Jump to content

Moto Zajednica

KLE 500 '96. godiste

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Uvezen iz Italije na leto 2010 , Miro iz Bezdana ga je izabrao i uvezao. Ja sam mu prvi vlasnik u Srbiji od oktobra 2010. uzeo sam ga sa 38+ hiljada km,sad je na 42.500 . Od opreme ima veliki Givi Maxia E52 kofer (prva verzija,nemam slike sa koferom,motor mi nije sluzio za slikanje :) ) i nabacen mu je Givi vizir,pruza bolju zastitu od vetra nego standardni. Nikad guljen niti padano sa istog. Uz njega dajem i xxl duchini vortex jaknu sa postavom. meni je motor lepo cucao,iako sam visok 197 a i sluzio me je bez shtucanja.

 

registracija istekla 18.11.2011. nije vozen od leta ove godine,zbog operacije pokidanih ukrstenih ligamenata.predstoji mu uobicajen servis servis pred pocetak sezone 2012. ,a ja naravno preporucujem Mira iz Bezdana,posto je vrstan strucnjak. ako sam nesto izostavio,pitajte.

 

cena mu je 1300 evra.

post-11901-0-82878800-1323382936_thumb.jpg

post-11901-0-90149200-1323382951_thumb.jpg

post-11901-0-63240800-1323382970_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

pa cena mu jeste ispod proseka,mislio sam da ga dam za 1500e , ali kad razmislim da motor treba registrovati i obaviti predsezonski servis..isao sam na po meni realnu-jeftinu cenu. Nisam napomenuo da mu je menjano ulje (Motul) i filter ulja u aprilu , pise sve u servisnoj kartici koju drzi Miro i dao mi kopiju,tako da te stvari jos 4000 km ne treba dirati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Cena je takva da ce ti biti ZAOOOOOO!!!!!! Lep motocikl i prava prilika da i oni sa plitkim dzepom dodju do pravog motocikla!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Uf, kad vidim ovakvu ponudu dođe mi da odustanem od maxi skutera 0stabre.gif

mislim da nema mesta razmisljanju! licno sam sa TA presao na burgmana iiiiiiiiiiii,nije to to!! pa ti vidi,ponovo bih se vrati na jarca samo da prodam magarca!! :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

dali te interesuje zamena za Sprint Princa 250ccm 2009 godiste uz moju doplatu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

mali logisticki problem,KLE je garazhiran u garazhu koja nije garazha....vec ...shta ga znam....prijatelj moj ima radionicu koju je pretvorio u susharu mesa...a moj motor stoji negde pokriven u uglu. Moze da se pogleda ali do proleca ne moze da se izvozi napolje i proba,nazalost.......ali je naravno sve u najboljem redu sa njim.Nasao sam jos jednu fotku pre nego shto sam ga zachaurio .....

post-11901-0-38622500-1325987808_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

mali logisticki problem,KLE je garazhiran u garazhu koja nije garazha....vec ...shta ga znam....prijatelj moj ima radionicu koju je pretvorio u susharu mesa...a moj motor stoji negde pokriven u uglu. Moze da se pogleda ali do proleca ne moze da se izvozi napolje i proba,nazalost.......ali je naravno sve u najboljem redu sa njim.Nasao sam jos jednu fotku pre nego shto sam ga zachaurio .....

Cekaj malo,ti to hoces da kazes da se motocikl sada dimi medju svim onim kobasicama i shunkicama??? Pa to znacajno podize cenu! KLE sa ukusom shunke :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1222 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Druže broj telefona nebi bio na odmet da mi koji smo zainteresovani možemo da te nazovemao i dođem da pogledamo i ako je sve kako ti kažeš šopingujemo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

da,u pravu si ... moj broj je 063/1047182 , posto ne mogu da maltretiram coveka koji mi je ucinio uslugu i udomio moj motor preko zime,a vidim sve vise ljudi me pita i interesuje se,ja bih mogao jednom nedeljno da organizujem....show room :) ....recimo sredom ili cetrvtkom...pa koga sve interesuje nek se najavi pa cemo ga izvuci...upaliti,testirati...sve shta treba.

 

Ko hoce da ga vidi,poslusha....ove srede mozemo organizovati tako nesto,posto vec ima dvoje ljudi "prijavljenih" .

 

koga interesuje...nek se javi.

 

poslednja voznja...sad se setih je zabelezena,dodushe sa fotoaparatom....ali i to je neshto....moze da se vidi na:

 

http://solair.eunet.rs/~ljubanic/ode%20kle%20u%20zimski%20san%20a%20i%20ja%20sa%20njim.mp4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja