Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F , Honda Transalp 600 V

Ok je izmedju min. i max je sad. Nego mene interesuje da li vam trose ulje i koliko cisto informativno, jel verujem da je i normanlno kod njih da malo trose.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Trose naravno, moj kad sam ga uzeo pa do ove zamene potrosio je od max skoro do min (par mm je iznad) na intervalu od malo vise od 5000 milja ( amerikanac je)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Jeste malo, pogotovo ako sipaš ređe ulje ili zavrćeš malo više. Ja sam samo prvi put dolio možda 100—200ml kad sam menjao, posle toga nikad. Spusti ga na pola, ali to je zanemarljivo. Mislim da od min do max možda ima 200ml

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Мени мотор уопште не троши уље. Стоји стално на истом нивоу.

Зека је у праву, обавезно мотор стави на идентично место, јер мали нагиб може много да промени ствар.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F , Honda Transalp 600 V

Jeste sad sam malopre opet gledao ima mali nagib sad je na ravnom i na centralnom stenderu i nivo ulja je na pola, a ispod prednjeg sam stavio parce daske da bude u nivou, a inace  je u motoru Motul 5100 10W-40

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2826 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ako se vozi umereno neće trošiti ulje.Kad se malo zavrne pogotovo na velikim vrućinama mora potrošiti,ali i svaki drugi potroši u takvim uslovima.Pogotovo auto put konstantno 150+ i temperatura 30 +troši svaki ulje sugurno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Da li zna neko da nacrta onu nalepnice GSX750F u pravoj velicini  kako bih izrezao i zalepio preko slova sjajnu nalepnicu. Sto se tice onog cudnog zvuka na 4000 obrtaja, nestao je i ne cuje se vise.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1377 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Da li zna neko da nacrta onu nalepnice GSX750F u pravoj velicini kako bih izrezao i zalepio preko slova sjajnu nalepnicu. Sto se tice onog cudnog zvuka na 4000 obrtaja, nestao je i ne cuje se vise.

Pozdrav

Zalepi preko znaka sjajnu foliju u komadu pa po ivicama lepo izrezes skalperom.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Beograd-Banjica
  • Motocikl: GSX600F

Da li zna neko da nacrta onu nalepnice GSX750F u pravoj velicini  kako bih izrezao i zalepio preko slova sjajnu nalepnicu. Sto se tice onog cudnog zvuka na 4000 obrtaja, nestao je i ne cuje se vise.

Pozdrav

daj mail... Ja imam vektorski crtez GSXF, komsija radi sa nalepnicama i svim tim glupostima :)  i napravio mi je stiker i ne izgleda lose

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Jesi pitao Kicea da ti napravi komplet stiker? Pitao me skoro jedan dečko za taj znak, Puniša sr zove. Jel to bilo za tebe?

Nije bilo za mene. Nabavio sam samolepljiu foliju koja je sjajna pa sam mislio da je prvo isecem i zalepim preko originala. Pokusacu da je zalepim celu pa da isecem skalpelom ali mislim da ne moze precizno da se isece skalpelom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F , Honda Transalp 600 V

 

Da li zna neko da nacrta onu nalepnice GSX750F u pravoj velicini  kako bih izrezao i zalepio preko slova sjajnu nalepnicu. Sto se tice onog cudnog zvuka na 4000 obrtaja, nestao je i ne cuje se vise.

Pozdrav

daj mail... Ja imam vektorski crtez GSXF, komsija radi sa nalepnicama i svim tim glupostima :)  i napravio mi je stiker i ne izgleda lose

 

Ako ti nije problem posalji i meni vektorski crtez fpantic@gmail.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja