Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia leonardo 250

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ciao momci,prodajem jedan Aprilia Leonardo 250cc,godiste je 2002,presao 30,000..stavio sam mu novu masinu,0km,da se razradjuje.model je ST,ako nekog zanima,dajem ga za 1300 eura sa novim gumama,ostaje prevoz,carina i registracija posto je jos na italijanskim tablicama,slike saljem na mail...hvala na paznji,pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

da malo nastavimo temu posto je ocigledno zamrla....vax super ti je ponuda za lea ali prvo sa ovim mojim da izadjem na kraj! 0namigivanje.gif Masina je napakovana i radi kao sat, ali imam problemcic sa karburatorom, odnosno sa ajnspric pumpicom. Izgleda da joj je otisla membrana i strca gorivo na gornjem kraju osovinice...jel zna neko gde to ima da se kupi jer sam okrenuo 100 brojeva i nigde nisam nasao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

e pa ovakooo...bio kod coveka i zavrsio! 500 kinti mi naplatio sto u sustini nije mnogo a zavrsio je za 20 min :D montirao na makinu i radi perfektno e sad koliko ce trajati to cemo videti. U sustini ne brinem se kako je on to napravio, nije neka filozofija ubaciti novo parce gume, ali me brine kakva je ta guma i koliko ce dugo izdrzati s obzirom da je u dodiru sa benzinom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja