Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2011 - UTISCI SA AKCIJE

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peugeot Elyseo 100

evo fotkica i od mene... nekoliko ovde:

 

_MG_3054.jpg

 

 

Đe me nađe, e baš me razveselila ova slika, ijuuuu kakav ponosan Deda Moto Mraz :takoje: .

A meni riknula sirena od silnog svirenenja, pa sam prešao na pozdrave mahanjem sa 3 prsta :lol: .

 

:lol: vazan je pozdrav, u kakvom god obliku bio :)

vrlo je moguce da te ima negde i na ostalim fotkama :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8246 postova

Koliko pozitivne energije na ovim stranama... :takoje:

 

Tim spirit ove akcije je toliko pozitivan da prosto svakoga tera na delanje! Javilo mi se bar 15 ljudi od jutros koji nemaju veze sa motorima, da čestita i kaže kako "bajkeri" rade humanu i pravu stvar.

 

I uzgred, pogledajte malo po fotografijama - mnogo je bilo dece sa posebnim potrebama i ne samo iz Doma u Sremčici. Nema često prilike kada su baš svi negde zbog njih. A ako neko na ovome svetu zaslužuje da povremeno zastanemo u svoj toj trci i osvrnemo se oko sebe, da pružimo malo pažnje i osmeha - to su baš ta i takva deca!

 

Znate, kada 250 ljudi sami sakupe novac, kostimira se u smešna odela i glupira se po gradu celo prepodne - to je neočekivano i neverovatno (pogotovo u današnje egoistično i licemerno vreme) bez obzira na razlog! Kada je razlog kao ovaj od subote - možemo da budemo ponosni na sebe i da kažemo kako smo prosto uradili nešto lepo!

 

Svaka nam čast - crveni! :care:

 

I svaka čast tim klincima i zaposlenima iz Sremčice, jer su nas prepoznali i dali nam priliku da se osećamo ovako dobro!

 

:Navijac:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Dva dana namerno se suzdrzavam da napisem nesto u ovoj temi, pokusavajuci da ohladim glavu i smirim uzbudjenje koje me drzi non-stop kao na iglama, pa da mogu da nepristrasno ocenim subotu. DZABE ! Dzabe sam cekao, jer mi sa lica ne silazi osmeh, iz srca izbijaju istovremeno i ponos zbog par trenutaka srece koje smo darovali nasim drugarima iz Sremcice, i tuga zbog njihove situacije.

Ne postoje dovoljno velike reci kojima bi mogao da dovoljno nahvalim sve vas koji ste ucestvali, pomagali ili podrzavali ovu akciju. Dovoljno velike da opisu kako se osecam. I ljudi "iz bekstejdza", i ostali motoristi, i "civili", svi mi koji smo zajednicki izneli ovu akciju - mislim da smo stvarno pokazali da je moguce da se ogromna grupa potpuno razlicitih ljudi ujedini i dise kao jedan za PRAVI cilj.

Ovo mi je NAZALOST tek prvi put da ucestvujem u necem ovako velikom, nikako ne i poslednji, i jednostavno, cak i posle dva dana, srce hoce da mi iskoci od radosti i ponosa. Od sada sve Vas ne smatram kolegama po hobiju (motorima), VEC SESTRAMA I BRACOM !

:care: :care: :care: :care: :care:

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 599 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Moja lepša polovina i ja... Kao i većina, još uvek ne možemo da se otrgnemo utisku od subote. Zaista ispunjujuće.

Ovo nam je prva akcija u kojoj smo učestvovali, i zaista, teško je u par rečenica sažeti sva osećanja koja su nas ophrvala...

U nekoliko situacija mi je bilo teško da vozim od suznih očiju. Ana kaže da je gledala u prolaznike i ljude u kolima koji su nas propuštali, i da tek svaki 15esti nije imao osmeh na licu.

 

Učinili smo veliku stvar. Povukli tu decu sa margine... Samo na kratko... Ali skrenuli pažnju i "pravili gužvu".

Nikada neću zaboraviti... Ulazimo u krug Doma. Vozim pored autobusa GSPa. Ispred njega, iz mase se izdvaja jedan momak sa stegnutom pesnicom koji viče: "VOOOLIMO VAS!!!". Trenutak zbog koga bih na motor stavio i gusenice... Ma da je trebalo, gurao bih ga do Sremčice... Samo da budem deo tog sunčanog, subotnjeg dana...

 

Hvala Vam Svima... Bila je čast i neskriveno zadovoljstvo biti jedan mali šraf u ovakvoj mašineriji.

 

P.S. Naše slike nisu umetničke... Čak nisu ni naročito dobre reportažne. I kada vidim fotke iz ove teme, sramota me je da ih postavim.

Nama su služile kako bi, bar malo preneli atmosferu nama dragim ljudima...

 

Ali, pošto su me neke kolege zamolile da podelim fotke, evo, ja ih ubacio u foto album...

A ovde ostavljam tri "pozerske" fotografije. ;)

 

http://photobucket.com/dedamraz11

 

DSCN2917.jpg

 

DSCN2818.jpg

 

DSCN2877.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Tako je Laki! :takoje:

 

Dejane nisu ni naše umetničke, daleko su od toga, ali su od svakog ko je postavio, slikao prelepe! :takoje:

 

I samo da uputim i javni poziv @ drilling itd - u pošto sam ti poslala i poruku na pp, da se Uskršnje jaje koje ste među ostalim stvarima kupili u Delti a zaboravili da uzmete nalazi u Delti!!! Pa kad god možete, ti, supruga Sneža ( koliko se sećam izvini ako sam pogrešila ime ) dođete po njega! Bio je dogovor da supruga sa klincima bude na Trg - u jer si ti na putu, i da me pronađe da ga mlađem sinu dam!!!! Pošto ga je baš on izabrao! Ja ga ponela ali me nije našla u gužvi verovatno!

 

Pozdrav za tvoja oba klinca, suprugu i tebe! :zdravo:

 

@ Opfor - knjige za decu koje si doneo sam u stavila u DHL kombi sa ostalim stvarima tako da su direktno otišle Deci u Sremčicu! :takoje:

 

@ Usamljeni jahač - ukrasi koje si doneo sam odnela na pakovanje u VIR tako da su i oni spakovani za Sremčicu! :takoje:

 

Inače drugari, Milka, direktorka Doma, mi je kada smo došli u Sremčicu pa ja otišla kod autobusa da se pozdravim sa klincima koji su tu bili, rekla da odlično sve teče i što se prodaje njihovih radova u Delti tiče i zahvalila nam/vam se svima i na tome jer smo i tu pokazali koliko nam je srce bajkersko veliko!!! :ljubav:

 

Pozdrav za sve i zaista mi je velika čast da sam i ja jedan mali deo ovakve zajednice!!!! :Navijac:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD07A

Ucejstvujem po prvi put na ovoj plemenitoj i dobro organizovanoj akciji i stvarno mi je bila cast biti tu sa svima vama :care:

Uraditi ovako lepu stvar za tu decu iz Sremcice me je stvarno ostavila punog srca :ljubav:

Svaka cast svim organizatorima i ucesnicima naravno :takoje:

Slike su mi uglavnom krs ali ove dve mram da okacim obecao sam ljudima...

post-13687-0-36874400-1324906400_thumb.jpg

post-13687-0-54267300-1324906406_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1054 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Dva dana namerno se suzdrzavam da napisem nesto u ovoj temi, pokusavajuci da ohladim glavu i smirim uzbudjenje koje me drzi non-stop kao na iglama, pa da mogu da nepristrasno ocenim subotu. DZABE ! Dzabe sam cekao, jer mi sa lica ne silazi osmeh, iz srca izbijaju istovremeno i ponos zbog par trenutaka srece koje smo darovali nasim drugarima iz Sremcice, i tuga zbog njihove situacije.

Ne postoje dovoljno velike reci kojima bi mogao da dovoljno nahvalim sve vas koji ste ucestvali, pomagali ili podrzavali ovu akciju. Dovoljno velike da opisu kako se osecam. I ljudi "iz bekstejdza", i ostali motoristi, i "civili", svi mi koji smo zajednicki izneli ovu akciju - mislim da smo stvarno pokazali da je moguce da se ogromna grupa potpuno razlicitih ljudi ujedini i dise kao jedan za PRAVI cilj.

Ovo mi je NAZALOST tek prvi put da ucestvujem u necem ovako velikom, nikako ne i poslednji, i jednostavno, cak i posle dva dana, srce hoce da mi iskoci od radosti i ponosa. Od sada sve Vas ne smatram kolegama po hobiju (motorima), VEC SESTRAMA I BRACOM !

:care: :care: :care: :care: :care:

Zdravo bio,meni je takodje bilo prvi put da prisustvujem ovako necemu,iskren da budem kad sam te video tamo prokemntarisao sam: Vidi izgledao kao pravi dedamraz... Ziveo ti nama brate pa da se druzimo duuuuuugooooooo :takoje::takoje::takoje::takoje::takoje::takoje::takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Moram da se zhvalim i ja takodje, svima Vama koji ste ucestvovali u akciji, ali posebno Vama koji ste bili organizatori ove akcije. Ako Vas budem nabrajao sigurno cu nekog izostaviti, ali animirati toliki broj nas bajkera, sakupiti toliko novca i paketica, organizovati redare, buseve, policiju, biti u stalnom kontaktu sa svima njima pa jos i gradom Beogradom, upravom doma u Sremcici, udruzenjem poslovnih zena, gsp-om i jos mnogih drugih , zaista zasluzuje ogroman napor ali pre svega i volju da se ovako nesto sprovede u delo. Ljudi, kad se ovo nabraja izgleda mnogo a zamislimo samo kako je bilo njima koji su to i radili?! Takodje hvala i nasem bratu mootoografu ali i svim ostalim fotografima koji su nas nesebicno fotkali i nastojali da se svi mi ucesnici prepoznamo na nekoj od slicica. Posebna zahvalnost redarima koji su spartali oko nas i gurali se sa svima onima koji nisu hteli da nas propuste na raskrsnicama. Drago mi je da sam deo ove ekipe koja zna sta hoce, ima snage i volje, i na kraju ume da to sve sprovede u delo. I za kraj, tetka Bisina racunica, inace komsinica moje keve, kaze ovako...

 

"Bre Gogi gledam na televizoru ove deda mrazove na motorima pa kaze tvoja Tala da si i ti bio tamo. Bogami svaka Vam cast, nego da vidis ti tamo sa tvojima da osnujete neku stranku, pobedili bi sigurno!"

kazem ja tetka Bisi..."tetka Biso mi smo ti totalno van politike, barem na tom nasem sajtu, nema politike a i otkud tebi to da bismo pobedili?"

 

"Pa evo ti prosto, skupilo se Vas preko 200 koji se voze na motorima a napolju mraz. E sad da je napolju lepo pa bilo bi Vas dve 'iljade. Dalje te dve 'iljade se trudi da usreci tri stotine dece!? Jel tako? Tako je! Pa kolko bi se Vas skupilo sunce ti ljubim, da je lepo vreme, a da treba d'obradujete milion penzionera je... ti lebac??? A?"

Nasmejala me tetka Bisa samo tako...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 735 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Gosn Tiniju jedan + za pocetak....a ostale na divne nam fotografe i sve divno izrecene tj napisane tekstove :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Skromni doprinos foto galeriji.

 

Pando,

 

Tvoj doprinos foto galeriji nikako ne moze da bude skroman. U ovoj temi nije tesko prepoznati "skolovane fotografije" i drugare koji imaju znanje i tehniku. Nepristojno bi bilo da nekoga izdvajamo jer je u svima nama kucalo jedno srce. Tako i Tebe necu da izdvajam, i necu reci da su ti fotke preplavljene emocijama.

 

Ali, napisacu samo, da sam se "upiskio" kada sam te video na platou ispred Doma Sindikata.

Mislim da je fleš na mom licu bio vise nego ocigledan. A tek kada sam shvatio da je kompletna

Furious Panda Family zapucala toga jutra iz Bugarske da bi uvelicala ovu pricu,

e tu sam nacisto ge-crkTno.

 

 

:BJB3::BJB3::BJB3::BJB3::BJB3:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Izvinjavam se, zapostavio sam vertikalu. :D

 

 

 

Mrle Mraz i Junior :)

 

BJDM40.jpg

 

 

 

ST DedaMrazovi, istureno krilo Dorcol:

 

Mija :)

 

BJDM74.jpg

 

 

 

end Sinke... msm, nemo` se zaleces po ledu s` kacigom na pogresnom mestu :D

 

BJDM71.jpg

 

 

 

Jedan D`Artanjan-ovski pogled - Mraz Banolero ;)

 

BJDM70.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Kočo,

 

evo još malo vesti.

 

 

24 sata, 26.12.2011.

 

 

Azurirano

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/75617-moto-deda-mraz-2011-utisci-sa-akcije/page__view__findpost__p__1210938

 

 

Edit: Update 26.12.2011 (dodata Pravda i Alo) - Hvala Usamljenom jahaču :takoje:

 

Edit: Update 26.12.2011 15:39 (dodata Internet izdanja/portali, dodate TV MHC i TV Happy i korigovana/vracena Politika) - Hvala Dejanu Neskovicu :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja