Inspiracija
  • Motocikl: Radi Pali Ide

I ja bih se ukljucio u razgovor ali mi nije overena zdravstvena knjizica,a nisam ni lekara izabrao. <_<

 

U svakom slucaju srecno sa prodajom. :takoje:

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

I ja bih se ukljucio u razgovor ali mi nije overena zdravstvena knjizica,a nisam ni lekara izabrao. <_<

 

 

 

 

:lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

sto se cene tice imam racun na 1200e

 

a to pod novim imenom zaboravi

 

U svakom slucaju hvala na komentarima svima neki su u pravu neki delimicno,a neki stvarno lupaju kao baron_021

 

 

 

 

miljanafrika-ima veze sa aeroxsom nisam valjda slucajno stavljao sve njegovedelove procitajte malo i izvinite na grubljem nastupu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

Ja se sve vreme trudim da civilizovano razgovaram sa tobom, a nakraju je ispalo da lupam, navedi mi JEDNU stvar koju sam lupio i ja cu ti "pruziti ruku" i reci da si u pravu. 1jok.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

To je KINESKA kopija minareli masine(tu masinu nosi yamaha aerox),ali je to veoma losa KOPIJA,i po perfomansama i kvalitetu je daleeeeeeko iza yamahe,ali zbog toga neki delovi i odgovaraju(ali ne svi,kinezi obicno trpaju sta imaju unutra,pa u dva ista modela ubace razlicite radilice itd,na skuteri.org i svet-skutera ima koliko hoces tih masina,i kod svih kineskih 2T skutera su iste masine,ljudi su rasturali,tunirali,prepravljali,tako da znam sta pricam,a i ja sam radio generalnu kod jednog).

 

Srecno sa prodajom,ali i ja mislim da je ovo nerealna cena...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

jos nesto cena mu se prepolovila u odnosu na kupovinu a motor je perfektan i tako i ide i pali i radi tako da ako ne moze za ovu sicu da se proda ni nemora ostaje u garazi za voznju po gradu i da se idalje mazi i pazi ko i do sada-ne gori mi pod nogama kupujem drugi svejedno a ako ga neko kupi usrecice se sigurno i nece ga boleti glava oko popravki :moto3::moto3::moto3::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Inspiracija
  • Motocikl: Radi Pali Ide

sto se cene tice imam racun na 1200e

 

a to pod novim imenom zaboravi

 

U svakom slucaju hvala na komentarima svima neki su u pravu neki delimicno,a neki stvarno lupaju kao baron_021

 

 

 

 

miljanafrika-ima veze sa aeroxsom nisam valjda slucajno stavljao sve njegovedelove procitajte malo i izvinite na grubljem nastupu

 

 

Postovani Kolega Veljkobajker-u

 

Molim vas da procitate moje pitanje i odgovorite mi ili ga uvazite uzevsi u obzir da mi nije overena zdravstvena knjizica i da nisam izabrao svog lekara .

 

Predlazem vam da postavite sliku racuna (ako niste u mogucnosti da ga skenirate ) i razuverite Kolege u njihovoj zabludi da je vas skuter Kineske proizvodnje i imacete puno pravo za osvetu nad njima jer imate krunski dokaz o poreklu Skutera i samoj zemlji proizvodnje,jer papir ne laze,na racunu sve lepo pise. :takoje:

 

Mislim da je to najbolje resenje da odbranite svoje tvrdnje u vezi porekla skutera u ostalom ne kaze se dzabe uzmi racun i Bog cuva Srbe.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

Sad vec ja moram malo da "raspalim" 1oda.gif, ma koga je briga koliko je placen 2007. godine, ja sam rekao sa obzirom na cene takvih novih, jel opet moram da ponovim tvoj racun na 1200e nema razloga nikog da zanima, potencijalni kupac ce da sagleda cinjenice za koliko para moze nov SADA da istera iz radnje i za koliko para SADA od tebe da kupi polovan, razumes? 0namigivanje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja