Jump to content

Moto Zajednica

Crash bars servis Seba

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Evo Attachmenti...Zanimljivo je da nigde nisam mogao da nadjem fotografiju desne strane(verovatno je negde i ima, ali ..hebiga)I za tu levi stranu smo mislili da bi to bilo to, tj.kao namontirano, to smo uspeli, ali opet po slikama meni nije delovalo da je razmak izmedju šipke i dekle pravi, tj.činio mi se prevelik...ali da ne gnjavim više..kada dodjem sve ćeš videti.Primetićeš kako je ista leva strana, na dva motora drugačije prišraflena dole kod nožice(1 i 4 slika) to nas dodatno zbunilo

post-4961-0-82211200-1340788636_thumb.jpg

post-4961-0-64351000-1340788649_thumb.jpg

post-4961-0-70496700-1340788709_thumb.jpg

post-4961-0-61002800-1340788841_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX 750 F, '00.

Sebo, ima li mini stendera za podmazivanje lanca na lageru? Da li je cena i dalje 900din?

I kad se moze doci po isti?

Pozdrav!

Ona cena je bila promotivna, sada je 1200 din i bez futrole a obavesticu te preko foruma kada budu zavrsene.:takoje:

 

OK, cekam da javis! :Mina::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Sebo, ima li mini stendera za podmazivanje lanca na lageru? Da li je cena i dalje 900din?

I kad se moze doci po isti?

Pozdrav!

Ona cena je bila promotivna, sada je 1200 din i bez futrole a obavesticu te preko foruma kada budu zavrsene.:takoje:

 

OK, cekam da javis! :Mina::)

Ubrzacu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Pozdrav Sebo,lepo si odradio sve na mom motoru,e sad dal si rešio za opruge(u vezi centralnog stend.)vozim transalp ´98 .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Pozdrav Sebo,lepo si odradio sve na mom motoru,e sad dal si rešio za opruge(u vezi centralnog stend.)vozim transalp ´98 .

 

Nisam na zalost ,sve sam pomerio za jesen. Cim krenem sa proizvodnjom otvoricu temu.:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Sebo, prijatelju, znam da sam dosadan i naporan kao "stenica" ali moram ti objasniti ukratko o čemu se radi u slučaju famoznog Crash(roll)Bara za moj motor(rekao sam ti već da je misterija rešena,poslat mi je Bar za Velikog Bandita, koji sa desne strane na ramu ikma jedan nosač koji moj nema, i brezon koji su mi poslali koji valjda prolazi kroz rupu od doljnjeg šrafa nosača motora, je po rečima majstora koji pokušao da montira isti, prekratak, ali dobro, to na licu mesta, u suštini, maksimalno količina posla oko tog Crash bara je da bi se verovatno moralo na desnoj strani rama praviti(variti)taj trouglastinosač koji moj motor nema,a sa leve mislim da je u pitanju neko eventualno skraćivanje jednog L dodatka, inače može da se namontira, sve ovo ti govorim da bi mogao, da mi kažeš od prilike cifru koliko bi me moglo koštati montiranje tog Crash Bara, i pravljenje nosača za Top Case,pitam, jer ako mi danas ne legne lova koja je trebala još prošle nedelje, moram si uzajmiti lovu, pa iz toga razloga te sve ovo i pitam, i još jedno pitanje,( kada u zemlji Srbiji uvek zavisiš od gomile drugih faktoraq a ne samo od svoje dobre volje i želje)ako ne uspem da do sutra skrpim tu lovu, kada bih u sledećih 7 dana računajući od sutra(utorka) mogao doći...Ja na put treba da krenem 14.07.....Ako posle sutrašnjeg dana nemaš slobodnog termina, nikom ništa, ja sam kriv 0plac.gif. A ako imaš, ja bih onda možda mogao da organizujem da prespavam kod jednog frenda u BG-u da bi ti mogao na miru to da uradiš(mada nisam 100% siguran za tu kombinaciju)...Eto samo još toliko ako možeš da mi proslediš tražene informacije...Hvala ti unapred, a danas ću ti za svaki slučaj poslati sve slike koje sam sakupio , da probaš sa njih da skontaš učemu je problem sa tim Crash Barom..

Hvala U napred

Sale Bandit.

post-4961-0-52779400-1341231842_thumb.jpg

post-4961-0-05684100-1341231867_thumb.jpg

post-4961-0-52190200-1341231884_thumb.jpg

post-4961-0-80563900-1341231897_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Sebo, jesi radi neki engine guard za Kawasaki Z750?

 

Pozdrav.

 

Djole

Nisam ali videcemo nesto sa neta sto ti se svidja i sto je funkcionalno. Pozdrav.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Pozdrav,

 

Ovako treba mi vise stvari, imam vec originalne nosace kofera (stavicu ti link sa nekim slikama pa vidi)

http://forum.bjbiker..._1#entry1338941

E sada za sada ovi sastrana mi sluze samo za bisage. Hteo bih da dodam neki nesto da moze da sluzi za plasticne kofere. E sada na slikama ces primetiti da ne postoji one dve kvakice u dnu i ona velika koja zakljuca kofer u vrhu kao za zadnji kofer. E sad ako imas neki predlog slusam, naravno da cu doci da licno i vidis i popricamo ali za sada ovako. I takodje imam zelju da mu stavim i neke crash padove ili barove i o tome razmisli pa dolazim u svakom slucaju kod tebe. Samo koja je adresa?

IMAG0083.jpg

IMAG0082.jpg

IMAG0079.jpg

IMAG0080.jpg

IMAG0081.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd/Rušanj
  • Motocikl: BMW K 1200 S

Evo drugari da vidite jos jedan Sebin rad...nema sta ja sam prezadovoljan...kofer je extra cucnuo...0takoje.gif

 

...Sve pohvale Sebi,veliki pozzzz i svaka preporuka...1zdravo.gif1zdravo.gif

post-16326-0-28277800-1342967462_thumb.jpg

post-16326-0-42106300-1342967474_thumb.jpg

post-16326-0-90599300-1342967497_thumb.jpg

post-16326-0-95517600-1342967507_thumb.jpg

post-16326-0-01070100-1342967521_thumb.jpg

post-16326-0-84760900-1342967533_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Evo drugari da vidite jos jedan Sebin rad...nema sta ja sam prezadovoljan...kofer je extra cucnuo...:takoje:

 

...Sve pohvale Sebi,veliki pozzzz i svaka preporuka...1zdravo.gif1zdravo.gif

Hvala Sale :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

hola ermano! vidio sam odje oglas za caponorda sivog, ima crash bar vash sprijeda za farove, al taj crash bar je za novije modele, kako ste izveli to kacenje, tj dal mozete i posto je napraviti takav isti, da ne dovodim motor, nego posaljem nekog po to i uzmem ga? ili eventualno ovakvo nesto vezano za givi crash bar koji imam

 

http://cdn-he.polo-motorrad.de/media/catalog/product/cache/2/image/350x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/d/f/df33ea79df12fbdf9d08c142254a5edb_2.jpg

 

ovaj sto ste radili ako sam dobro shvatio da ste to vi

 

http://ktim.smugmug.com/photos/561007886_LYq3T-M.jpg

 

i kolko para onaj toprack za kofer ? ako i to radite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Pozdrav, bio sam skoro kod tebe za GTS-a ima slika iznad. Pa smo pricali da ces malo da proucis po netu ima li nekih fora za crash bar ili jos bolje one slajdere. Ima li nesto oko toga?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

hola ermano! vidio sam odje oglas za caponorda sivog, ima crash bar vash sprijeda za farove, al taj crash bar je za novije modele, kako ste izveli to kacenje, tj dal mozete i posto je napraviti takav isti, da ne dovodim motor, nego posaljem nekog po to i uzmem ga? ili eventualno ovakvo nesto vezano za givi crash bar koji imam

 

http://cdn-he.polo-m...2254a5edb_2.jpg

 

ovaj sto ste radili ako sam dobro shvatio da ste to vi

 

http://ktim.smugmug....886_LYq3T-M.jpg

 

i kolko para onaj toprack za kofer ? ako i to radite

Na zalost motor treba da bude kod mene tokom izrade.:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja