Jump to content

Moto Zajednica

Mužjak NKD

Recommended Posts

  • Levo smetalo, 21 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: F4i

Mužjak kratkodlakog nemca, star 5 godina, profi obučen za lov, ocenjen u radu (odličan). Marka, aport sa suvog, iz vode, etc...

Matori ga prodaje zbog prelaska na držanje druge lovne rase pasa . Pa ako ima zainteresovanih kolega lovaca ---> 065 541 09 49 ...pp, sms, poziv, mail, kako god vam odgovara, u glavnom prodaja je HITNA

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

...prodaje zbog "prelaska na druge rase" 1lud.gif

Životinje nisu roba, nego prijatelji za ceo život.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Levo smetalo, 21 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: F4i

...prodaje zbog "prelaska na druge rase" 1lud.gif

Životinje nisu roba, nego prijatelji za ceo život.

Ovo je oglas, ne tema za raspravu.

Parole iz datog komentara plasirajte u Kinu, mislim da su oni toga manje svesni.

:zdravo: :zdravo: :zdravo:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Inspiracija
  • Motocikl: Radi Pali Ide

...prodaje zbog "prelaska na druge rase" 1lud.gif

Životinje nisu roba, nego prijatelji za ceo život.

 

 

 

U podpunosti te razumem i delim tvoje misljenje ali u ovom slucaju se radi o namenskom psu ( lovnom ) i Kole nista lose nije napisao u oglasu i nadam se da ce marker oticici u prave ruke nekog strastvenog lovca koji ce raditi sa njim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

...prodaje zbog "prelaska na druge rase" 1lud.gif

Životinje nisu roba, nego prijatelji za ceo život.

Ovo je oglas, ne tema za raspravu.

Parole iz datog komentara plasirajte u Kinu, mislim da su oni toga manje svesni.

:zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

Da li roba koju prodajes, da ne kazem pas ili zivotinja ili kolega zemljanin, trenirana izgladnjivanjem ili batinom? Molim te da mi objasnis malo koliko je efikasno obucen pas i sta je korisceno za kaznu, cisto da znam da ne moram ispocetka s njim....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Levo smetalo, 21 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: F4i

Pas je obučavan od strane odgajivača od kojeg je i kupljen. Izgladnjivan nije bio NIKAD, kad bi zaslužio (čitaj maznuo koku domaću) dobio bi eventualno ćušku. O efikasnosti obuke može da posvedoči njegov rad na terenu, u šta se svako može lično uveriti :). Sa svakim psom koji je promenio vlasnika se mora 'iz početka' :neznam:

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

...prodaje zbog "prelaska na druge rase" 1lud.gif

Životinje nisu roba, nego prijatelji za ceo život.

Ovo je oglas, ne tema za raspravu.

Parole iz datog komentara plasirajte u Kinu, mislim da su oni toga manje svesni.

:zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

Da li roba koju prodajes, da ne kazem pas ili zivotinja ili kolega zemljanin, trenirana izgladnjivanjem ili batinom? Molim te da mi objasnis malo koliko je efikasno obucen pas i sta je korisceno za kaznu, cisto da znam da ne moram ispocetka s njim....

Dobro bre imenjace,ne volis lovce,al to ne znaci da moras da im ofujes oglas.I to radis tako jadno da je stvarno sramota >:(

Nije kolega bajker/lovac napisao zbog prelaska na druge rase,nego je jasno napisano" prelaska na držanje druge lovne rase pasa".

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

Brki, ako neko offuje to si ti i sad i ja sa tobom. Covek je postavio konkretno pitanje, pas koji je treniran sa motkom ce imati psihicke posledice, a to nije ni malo naivno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Inspiracija
  • Motocikl: Radi Pali Ide

Greh je zivotinju od koje koristi nema hraniti i biljku koja ne radja saditi.Imam psa za kucnog ljubimca ali nikada nisam hranio lutalice niti cu ih hraniti cak sta vise dok setam psa i ako pokusaju da mu pridju isutiram ih jer prenose razne bolesi,a i narav im ne poznajem ( zivotinja je to ) ako mi ne prilaze i ne diram ih.Gledam svoja posla skupljam izmet svog psa koji uredno bacim u kantu ne dozvoljavam mu da prilazi drugim ljudima osim ako oni njemu prvi ne pridju ( odkud znam mozda se neko plasi ima raznih ) .

Zalazem se za humano ubijanje svih pasa lutalica koji ugrozavaju coveka i njegovu zivotnu sredinu u gradu kao i za uvodjenje komunalnih kazni ili besplatno lecenje za sve LJUBITELJE lutalica koji ih hrane i prave kucice po parkovima u kojima decica ne mogu da se igraju od istih i u kojima su minska polja od govana koja seru od hrane humanih ljudi koji se time ponose,a kuci biju zene i maltretiraju decu i kenja mi se od te humane humanosti humanitaraca koji su bas humani,i rezultat te nadljudske humanosti su govna po celom gradu od kojih ne moze da se hoda normalno,a moze da bude i fatalno za svakog motociklistu.

 

Kolega Kole zamolio bih te da se ne pravdas kako si i zasto obucavao psa,ko je normalan shvatice ko je zabrazdio nece jer velika je ljubav izmedju ljudi da bi se prenosila na zivotinje.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Evo ja se zalazem na humano ubijanjde svakog ko ne ceni zivot,pa makar i psa lutalice,koji su po pravilu dobrodusniji od ljudi,od kolege iz prethodnog posta sigurno....

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

jel ste zavrsili drugari??? dakle Kole koja je cena da znam reci jednom coveku sto drzi takve pse mozda mu treba???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Inspiracija
  • Motocikl: Radi Pali Ide

Ovaj post se ne odnosi na predhodna dva posta kolege mohikanca da ne dodje do zabune.

 

 

 

Zivot u selu se dosta razlikuje od zivota u gradu,a kroz evoluciju covecanstva izgleda da neki individualno plove i malko tu nesto ne stima u Beograd se sjatilo sve sa konca i konopca i svako je primenio obicaje iz svog sela,a gradske i urbane manire , pravila ponasanja u startu odbacio i eliminisao ,tako da sad imamo dosta humanih i dobrih ljudi koji ne zele da imaju svog psa u vlasnistvu koji je slozicete se obaveza i bogami kosta nego ce radije ne obavezno da baca ostatke svoje hrane koja mozda i nije dobra za psa ali nema veze on nema nikakvu obavezu prema tim psima,a voli ih. To mi nikako nije jasno ali dobro valjda to tako funkcionise kada zelis sam sebe da ubedis da si human.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Levo smetalo, 21 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: F4i

Pozdravljam sve komentare, dobronamerne i one manje dobronamerne. Svi su poslužili svrsi, ako ne edukovanju, onda barem iskazivanju ličnog stava pojedinca. Tema držanja pasa u Srbiji je jako delikatna i sa vrlo sličnim a opet podeljenim mišljenjima. Sistem tako funkcioniše da ga se uopšte niko ni ne pridržava. No, s obzirom da je ovo oglas predlažem administratoru da sve već dosadašnje postove koji nemaju veze s oglasom i prodajom obriše i pokrene novu opštu temu u kojoj bi se mogla nastaviti već pokrenuta rasprava.

Još jednom pozdrav svima, i hvala.

P.S.

Tindir, imaš pp

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

To mi nikako nije jasno ali dobro valjda to tako funkcionise kada zelis sam sebe da ubedis da si human.

 

aplausos.gif

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

...prodaje zbog "prelaska na druge rase" 1lud.gif

Životinje nisu roba, nego prijatelji za ceo život.

Ovo je oglas, ne tema za raspravu.

Parole iz datog komentara plasirajte u Kinu, mislim da su oni toga manje svesni.

:zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

Da li roba koju prodajes, da ne kazem pas ili zivotinja ili kolega zemljanin, trenirana izgladnjivanjem ili batinom? Molim te da mi objasnis malo koliko je efikasno obucen pas i sta je korisceno za kaznu, cisto da znam da ne moram ispocetka s njim....

Dobro bre imenjace,ne volis lovce,al to ne znaci da moras da im ofujes oglas.I to radis tako jadno da je stvarno sramota >:(

Nije kolega bajker/lovac napisao zbog prelaska na druge rase,nego je jasno napisano" prelaska na držanje druge lovne rase pasa".

 

Nesto sam naucio iz one teme kolega imenjace. Ne vredi da ja gubim vreme na ispravljanje krivih Drina. Nema smisla. A i imam par pametnijih stvari da radim sa svojim slobodnim vremenom. NGK nisam znao sta znaci i otvorio sam temu da bih to saznao Toliko o tome. E sad, da li ja volem ili ne lovce, to cu preneti lovcu koga ufatim na ili blizu mog imanja. Jedan je vec dobio tu informaciju od mene. Sto se tice "jadnog offovanja oglasa" mislim da kolega imenjace treba da uvazis cinjenicu da ja nisam reagovao i citirao oglas nego zaseban post postavljaca oglasa. Nisam imao nameru da mu smetam, nek radi sta hoce, svako po svojoj savesti, ali mi je zasmetala njegova zamerka kolegi i njegova arogancija o pitanju ishrane psecim mesom u kini i odlucio sam da se aktiviram u odbranu kolege koji je izneo svoj stav. Vrlo sarkasticno, a zaneo bih se reci i inteligentno, ja sam ukazao na razloge eventulanog neslaganja izmedju njega i ljudi kao kolega kojeg je on uputio u Kinu. To nije jadno. A opet, jad i beda su sebjektivni osecaji. Neko ih ima, oseca, vidi a neko ne. Ako kolega koji prodaje psa,a i ti, poznajete jos neki nacin obuke pasa osim putem nagrade ( prim. prev. izgladnjavanja) ili kazne (prim. prev. batine) ja sam tu da cujem o tome. Do tada, ja te molim kolega imenjace da mi ne dajes atribute koje po mom misljenju zasluzuju vise ljudi koje branis. Hvala...

 

 

PS: nema potrebe da pozivas admine u pomoc. Ako ti smetaju "Digresije" u oglasu, ti ovaj zatvori, a otvori drugi. Samo bi mozda trebao da znas da i u oglasima za motore postoji uvek neko ko iznese svoj licni stav, bilo u korist ili ne postavljaca oglasa. Nema teorije da dobijes samo pozitivne ocene toga sto prodajes. Kako ces ti na te digresije da reagujes zavisi samo od tebe. Toliko. Ne moramo dalje sto se mene tice.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Levo smetalo, 21 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: F4i

...ovako:

 

Moj uslovno rečeno 'arogantan' odgovor, kako ga je kolega Kaya okarakterisao, je usledio kao takav jer smatram da ako neko ko me ne poznaje, i ko ne zna kakav ja odnos imam prema držanju mojih pasa i prema samim mojim psima postavi onakav komentar i zaslužuje odgovor istom merom . Ako je moj odgovor bio arogantan, to je iz čistog razloga jer je i komentar prema meni bio takav. Reagovao sam na taj način jer smatram da ne zaslužujem da budem okarakterisan kao 'poremećen' i čovek koji prodaje svoje prijatelje bez trunke kajanja i savesti, koji ko zna kako muči pse, izgladnjuje ih, prebija i ne znam ti šta još.

Inače pored ptičara držim i dobermane, jer VOLIM . Leto sam proveo krvavih očiju od nesanice jer sam na svakih pola sata-sat brinuo o svojoj kuji i njenim štencima. Štence odhranjivao, obigravao oko njih svako malo da bi mi na kraju neki skot otrovao kuju. Polovina štenaca u leglu je uginula kroz 3 dana, meni na rukama dok sam pokušavao da ih spasem jer su pokupili taj otrov preko mleka. Kuja je uginula nakon 3 nedelje patnje, terapije (na koju sam je vozio bar jednom dnevno 20-40km zavisi da li me puste preko granice ili ne), hranjenja na 'špric', i ne znam ti čega sve ne. Kada je uginula meni u naručju, ja sam još 10 minuta pokušavao da je oživim iako sam znao da joj je stalo srce i da od nje nema ništa. Od nje mi je ostao jedan mužjačić koji sada ima 6 meseci i kojeg pazim kao malo vode na dlanu.

Pošto se dosta krećem u krugovima ljudi koji su sa držanjem i negom pasa povezani na razne načine imao sam prilike da se naslušam raznoraznih priča i parola koje govore sve najbolje u korist pasa. A jedan dobar deo ljudi koji u društvu viče te iste parole -kako su psi naši prijatelji, kako se nehumano postupa prema njima- na ulici šutira lutalice, baca otrov po parku, neželjene štence ubija o betonske stepenike i ne znam ti šta još.

Ne kažem da je moje ophođenje prema psima idealno, niti da kolega ima loše ophođenje prema psima, već samo da ne volim da neko pokreće raspravu gde ona nije potrebna i da me vređa iako me ne poznaje.

Ne volim prepirke preko foruma, i uvek se trudim da ih izbegnem zato što se tu lako praviti jak i pametan , a svi smo deo tog jednog sveta motora i druženja po skupovima etc.. i kako se onda ponašati kad sretnete tu osobu na nekom skupu a prethodno ste je psovali na forumu? Nema smisla.

Lični stav i treba da se iznese ali kroz neku neutralnu izjavu. Za mene 'digresije' ne predstavljaju problem, ako su konstruktivne.

Administratore ne pozivam 'u pomoć' , ne bežim od svojih postupaka niti reči, nego rasprava ovog tipa ne bi trebala da stoji u oglasima. Naravno da će uvek biti negativnih mišljenja na bilo kakvu temu ili oglas, bilo bi smešno očekivati da svi misle isto.

Ja ću još jednom pozvati administratore da izbrišu postove koji nemaju veze s oglasom, uključujući i ovaj, i prebace ih u neku temu opšteg tipa gde bi , ako neko želi, rasprava mogla da se nastavi.

 

 

U napred se izvinjavam ako sam nekoga uvredio svojim postovima.

Pozdrav :zdravo:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

brate, gledaj ovog sapicu što je ispljuvao pse lutalice i ima neke izraze tipa humano ubijanje životinja..čitam i tačno izvaljujem da ima čovek neki problem..kad ono sada vidim u temi naši ljubimci da ima jedno od onih kerova što su tipa kineski carevi držali u svojim rukavima kao neku vrstu odbrane :jee: i tačno kapiram odakle potiče frustracija..pa uzmi normalnog psa i neće ti više smetati..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

...prodaje zbog "prelaska na druge rase" 1lud.gif

Životinje nisu roba, nego prijatelji za ceo život.

Ovo je oglas, ne tema za raspravu.

Parole iz datog komentara plasirajte u Kinu, mislim da su oni toga manje svesni.

:zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

Da li roba koju prodajes, da ne kazem pas ili zivotinja ili kolega zemljanin, trenirana izgladnjivanjem ili batinom? Molim te da mi objasnis malo koliko je efikasno obucen pas i sta je korisceno za kaznu, cisto da znam da ne moram ispocetka s njim....

Dobro bre imenjace,ne volis lovce,al to ne znaci da moras da im ofujes oglas.I to radis tako jadno da je stvarno sramota >:(

Nije kolega bajker/lovac napisao zbog prelaska na druge rase,nego je jasno napisano" prelaska na držanje druge lovne rase pasa".

 

Nesto sam naucio iz one teme kolega imenjace. Ne vredi da ja gubim vreme na ispravljanje krivih Drina. Nema smisla. A i imam par pametnijih stvari da radim sa svojim slobodnim vremenom. NGK nisam znao sta znaci i otvorio sam temu da bih to saznao Toliko o tome. E sad, da li ja volem ili ne lovce, to cu preneti lovcu koga ufatim na ili blizu mog imanja. Jedan je vec dobio tu informaciju od mene. Sto se tice "jadnog offovanja oglasa" mislim da kolega imenjace treba da uvazis cinjenicu da ja nisam reagovao i citirao oglas nego zaseban post postavljaca oglasa. Nisam imao nameru da mu smetam, nek radi sta hoce, svako po svojoj savesti, ali mi je zasmetala njegova zamerka kolegi i njegova arogancija o pitanju ishrane psecim mesom u kini i odlucio sam da se aktiviram u odbranu kolege koji je izneo svoj stav. Vrlo sarkasticno, a zaneo bih se reci i inteligentno, ja sam ukazao na razloge eventulanog neslaganja izmedju njega i ljudi kao kolega kojeg je on uputio u Kinu. To nije jadno. A opet, jad i beda su sebjektivni osecaji. Neko ih ima, oseca, vidi a neko ne. Ako kolega koji prodaje psa,a i ti, poznajete jos neki nacin obuke pasa osim putem nagrade ( prim. prev. izgladnjavanja) ili kazne (prim. prev. batine) ja sam tu da cujem o tome. Do tada, ja te molim kolega imenjace da mi ne dajes atribute koje po mom misljenju zasluzuju vise ljudi koje branis. Hvala...

 

 

PS: nema potrebe da pozivas admine u pomoc. Ako ti smetaju "Digresije" u oglasu, ti ovaj zatvori, a otvori drugi. Samo bi mozda trebao da znas da i u oglasima za motore postoji uvek neko ko iznese svoj licni stav, bilo u korist ili ne postavljaca oglasa. Nema teorije da dobijes samo pozitivne ocene toga sto prodajes. Kako ces ti na te digresije da reagujes zavisi samo od tebe. Toliko. Ne moramo dalje sto se mene tice.

HAHAHAHAH,ne mogu da verujem,Kaya moj citat je se odnosio na MILOSA.A,izvini sto je doslo do zabune.trebao sam lepo da odvojim sta sam imao na umu i to samo da citiram.Ponovio sam ono sto je on napisao pa sam mislio da je to dovoljno.

Tvoj post je na mestu i uopste se nisam obracao tebi.Opusteno druze,nema potrebe za tenzijom,A da ima nesto da ti kazem,rekao bih to putem poruke,a ne javno.pozz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Inspiracija
  • Motocikl: Radi Pali Ide

brate, gledaj ovog sapicu što je ispljuvao pse lutalice i ima neke izraze tipa humano ubijanje životinja..čitam i tačno izvaljujem da ima čovek neki problem..kad ono sada vidim u temi naši ljubimci da ima jedno od onih kerova što su tipa kineski carevi držali u svojim rukavima kao neku vrstu odbrane :jee: i tačno kapiram odakle potiče frustracija..pa uzmi normalnog psa i neće ti više smetati..

 

 

 

:moto3: Slusaj ovog Bajoneta,znaci Bajone :care::lol::jee: Kolega svaka cast .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja