Jump to content

Moto Zajednica

POMAGAJTE, KOJI CHOPER DA KUPIM?!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Obzirom da skuter imaš tek od juna meseca nemoj da ti pada na pamet da kupuješ motor jači od 125-250ccm.Možda je i to mnogo u odnosu na tvoje veoma kratko iskustvo na dvotočkašu.

Znam ljude koji godinama voze 250-ice i ne žale se, njima idu na skupove, pa čak i na more, naravno zavisi i od toga šta ko očekuje.

Što se tiče kineza, korejanaca ili japanaca tu sam uvek pre za japanca i deset godina starog nego za njihove nove jeftine imitacije.Kažu da se nisu loše pokazali, a tek su koju godinu prisutni kod nas, tako da mislim da još uvek nisu dovoljno provereni.Na kraju krajeva kod bilo kog chopera od 250ccm, pa i kineza, mašina se neće loše pokazati, jer takvi motori se voze manje agresivno i nisu izloženi velikim opterećenjima, kao recimo R-ovi iste kubikaže.Međutim, kod njih nedostaje kvalitet završne obrade i materijala, a i kod kasnije prodaje imaš veći gubitak u vrednosti, dok je  kod polovnog japanca starog pet i više godina cena već opala i možeš imati zanemarljiv gubitak.

Pogledaj po sajtovima cene polovnih motora,ima veoma pristojnih, pa uporedi.Moj favorit je Yamaha Virago, ali nikako preko 250ccm.

 

P.S. Pozdravi tatu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 87 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Indjija

brate najbolje bi ti bilo da nekako jos nabavis nekih 500 evrica i da uzmes hyasung agiliti(neznam kako se pise) motor neodoljivo podseca na harly-davidson v-rod... sav je niklovan... prelep je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Hrvatska

Blizu si, ali nije  hyasung agiliti, nego Hyosung Aquila (Orao na talijanskom, točnije rečeno žensko od orla - orlica)

 

Isplati se pogledati kako je fino dotjerana i sređena ova Aquila, uz male dorade - nešto veće dizne u karbu i otvoreniji ispuh:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3T276At4Qcc

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja