Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2011 - UTISCI SA AKCIJE

Recommended Posts

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ja bih rekao da je Severian, siva kaciga sa mikrofonom, siva boja Revitovih pantalona ispod crvenih, crni siroki kais na dedamrazovom odelu, jedino sto do sada nisam primetio ovoliki stomak, ali to je izgleda Dedamrazovski stomak 1lol.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

104% je Severian. Smem se kladiti u kiflu i jogurt od po' litre :)

A stomak.. vidiš, Mimi, da nisi rekao, ne bih ni primetio. Valjda zato što je moj 3x veći :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ja bih rekao da je Severian, siva kaciga sa mikrofonom, siva boja Revitovih pantalona ispod crvenih, crni siroki kais na dedamrazovom odelu, jedino sto do sada nisam primetio ovoliki stomak, ali to je izgleda Dedamrazovski stomak 1lol.gif

 

I cizme su Severianove 0takoje.gif. Rajko nosi Probiker 1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif. Sta ces, profesionalna deformacija 1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Kocho, evo male dopune nase liste: Emisija "Oblak u Bermudama", Beograd 202, 20.12.2011

Jeste da je u pitanju samo procitan tekst najave... ali kad vec stoji na listi bolje je da bude bez onog "nemamo snimak" <_<:D:zdravo:

 

Najava AMS BJBikers Moto Deda Mraz akcija 2011 Beograd 202.mp3

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

Ne bih da Vam svima kvarim dan, ali me ovakve stvari toliko iritiraju, ali spadaju, takodje i nazalost, u (necije) utiske: Pogledam slucajno komentare na tekst o jucersnjoj akciji Blic online i prosto ne mogu da verujem kakvih ljudi ima >:(:lud:<_<.

 

"dex

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:14h

neregistrovan korisnik Svaka cast. Odlicno ste odigrali svoje uloge.Od proleca mozete opet nekaznjeno da ludujete, vozite 200km. kroz grad. Pa boze moj vi ste humanitarci. Ko sme vas da kaznjava. Providno".

"nislija

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:12h

neregistrovan korisnik ovo podseca na humanitarne akcije katarine rebrace,da li se iko od ucesnika akcije pita gde su televizori,dvd plejeri i kamera koje su donirane domu 2009te....u domu nisu sigurno a vi pogadjajte kod koga su".

 

Malo je 200 to mozda misli na jednom točku kroz centar grada, dok jednom rukom kucam porku drugom držim kacigu na laktu a desnom nogom mašem nekim ribama na stanici, to da. A bas sam čekao nekog sa takvim komentarima da mi naduva jaja .

P.S. Izvinjavam se froumašima zbog vulgarnosti ali ovakve ljude treba u lisičiji potok pa metak u čelo, i to bez da ti bude žao.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8145 postova

Ja bih rekao da je Severian, siva kaciga sa mikrofonom, siva boja Revitovih pantalona ispod crvenih, crni siroki kais na dedamrazovom odelu, jedino sto do sada nisam primetio ovoliki stomak, ali to je izgleda Dedamrazovski stomak 1lol.gif

 

I cizme su Severianove 0takoje.gif. Rajko nosi Probiker 1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif. Sta ces, profesionalna deformacija 1lol.gif

 

Auu, Mimi - sad ti još više verujem sve što si mi pričao kako si fatao bandu po mm lugu :lol:

 

Svaka čast tebi i jageru, prepoznali ste me 104% :lol:. Baš sam se zezao sa delom bekstejdž društva koji znaju za moju (blago rečeno) averziju prema medijima -i kad' me "uhvate", ja sam maskiran :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Ja bih rekao da je Severian, siva kaciga sa mikrofonom, siva boja Revitovih pantalona ispod crvenih, crni siroki kais na dedamrazovom odelu, jedino sto do sada nisam primetio ovoliki stomak, ali to je izgleda Dedamrazovski stomak 1lol.gif

 

I cizme su Severianove 0takoje.gif. Rajko nosi Probiker 1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif. Sta ces, profesionalna deformacija 1lol.gif

 

.ebote, sve je "snimio" uprkos kamuflaži :lol: . Nekad nije loše kad deformacije ostanu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Ne bih da Vam svima kvarim dan, ali me ovakve stvari toliko iritiraju, ali spadaju, takodje i nazalost, u (necije) utiske: Pogledam slucajno komentare na tekst o jucersnjoj akciji Blic online i prosto ne mogu da verujem kakvih ljudi ima :(:lud:1hmm.gif.

 

"dex

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:14h

neregistrovan korisnik Svaka cast. Odlicno ste odigrali svoje uloge.Od proleca mozete opet nekaznjeno da ludujete, vozite 200km. kroz grad. Pa boze moj vi ste humanitarci. Ko sme vas da kaznjava. Providno".

"nislija

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:12h

neregistrovan korisnik ovo podseca na humanitarne akcije katarine rebrace,da li se iko od ucesnika akcije pita gde su televizori,dvd plejeri i kamera koje su donirane domu 2009te....u domu nisu sigurno a vi pogadjajte kod koga su".

 

Malo je 200 to mozda misli na jednom točku kroz centar grada, dok jednom rukom kucam porku drugom držim kacigu na laktu a desnom nogom mašem nekim ribama na stanici, to da. A bas sam čekao nekog sa takvim komentarima da mi naduva jaja .

P.S. Izvinjavam se froumašima zbog vulgarnosti ali ovakve ljude treba u lisičiji potok pa metak u čelo, i to bez da ti bude žao.

 

"P.S. Izvinjavam se froumašima zbog vulgarnosti ali ovakve ljude treba u lisičiji potok pa metak u čelo, i to bez da ti bude žao".

 

Ubaci malo Latinskog npr. "sit venia verbo" da ublažiš, pa onda raspali ;):takoje:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja bih rekao da je Severian, siva kaciga sa mikrofonom, siva boja Revitovih pantalona ispod crvenih, crni siroki kais na dedamrazovom odelu, jedino sto do sada nisam primetio ovoliki stomak, ali to je izgleda Dedamrazovski stomak 1lol.gif

I cizme su Severianove 0takoje.gif. Rajko nosi Probiker 1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif. Sta ces, profesionalna deformacija 1lol.gif

 

E greska :) Rajko nosi FLM 1moto3.gif

 

A da ti posalje nekog bivseg kolegu da te "ubedi" :tras2: da su to ipak bile Probiker, a ne FLM ? :nanana: :nanana: :nanana:

:lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ja bih rekao da je Severian, siva kaciga sa mikrofonom, siva boja Revitovih pantalona ispod crvenih, crni siroki kais na dedamrazovom odelu, jedino sto do sada nisam primetio ovoliki stomak, ali to je izgleda Dedamrazovski stomak 1lol.gif

I cizme su Severianove 0takoje.gif. Rajko nosi Probiker 1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif. Sta ces, profesionalna deformacija 1lol.gif

 

Pa, ja pomislih, nesto mi se prolepsao preposteni Rajko i kao malo dobio na visini. :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Evo i Zaječarski bajkeri napravili akciju Moto Deda Mrazovi.

Akciju je organizovala grupa motorista pod nazivom Adrenalin - Bikers.

 

 

http://www.youtube.c...d&v=w6_UqLTSLe8

 

http://www.facebook....150850978270250

 

Ideja Moto Deda Mrazeva (potekla sa BJB) se prirodnim putem razvija i raste.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Evo i Zaječarski bajkeri napravili akciju Moto Deda Mrazovi.

Akciju je organizovala grupa motorista pod nazivom Adrenalin - Bikers.

 

 

 

Bravo majstori, svaka čast. 1care.gif1care.gif1care.gif1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Evo i Zaječarski bajkeri napravili akciju Moto Deda Mrazovi.

Akciju je organizovala grupa motorista pod nazivom Adrenalin - Bikers.

 

 

http://www.youtube.c...d&v=w6_UqLTSLe8

 

http://www.facebook....150850978270250

 

Ideja Moto Deda Mrazeva (potekla sa BJB) se prirodnim putem razvija i raste.

 

Bila akcija bajkera i u Smederevu, pretpostavljam juce - nosili poklone deci ometenoj u razvoju. Evo ga tekstic iz danasnjih Novosti:

 

post-14056-0-55981000-1325090385_thumb.jpg

 

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Kako su onomad političari pričali....."desio se narod" !

Pa i u ovom slucaju, gde god je trebalo i bilo mogucnosti "desio se narod" i nesto lepo i plemenito je uradjeno.

Hvala bogu da je ostalo jos dosta dobrote u nasim dusama i dovoljno ljubavi da je mozemo dati i drugima.

I eto to je glavni organizator, svi mi ostali smo samo pomocnici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Ne stigoh ranije...

 

Divna je stvar biti deo ovakve skupine, i velika čast i odgovornost imati i neka zaduženja da cela ova manifestacija protekne u najboljem redu i raspoloženju! :takoje:

 

Bili ste sjajni! Bili smo sjajni! Nadam se, siguran sam, da ćemo sledeći put biti samo bolji i bolji!

 

Naša deca iz doma u Sremčici su naše blago, naši drugari, i treba da učinimo sve što je u našoj moći da im podarimo što više ovakvih trenutaka kao što su imali u subotu.

 

Veliki pozdrav svima koji su učestvovali u akciji 24.12.2011 i koji su je na bilo koji način podržali!!!

 

Sinclair

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja