Znam da ima mrežicu kao kod honde,nema onaj kao naprstak ispod šrafa za ulje.
Znam i ja da nisu puno menjali u odnosu na CUB, ali ne znam koje šrafove da skinem kako da skinem deklu na šta da obratim pažnju. Znam da treba biti pažljiv jer se lako sve rasturi. Sve je to u teoriji, ali zar niko ne može da mi objasni kako se konkretno radi kako doći do filtera tj. očistiti filter. Nije kao kod drugih kinskih modela.