Jump to content

Moto Zajednica

cagiva w12 350 95god.

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: loznica
  • Motocikl: cagiva w12 350

skoro sam kupio ovog talijana ali vidim da je redak. u srbiji ih izgleda nema kao prstiju na jednoj ruci!:) pa molim neke poznavaoce ovog modela da mi nesto kazu,savetuju ili pomognu da nadjem delova za njega! bio bih zahvalan

post-16158-0-27304400-1328426525_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Pa red je da se prvo predstavis a pitanja dolaze kasnije, imaj malo strpljenja. Dobro dosao u nasu zajednicu!!! 2dobrodosli2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1217 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Mali Panteru predstavljanje znaci, da nam kazes kako se zoves, dali slusas mamu i tatu, odakle nam se javljas, sta vozis. Dobro dosao , ovo cemo naknadno.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: loznica
  • Motocikl: cagiva w12 350

slusaj prijatelju los vam je odnos prema kako vi kazete novim clanovima, a na kraju od tebe i ne trazim nikaku pomoc! i ne verujem da si ti izmislio mororcikl. pa bas od tebe i tvoje zjebane ekipe,koja ceka koga ce podjebavati ovde na forumu! ..za vas skljoc!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

@pink panter

 

На овом форуму постоје и нека правила која се морају поштовати, поготову тачака 1)

 

Много си оштро кренуо за неког ко тражи помоћ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: loznica
  • Motocikl: cagiva w12 350

ja na nikoga nisam ,,krenuo,, pravila sam procitao a i tebi kazem da ponovo procitas! npr.pravilo 7 sa svim tackama!!0zbunjen.gif i procitaj prepisku kako sam docekan na forum!!1jok.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

skoro sam kupio ovog talijana ali vidim da je redak. u srbiji ih izgleda nema kao prstiju na jednoj ruci!:) pa molim neke poznavaoce ovog modela da mi nesto kazu,savetuju ili pomognu da nadjem delova za njega! bio bih zahvalan

 

Savetovao bih ti da procitas tacku br. 1 u pravilima.

 

Pogledaj samo sta si ti u temi "Predstavljanje" napisao... Ovo je za temu "motori" ili slicno...

 

Ako ne znas kako se predstaviti a ti procitaj sta su drugi napisali pa smisli nesto za sebe. Nije mi cilj, daleko bilo, da ti solim pamet ali kad ti neko skrene paznju na gresku ti se ljutis...

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Poslusao sam te i pogledao kako si docekan na forum. Svakako domacinski i bez teskih reci.

Pa red je da se prvo predstavis a pitanja dolaze kasnije, imaj malo strpljenja. Dobro dosao u nasu zajednicu!!! 2dobrodosli2.gif

 

Mali Panteru predstavljanje znaci, da nam kazes kako se zoves, dali slusas mamu i tatu, odakle nam se javljas, sta vozis. Dobro dosao , ovo cemo naknadno.:zdravo:

Pozdrav i dobrodosao dok se ne predstavis mi cemo ti pozeleti dobrodoslicu unapred :zdravo:

A kako si ti odgovorio na dobrodoslicu i lepe zelje:

jesam nov, neznam sta znaci prestavljanje!! vozio sam motore f650 i kle 500! sad trazim neke informacije! :)

kao da ti je neko ovde nesto duzan...?

slusaj prijatelju los vam je odnos prema kako vi kazete novim clanovima, a na kraju od tebe i ne trazim nikaku pomoc! i ne verujem da si ti izmislio mororcikl. pa bas od tebe i tvoje zjebane ekipe,koja ceka koga ce podjebavati ovde na forumu! ..za vas skljoc!

Ovo zadnje je za javnu opomenu a ne za pomoc. Ponovo procitaj moj predhodni post pa razmisli da li si u pravu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja