Jump to content

Moto Zajednica

Koja voznja vam je najlepsa u 2007?

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Dal' da kažem...pa ..'ajde. Povratak sa moto skupa u Smederevskoj Palanci....stigao sam do Bijeljine za 1 sat i 14 minuta ;D ;D ;D

 

He....da su ti usta zashili,na du.e bi progovorio!  :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Hmmm...  Najlepsa voznja u 2007...  A jel' mora samo jedna?

 

Ja spadam u sreckovice kojima je ova godina bila srecna i bericetna po pitanju putovanja motorom.  Imao sam dosta lepih tura i tesko da mogu da odvojim samo jednu...  Al' da sad ne zauzimam 5 strana u Lalajkovoj temi, odvojicu samo nekoliko:

 

1. Uz obalu Pacifika ka severnoj Kaliforniji sa Kristin...  Najlepsi predeli za voznju motorom na svetu...  Super drustvo...  Nezaboravna cetiri dana...  Mart 2007

 

203823991-S.jpg

 

203823901-S.jpg

 

203823823-S.jpg

 

 

2. Transkontinental tura s' Markom...  19 Americkih drzava za 19 dana...  Od obale Pacifika do obale Atlantika i nazad...  Jun 2007

 

166634034-S.jpg

 

177189489-S.jpg

 

203484349-S.jpg

 

3. Americki Zapad sa Serbian World Team-om...  Detaljno opisano ovde: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=10435.0  Nezaboravni ljudi...  Avgust 2007

 

186891939-S.jpg

 

187006217-S.jpg

 

187171822-S.jpg

 

4. Kristinin prvi dan na NJENOM motoru...   Polozila je ispit...  Kupila opremu...  Mesecima cekala da motor stigne iz Nemacke... i docekala...  Jednodnevna voznja od samo 300 milja (480 km), al' mi je ova voznja posebno draga...  Ona na svom motoru, ja na svom...  Septembar 2007

 

202590682-S.jpg

 

203817209-S.jpg

 

203817062-S.jpg

 

Eto... Imao sam jos mnogo lepih tura, al' da sad ne duzim... A ni ova godina jos nije zavrsena...  U stvari sad kad je malo zahladnilo u Kaliforniji, moja glavna moto sezona tek pocinje  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Ne mogu da se pohvalim da sam isao preko okeana ili preko kontinenta ove godine, ali bilo je dosta vozanja. Svaka voznja mi je drugacija, svaka mi je vazna i lijepa a najvise se radujem novoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Sutomore, kanjonom Pive. Ne znam ni sam koliko puta sam prošao ovim putem, ali me uvek fascinira priroda ovih polu-divljih predela.

Evo jedna od mnogih slika:

 

 

post-1594-12878991340294_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: BMW R1100RS

Gasho odlican putopis.Inace se zna da za putopise treba visestruke osobine.Prvo put,pa zatim sposobnost da uocavate ineresantne stvari,a zatim da ih lepo zabelezite.Jos ako ima i neka fotka onda je to cista 10.

Motoholiku stvarno zavidim jer mnogima od nas se nece pruziti prilika da putujemo dalekim prostranstvima.

Za ovu sezonu istakao bih put za Sutomore preko Romanije,Foce,pivskim kanjonom..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

(...) Motoholiku stvarno zavidim jer mnogima od nas se nece pruziti prilika da putujemo dalekim prostranstvima. (...)

 

Koliko ti zavidis meni na mojim putovanjima toliko ja zavidim tebi i drugim forumasima na vasim putovanjima po Srbiji i okolisu.  Ja sam rodjen i odrastao u Srbiji al' nisam imao mnogo prilika da po njoj putujem.  Pa koliko je nekome interesantno da cita o nekom mom putovanju po Americi, toliko je meni interesantno da citam o Lalajkovim, Farbachevim, Gashinim, Scijevim, Djurinim i putesestvijima ostalih clanova BJB-a po Srbiji i susedstvu.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Osijek
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000, BMW R80RT

Ove godine najljepši put mi je bio Osijek - Đerdap-Sighisoara-Brasov-Bukurešt-Constanta-Varna-Sofija-Beograd-Osijek  sve zajedno 2700 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja