Jump to content

Moto Zajednica

kada se uzima motor? ? ?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

mnogi moji prijatelji su mi dali glavobolja na pitanje ,kad je bolje uzeti motor...

na pocetku ili kraju sezone?

sve ima svojih prednosti... ali cuo sam da cena pada na kraju sezone... ja licno bih voleo motor sto pre... kriziram vec 4 meseca...

i jos nesto... da li je kasno za polaganje A krajem oktobra?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

mnogi moji prijatelji su mi dali glavobolja na pitanje ,kad je bolje uzeti motor...

na pocetku ili kraju sezone?

sve ima svojih prednosti... ali cuo sam da cena pada na kraju sezone... ja licno bih voleo motor sto pre... kriziram vec 4 meseca...

i jos nesto... da li je kasno za polaganje A krajem oktobra?

 

 

Nikad nije dovoljno kasno  ;D , sto se polaganja tice bitno je da nema snega na putu tj. i ako je padao da je ociscen i da se jasno vide oznake na putu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

mnogi moji prijatelji su mi dali glavobolja na pitanje ,kad je bolje uzeti motor...

na pocetku ili kraju sezone?

sve ima svojih prednosti... ali cuo sam da cena pada na kraju sezone... ja licno bih voleo motor sto pre... kriziram vec 4 meseca...

i jos nesto... da li je kasno za polaganje A krajem oktobra?

 

Ja kriziram vec 2 godine!!! :o Mislim da je najbolje zimi, malo padnu cene, a i ponuda bude malo veca. I ja planiram da pazarim nesto za koji mesec! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

na zimu prosle godine su cene bile i vise od 30% jeftinije... ma pogledaj vec sada padaju opasno ( automobilima rastu naravno ) isti bajk koji si mogo da kupis za 2700 evra sad uz lepo cenjkanje i cekanje mozes uzeti za 2500 cak i 2200 a zimus mozda i jos jeftinije + izadje mu registracija... jos cekas nekog kome je hitno jer je najebo pa mu trebaju pare i BINGO kupis motor. Ja bar cekam tako da upadne nesto a pare cuvas i cekas uvek ce biti nekog kome su pare potrebnije nego tebi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

Ja kako vidim ti se bavis kupovinom motora vec 3 meseca :) Bolje se bavi skupljanjem para, a kad ih skupis motor kupis za cas

Pare nisu problem, para nema! :D Skupljene su pare, sad malo visim na netu, sakupljam savete i sugestije iskusnijih i trazim odgovarajucu masinu za mene ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

Ja kako vidim ti se bavis kupovinom motora vec 3 meseca :) Bolje se bavi skupljanjem para, a kad ih skupis motor kupis za cas

SKUPIO SAM PARE... KUPUJEM SADA...ALI...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ma kupuj odmah. Jebeš početke i krajeve sezona, nek je zimi prakiran ali u mom dvorištu. KLR-a sam vozio na -4, samo da bi osetio točkove. Pravo vreme je uvek! Najlepše je kada imaš motor.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Jel obicaj da i novim motorima padaju cene u toku zime ili samo polovnim?

Da,ali u drugom smislu. Svaka ozbiljnija fabrika za svaku novu sezonu izbacuje ili nove modele ili postojece u drugoj paleti boja,tako da..vec negde od septembra mozze da se dobije znachajan popust za "ovogodishnje" modele kao i na prolece za modele koji su ostali iz prethodne godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2687 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

mnogi moji prijatelji su mi dali glavobolja na pitanje ,kad je bolje uzeti motor...

na pocetku ili kraju sezone?

sve ima svojih prednosti... ali cuo sam da cena pada na kraju sezone... ja licno bih voleo motor sto pre... kriziram vec 4 meseca...

i jos nesto... da li je kasno za polaganje A krajem oktobra?

 

 

A jel ti to nas kvacilas ili si mlad ?

Svakako se svi prima(ju)mo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Zimi, jer ce ti na prolece biti frka, neko ce te uceniti i uvaliti nesto za mnooogo para, jer ce videti da si se primio ko` dete na zvecku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja